15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

קנו מטפח חשמלי למגורי קיץ – האץ את גידול הקרקע

מטפח חשמלי מטפח חשמלי למעון קיץ מבצע מספר פעולות, ומשחרר את הגנן מעבודות עפר כבדות. עיבוד האביב כולל התעוררות כדור הארץ לאחר מנוחת החורף, התרופפותו ומילויו בחמצן. חפירה ידנית כבדה וארוכה של השדה תינזף על ידי המטפח החשמלי.

קריטריון בחירת סוגים של מטפחים

דגם חשמלי בחירת המטפח תלויה בסוג העבודה – טיפוח המיטות בחממה וחרשה סדירה, או גידול השדה בהתרופפות, לקראת זריעה רציפה. בקיץ המטפח יכול לעבוד כגבעות או מעשי עשבים.

בהתאם לסוג העבודה שבוצעה, יהיה עליך להוסיף קבצים מצורפים שונים – חותכנים וגלגלי שיניים, גבעות ועשבים. כוח המנוע המשמש תלוי בצפיפות הקרקע..

מטפח חשמלי למגורי קיץ יכול לעבוד רק מהרשת, ולכן יש צורך בכבל מאריך.

מטפחים חשמליים לבקתות קיץ הם קלים וזולים, הם מבצעים מספר עבודות מוגבל.

דגמי המטפחים הקלים ביותר

נציג הכלים האולטרה -קלים הוא המטפח קאנטרימן, יצרן קליבר בסין. היתרון העיקרי הוא קומפקטיות ומשקל נמוך. המכשיר עובד עם רעש נמוך, ומשתמש במשקלים שונים לטיפול בקרקע.

לפני תחילת העבודה, יש לבדוק את אטימות כל הברגים. אין חומר סיכה בתיבת ההילוכים, עליך להוסיף. רץ בעומס קל.

מטפח קאנטרימן KE 1300אם הבחירה נפלה על המטפח הקאנטרימן החשמלי KE 1300, היא שייכת לדגמים הקלים במיוחד. זהו מודל פופולרי לחממות, ערוגות וערוגות גינה. בית הפלסטיק הבהיר מגן על המנוע מפני לכלוך ואבק. החותכים עובדים לעומק של 23 ס”מ, עם גלגלים לשחרור מהיר להובלה.

מפרטים:

 • מנוע חשמלי, הספק 1.3 קילוואט;
 • מהירות סיבוב החותך – 110 סל”ד;
 • קוטר חותך – 230 מ”מ;
 • מהירות – 1 מהירות, ללא הפוך;
 • משקל – 13.4 ק”ג.

עמוד היגוי מתכוונן וידית מתקפלת הם נוחות נוספת בעת הובלת מטפח חשמלי לנתינה.

מטפח Einheilיצרנית ציוד הגינה הנודעת, Einheil, מציעה תינוק במשקל 7.6 ק”ג בלבד לטיפוח קרקעות קלות בקוטג’ים ובחממות. מטפח זריז ברוחב עבודה של 30 ס”מ מצויד בשני חותכים והוא מסוגל לשחרר את האדמה לעומק של 20 ס”מ. יש לה מהירות אחת, ללא הפוך. החברה מעניקה אחריות למשך 24 חודשים על המטפח החשמלי של 750 וואט..

התינוק מ- DDE יעבוד קצת יותר לעומק על אדמה קלה. הוא מיועד לעיבוד אדמה מעובדת עד 8 דונם. המטפח מצויד בתיבת הילוכים של תולעת שמן, ידית מתכווננת ארגונומית ומעטה עמיד בפני אבק ולחות. בטיפול נכון, המטפח החשמלי DDE 750 W שלך יחזיק זמן רב.

החברה נוסדה על ידי הממציא דניאל דייויס מאז 1990 והיא חלק מקבוצת DDE. ציוד הגינון של חברה אמריקאית זו מאופיין כאמין ויעיל בעבודה..

ברכישת מטפח עם כונן חשמלי, עליך לדאוג לכבל מאריך איכותי..

סוג דגמים קלים של מטפחים חשמליים

מטפח DDE ET 1200-40המטפח החשמלי DDE ET 1200-40 בעל אחיזה של 40 ס”מ ועובד עם שישה סכינים. מנוע 1.2 כ”ס מאפשר לך לעבוד את הקרקע לעומק של 22 ס”מ. הכלי מתמודד אפילו עם שטח רמס. חותכי פלדה מסגסוגת עם חידוד מיוחד משחררים גושים ביעילות. רעש נמוך וללא אדי גז מאפשרים לך לעבוד מוקדם בבוקר מבלי להפריע לשאר. המנגנונים נמצאים תחת כיסוי אמין המגן מפני לכלוך. ניתן לטפל במכשיר בידיים נשיות.

פרמטרים טכניים של המטפח:

 • הספק מנוע חשמלי – 1.2 קילוואט;
 • מתח – 230 וולט;
 • מפחית – תולעת;
 • גלגלים – זמין;
 • חותכים – 6 חתיכות;
 • אחריות – שנתיים.

הידית המתכווננת מאפשרת לאדם בכל גובה לתפעל את הכלי בנוחות. משקל המטפח – 12 ק”ג.

מטפח DAEWOO DAT 1700Eיצרן קוריאני ידוע של ציוד אמין מציע מטפח חשמלי DAEWOO DAT 1700E, המצויד במנוע חשמלי מסוג אינדוקציה משלו. המנוע שפותח במיוחד הגביר את המומנט והגדיל את חיי השירות. החברה נותנת אחריות מיוחדת עבור המנוע, יחידת הכוח כולה מכוסה אבק ומעטה חסין לחות עם ידית לנשיאת הכלי..

תיבת ההילוכים של התולעת כוללת בית מאלומיניום. המכשיר פועל ביעילות גבוהה ומעביר 90% מהמומנט לחותכים. המטפח מצויד ב -16 חותכי פרופיל מיוחדים. הם נושאים את הגופה בעצמם מעל המחרשה, ללא שימוש בגלגלים. ישנם חיתוך וגלגלים כדי להקל על הובלת היחידה. משקל המטפח 13.5 ק”ג.

הידית כוללת לוח בקרה ולחצן נעילה נגד התנעה בשוגג. הטכניקה יכולה לעבוד בחממות ובחלקה עם אדמה מעובדת. על פי ביקורות משתמשים, המטפח עובד גם על קרקע צפופה, הולך לאורך אזור מוזנח, אך עליך לנתק את קני השורש בציר החותכים.

על אדמה מוצקה קופץ מכשיר קל החוצה, אך על ידי בחירת זווית הנטייה ניתן לעבוד על אדמה כזו.

החברה סומכת על תחזוקת הציוד רק במרכזיה הנמצאים ברחבי הארץ..

מטפח גרדנההמטפח החשמלי Gardena זמין בשוק בדגמים חסכוניים עם מנוע של 600 וואט. מכונות קטנות וקלות מעבדות רצועה בגובה 20 עד 36 ס”מ באותה עוצמה. משקלם נע בין 6.5 ל -8 ק”ג. עומק העבודה הוא 18 ס”מ, אך הצורה והחידוד המיוחד של החותכים מאפשרים התרופפות של אדמה כבדה ורמוסה לעומק של 18 ס”מ. המטפח מצויד ב 4 להבים הפועלים ביעילות.

המכשיר מופעל ביד אחת, הוא נושך את עצמו באדמה וזז. הנעה משומנת בארכובה מבטיחה פעולה ללא בעיות.

בעזרת מנגנון ביד אחת, ניתן בנוסף למרוח דשן לחפירה. כדי להזיז את הכבל בבטחה, הכלי מצויד במערכת הקלה במתיחה המציבה את החוטים.

החותכים פועלים במהירות 260 סל”ד להתפוררות טובה של גושים. ידית האלומיניום המתקפלת אינה מפריעה להובלת הכלי בתא המטען. הדגמים מיוצרים בגרמניה.

מטפח יונדאי t2000eהמטפח החשמלי יונדאי T2000E בולט בין דגמים אחרים לא רק בהספק, בציוד. כונן החגורה הקיים מסייע לבלום את העומס. החותכים מונעים בשרשרת. כתוצאה מכך העיצוב מאפשר עיבוד של 50 ס”מ במעבר אחד. הכנפיים שמעל הגלגלים מגינות על יחידת הכוח מפני לכלוך. ההגה מוטה למצב נוח. הגלגל הקדמי נחוץ במהלך ההובלה, במצב העבודה הוא מורם.

מפרטי כלי:

 • הספק מנוע חשמלי – 2.0 קילוואט;
 • קוטר חותך 280 מ”מ;
 • עומק עיבוד – 25 ס”מ:
 • רוחב הלכידה – 55 ס”מ;
 • משקל 29.6 ק”ג.

בהשוואה לדגמים הנבדקים, זהו המטפח החזק ביותר. בשולי מנגנון העבודה ישנם דיסקים היוצרים חתך אחיד. כדי להתחיל, עליך להפעיל כוח וללחוץ על המצמד. המכשיר מוחדר לאדמה בהדרגה עם הצטברות קלה. החניך יורד לעומק העבודה. בעומס מלא, עם צלילה של 25 ס”מ, המכונה עוברת לאט, אך עובדת את שכבת הקרקע בזהירות.

המטפח נבדל על ידי מערכת חותכים מזויפים ומנוע אסינכרוני.

המטפח פטריוטהמטפח החשמלי פטריוט מקום הולדתו של המותג הוא אמריקה, הייצור הוקם בסין. מכשיר קטן וזריז המסוגל לעבד 26 ס”מ של אדמה מעובדת. הספק מנוע 1390 וואט, משקל 16 ק”ג. המטפח מצויד בציוד תולעים, בתמסורת חגורה. חותכים בעלי קטע של 230 מ”מ עובדים את האדמה לעומק של 20 מ”מ. הכלי הוכיח את עצמו היטב בחיתוך מיטות ובעבודה בחממה.

לכל הדגמים המוצעים יש מחירים שונים. אבל עם מיומנות מספקת בצנרת, ידע בהנדסת חשמל מעשית, אתה יכול להרכיב מטפח חשמלי במו ידיך.

מטפח תוצרת ביתלפניכם דגם מטחנת בשר חשמלית. כדי לייצר מכשיר תצטרך:

 • מנוע מטחנת בשר, טוב יותר מתעשייה;
 • צינורות מתכת ופינה;
 • גלגלים על הציר, ניתן לכלול;
 • בורג, מוטה;
 • מכונת ריתוך וכלים.

לרתך ידיות מתכת אל מכתש תיבת ההילוכים דרך הפינות המצורפות, לכופפן אותן, לנוחות. אנו מחברים את צירי הגלגלים לאותן פינות. אנו בוחרים זוג גלגלים בגודל בינוני. מהגרוטאות אתה צריך לטחון את הפיר לחותכים. מניחים פיר בתותב ממכונה חשמלית, וחותכים מורכבים מלוחות כפופים עליו.

סרטון טיפוח חשמלי

Previous Post
A magvak személyes telekről történő gyűjtésének és tárolásának szabályai
Next Post
Αρμόδια φύτευση και φροντίδα του πεύκου κέδρου της Σιβηρίας στο εξοχικό τους