15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

דורות’אנתוס – שתילה וטיפול בשטח הפתוח של קמומיל קריסטל

האם החורף של dorotheanthus בגינה, לשתילה ולטיפול בשדה הפתוח עבורו הוא בעל תכונות? אני תמיד קונה זרעים מחוץ לעונה, כשיש הנחות ומכירות. אז אתמול הלכתי לקנות, ונתנו לי זרעי פרחים במתנה כקונה סיטונאי. ביניהם היה דורות’אנתוס, אפילו לא ידעתי קודם שדבר כזה קיים. איך לזרוע אותו, מיד על ערוגת פרחים או לשתילים, אתה צריך, ומה לעשות עם זה בחורף?

השתילה והטיפול של dorotheanthus בשטח הפתוח השיחים הקטנים והמקסימים האלה מאוד לא יומרניים. הם אינם זקוקים להאכלה או להשקיה תכופה, רק לחום ולשמש. זהו אחד הסוקולנטים המדהימים והנדירים – dorotheanthus, שתילה וטיפול אשר בשדה הפתוח קל הרבה יותר מאשר בגידולים אחרים בגינה. יש כוח עצום החבוי בשושניות הקומפקטיות הפרושות על ערוגת הפרחים. אתה רק צריך לשתול פרח, ואז הוא ממש יגדל מעצמו, ויתענג על פרחים בהירים רבים.

Doroteanthus – שתילה וטיפול בשטח הפתוח

dorotheanthus הפרח שייך למשפחת Aizaceae והוא עסיסי. השם הרשמי השני לתרבות מורכב עוד יותר – mesembriantemum. בתנאים טבעיים, באפריקה החמה והיבשה, הוא רב שנתי. באקלים שלנו, dorotheanthus גדלים לרוב כשנתית, שזורעת זרעים מדי שנה. רק באזורים הדרומיים ביותר, בהם אין טמפרטורת הקפאה בחורף, תוכלו לנסות לשמור אותה בגינה ולכסות אותה היטב.

לצמח גבעולים זוחלים בשרניים ועלים סגלגלים עסיסיים. לאחר השקיה או גשם, הם גדלים בגודלם, מכיוון שהם רוויים בלחות “במילואים”. ולמשטח העלים יש קו שיער עבה, המנצנץ להפליא בשמש. לשם כך, הפרח זוכה בכינוי העממי “קמומיל קריסטל”. פרחי דורות’אנתוס ממש נראים כמו קמומיל, רק עם עלי כותרת צרים. בצבע שלהם יש כמעט את כל צבעי הקשת, וקוטר הפרח אינו עולה על 5 ס”מ. גובה השיח עצמו אינו עולה על 25 ס”מ, ויש בהחלט פירורים בגובה של עד 5 ס”מ. הפריחה נמשכת מאמצע הקיץ ועד הכפור.

כיצד, מתי והיכן לשתול דורות’אנתוס

היכן לשתול דורות'אנתוסקמומיל קריסטל מתפשט בשיטת זרעים. אתה יכול לזרוע אותו:

  • ישירות לקרקע פתוחה באביב, כשהאדמה מתחממת;
  • לשתילים בסוף פברואר, עם שתילה נוספת בערוגה בחודש מאי.

דורות’אנתוס שגדל באמצעות שתילים יפרח 2-3 שבועות קודם לכן.

בגן עבור חינניות עסיסיות יוצאות דופן, יש לקחת את המקום הבהיר ביותר. אחרי הכל, ניצניו פורחים רק לאחר ארוחת הצהריים, מתחת לקרני השמש. רק כמה זנים ממשיכים לפרוח במרץ ובמשך זמן רב בצל חלקי. רוב מיני הפרחים זקוקים לשמש, אך כולם אינם תובעניים על הרכב הקרקע..

תכונות של טיפול בקמומיל קריסטל בגינה

dorotheanthus שתילה וטיפול בחוץ בגינהלמעשה, אין תכונות מיוחדות. דורות’אנתוס צומחת היטב מעצמה. לעיתים רחוקות יש להשקות אותו – עודף לחות עבור עסיסי מאיים על ריקבון מערכת השורשים. והשורשים שנכנסים לאדמה לעומק של 30 סנטימטר יכולים בעצמם להעניק לשיח לחות. הפרח גם אינו זקוק להאכלה, כי בתנאים טבעיים הוא עושה עם מה שיש לו, כך שהוא כבר רגיל.

הדבר היחיד שחשוב הוא הגנה מפני הקור. אם צפויים כפור חוזר באביב, והקמומיל הגבישי כבר קם או נטע בשתילים, צריך לכסות אותו. עם זאת, תמיד ישנה אפשרות נוספת: לשתול את הדורות’אנתוס בסיר ולקחת אותו לבית. שם הוא יגדל שנים רבות ולא יקפא. אולי לא כל כך שופע, כיוון שיש פחות אור בחדר, אבל בהחלט לא פחות יפה.

סקירה כללית של פריחת דורות’אנתוס

Previous Post
A 16 legjobb korai virág választéka nyaraló díszítésére
Next Post
Παρατηρούμε τη σωστή γειτονιά στα κρεβάτια, δημιουργώντας μικτές φυτεύσεις λαχανικών