15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

תמיכה אמינה בגפנים – עשה זאת בעצמך סורג גינה

סורג גינה עשה זאת בעצמך טכניקות עיצוב נוף יעילות כוללות גינון אנכי. סורג גינה עשה זאת בעצמך אידיאלי לתהליך. צמחים מטפסים עוזרים להפוך אפילו פינות גינה רגילות למקוריות. העיצוב המיוחד אחראי למטרה הדקורטיבית והפונקציונלית. כל בעל אתר יכול להכין סריג בכוחות עצמו.

מהו סבך גן

סורג גינה לטיפוס צמחים מכשיר הסורג אינו קשה. מבנים מודרניים עשויים עץ, צינורות פלסטיק, מתכת ופוליאתילן. תרבויות שונות צומחות יפה על קיר כזה..

סבכה לגינה קטנה במו ידיכםמבנים יציבים מגנים על הגבעולים מפני נזקים. בשל העיצוב הפשוט הצמח אינו נשבר ואינו נרטב מרוב הלחות. הסבכה מקלה על הטיפול בכל צמח. ניתן להשתמש בו כדי להסוות אזורים מכוערים או לתת כיוון מסוים..

סבכת גינה עשה זאת בעצמך היא מבנה חבל או סריג הקשור לתמיכה, המשמש לצמיחה ופיתוח של גידולי אמפל. בעזרת סורג, צמחים יכולים ליצור ריסים מלאים.

סורג דקורטיביכאשר מחליטים כיצד להכין סבכה במו ידיכם, כדאי לשקול את סוג הצמחים ואת שיטות יצירת הגבעולים. מבנים לשתילת ענבים חייבים להיות בעלי קשיחות ואמינות. הוא מיועד לעומסים כבדים.

לשיחי מלפפון מתאימים סריגים, רשתות והתקנים בעלי קשתות גבוהות. תומכים בגובה בינוני עבור העגבנייה. בעת שתילת ורדים, ניתן להשתמש בברזל יצוק ובסריחי עץ. לוחות ורשתות דקורטיביות נראים נהדר.

תצורות מקוריות

סבכת גינה במטוס יחידצורת הסריגים שונה במגוון. מבנים בעלי קשתות, שני חללים וחללים בודדים מבוקשים. גננים רבים מעדיפים זנים בצורת V וצורת T..

וריאציות פשוטות כוללות מוצר של מטוס יחיד הכולל שני תומכים מקבילים עם כבלים מתוחים. לסבכות דו-מישוריות יש בסיסים המסודרים לרוחב ובעלי קורות רוחב עליונות קצרות וארוכות יותר. שורות חוטים מחוברות לקצות האלמנטים. פופולריים במיוחד הם מבנים אנכיים וסורג, לאורכם טוב להדריך צמחים מטפסים.. סורג עם תאים גדוליםהפנימים בעלי מבנים בעלי רשת דקה או מורכבים מחתיכות דקות שהן צולבות לחצות. בחירת התצורה תלויה במיקום הסורג.

היתרונות של מבני סורג

סריגי גינה צרים

לסורג בעיצוב נוף יש יתרונות כאלה:

 1. מגן מפני מגע של פירות עם פני השטח של כדור הארץ. פירות יער או ירקות נשארים נקיים.
 2. מספק אוורור באיכות גבוהה, המונע הופעת צמיחה פטרייתית.
 3. מאפשר ליצור תאורה אחידה.
 4. מקל על השקיה, גיזום וקציר.

התמיכה מאפשרת לך להסוות אזורים לא אטרקטיביים בכל אזור. וריאציות אופקיות של התמיכות משמשות להתקנת הביתן. אפשרות זו מאפשרת לך ליצור צל בשטח. הסורג הוא מכשיר נפלא לקישוט אזור הגן..

סוגי סריגים

ישנם מספר סוגים של עיצובים סורג היוצרים תומכים אמינים..

מוצרי רשת

סורג רשתעיצובים נטו אידיאליים לשתילת זלזלים ושושנים. ליצירתם משתמשים ברשתות עם רשתות גדולות ועם ציפוי PVC. השטיח עמיד בפני עיוותים והחוזק הנדרש.

ההתקנה מורכבת משני תומכים עם רשת מותחת ביניהם. לא קשה ליצור מבנה כזה, השלבים הבאים מבוצעים:

 1. לפני סידור הסורג, האלמנטים מסומנים על הקרקע.
 2. שקעים נחפרים במקום המוצבים עמודי תמיכה מעץ או מתכת.
 3. האלמנטים המותקנים צבועים בצבע בגוון מתאים. זה עוזר להגן על מבנים מפני ריקבון וקורוזיה..
 4. ואז הרשת נמשכת.רשת סורג למלפפונים

עשוי מעץ

סורג עץ לגינה מעץ DIYסרגלי עץ עשו זאת בעצמכם פופולריים, המובחנים באסתטיקה ויופי מיוחד. כדי להכין אותם, אתה צריך להצטייד בענפים, כמו גם בחבלים ובחוט. עיצוב פשוט זה אינו דורש חישובים מורכבים להתקנה.

סריגי עץ הם אלמנטים בטוחים ואמינים. הם משתלבים היטב עם כל עיצוב. מתאים היטב לטיפוס צמחים. הם נראים טבעיים ויפים. קל לצרף אותם וקל לעבד אותם..

יצירת סורג כולל את השלבים הבאים:

 1. צריך לפרוס ענפים.
 2. כל אלמנט מונח באדמה, והענף השני ממוקם בזווית של 60 מעלות. ואז חלקים אלה נקשרים בחבלים..
 3. כל שאר הענפים שזורים זה בזה..
 4. כתוצאה מכך, יש להשיג מעוינים בעלי התצורה הנכונה, המקובעים בחבלים..
 5. כל הענפים הבולטים מוסרים ומתקבלת רשת בעלת צורה מלבנית.

סורג גינה ניידבמידת הצורך ניתן לפרק ולשמור את המערכת. לפני סידור המבנה, חשוב לקחת בחשבון את הייחודיות של הגידולים הנטועים. עבור כמה צמחים מטפסים, צריך לחזק את התמיכות. לשם כך משתמשים במסגרת העשויה עץ בעל חוזק גבוה. ניתן לבצע קיבוע בעזרת מסמרים או על ידי מלט התומכים. עיצוב זרדים פשוט יותר מתאים לפטל, אוכמניות ורדים מטפסים.מבני עץ

על מנת שהמוצר ישרת שנים רבות, יש לעבד אותו מלחות. הספגה מיוחדת מתאימה לכך..

מבני תמיכה עשויים צינורות פלסטיק

סורג מצינורות פלסטיק למלפפוניםלגידולי טיפוס גדולים, סרגלי צינורות פלסטיק עשו זאת בעצמכם הם אידיאליים. המבנים מאפשרים לך ליצור מערכת מסגרות אמינה. ניתן להשתמש בהם לכרמים.

מבנים עשויים צינורות פלסטיק מאפשרים לך ליצור כל תצורה. מאלמנטים גמישים, אתה יכול ליצור חפצים מקשתות או לעשות מרפסת נוספת ליד קיר הבית.

כדי ליצור מבנה, מלחציים משמשים לחיבור חלקי פלסטיק. כמו כן, עליך להכין אביזרי מסור לפתיחת המבנה לקרקע. ראשית, הסימון מתבצע בשטח. לאחר מכן, על פי ממדים מסוימים, מוצב מבנה.

עיצוב מקורי של סורג הגינהלאלמנטים מפלסטיק יתרונות רבים. הם עמידים בפני לחות, מתח ותנודות טמפרטורה. צינורות בקוטר קטן מתאימים ליצירת סריגים, שאינם מפריעים לחדירת קרני האור.

עשוי מתכת

סורג גינה עשה זאת בעצמך עשוי מתכתכדי לקשט את האתר, אתה יכול להשתמש סורג מתכת לטיפוס צמחים. מבנים כאלה מתאימים למיקום גידולי אריגה – מלפפונים, ענבים ומגוון וריאציות פרחים. וגם לצמחי שיח – פטל, אוכמניות ודומדמניות.

סורג גינה דקורטיבילפני התקנת מבנים, חשוב לחשב נכון את העומס ולבחור חומרים באיכות גבוהה. ככל שהצמח גדול יותר, כך יש לבחור את החיזוק יציב יותר. כדי למקם זני שיחים, ניתן להשתמש בסריג דק של חיזוק מתכת המחובר באמצעות עמודים. חלקי התומכים מהודקים בעזרת חוט מיוחד. כדי להפוך את רשת המתכת לעמידה יותר, יש צורך ליישם ריתוך.מבנים מרותכים

איך מייצרים סורג גינה עשה זאת בעצמך

סורג גינה עשה זאת בעצמךעם כישורים מינימליים ומכלול כלים, אתה יכול להכין סבכה לגינה במו ידיך. העיצוב יכול להיות אופקי או אנכי. מבני תמיכה מעורבים פופולריים. הם מתאימים לתיקון עגבניות, מלפפונים וענבים.

סבכה לגינת קיר עשה זאת בעצמךכדי להכין סורג פשוט, עליך להכין מראש סרגל, פתרון מיוחד, כפפות, מסור ופטיש. עבור עבודות עץ, תזדקק גם לציפורניים. לסידור קיר של אלמנטים מחזקים, חוט נדרש. כדי לבנות סורג מצינורות, אתה צריך להצטייד במלחצים.

תהליך ייצור הסבכה כולל את השלבים הבאים:

 1. ראשית עליך לבחור את הגודל האופטימלי של המבנה. בשלב התכנון של אזור הגן, עליך להחליט על תצורת הסורג. הצורה נבחרת תוך התחשבות בסוג הצמח. אלמנטים תומכים משולבים או אנכיים מתאימים לכרם. לסידור העגבניות כדאי לבחור במבנים אנכיים מוארכים. מלפפונים משתלבים היטב עם רשתות מעורבות ואנכיות. עבור שיחים, סבכים סביב היקף השיח בצורה של גדר עגולה מתאימים. כל המוצרים מתאימים לזנים מתולתלים.מבחר של גודל סורג הגינה
 2. הפרמטרים והצורות הדרושים של הקירות נכנסים לציור..צורות של סריגי גן
 3. חשוב לחשב נכון את משקל קירות הסורג, שאמור לעלות על משקל היבול.
 4. בעזרת פתרון, יש צורך לתקן את העמודים באדמה. תמיכות מותקנות במרחק מסוים. אם המבנה קטן, העמודים פשוט קבורים באדמה. אז הגריל צריך להיות קבוע באופן שווה על התמיכה.הידוק סבכת הגן

לאחר התקנת מבנה הקיר ניתן להציב זני צמחים שונים. הענפים מחוברים במרחק מסוים. לחיזוק המבנה משתמשים גם בעמודי תמיכה. זה יגן על המבנה מפני נפילות, אפילו עם גידול של גידולים גדולים דמויי ליאנה. כדי לחזק אלמנטים מפלסטיק ועץ, עליך להשתמש בחלקים ציריים ובפסים מיוחדים. כדי להאריך את חיי השירות של המבנה, יש להשתמש בציפויי לכה לעיבוד. בעת הנחת הסורג לאורך המסלול, מומלץ להשתמש לא ברכיב אחד רחב, אלא במספר חלקים טרומיים.

תכונות של הידוק סריגי עץהמלצות שימושיות ותוכנית התקנה שלב אחר שלב יאפשרו לכם לבנות סורג פונקציונאלי ויפה בכל שטח.

סורג עץ גן דקורטיבי – וידיאו

Previous Post
Orchidea betegségek és növénymentési technikák feltárása
Next Post
איך לגדל תפוחי אדמה לפי מיטלידר בקוטג ‘קיץ קטן