15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

היתרונות של פטריית ריישי וכיצד להשתמש בה

פטריית ריישי פטריית ריישי היא פטריית מאכל הידועה בסגולותיה הרפואיות. הוא גדל באופן טבעי באסיה, כולל סין ויפן. למטרות רפואיות, הוא החל לשמש את המרפאים הסינים בתהליכים דלקתיים ולחזק את המערכת החיסונית. ניתן למצוא את הפטרייה בצורה של תוספי תזונה ותרופות פרמצבטיות, אך מוצר זה נצרך גם בצורתו הטהורה..

תיאור והרכב הפטרייה

פטריית ריישי בחממה פטריית ריישי שייכת למשפחת Ganadermidae והיא מין של פטריית טיח. הוא נמצא לראשונה ביפן על קליפת עץ שזיף שכבר נרקב. הוא גדל ומתרבות היטב באקלים טרופי ומעדיף קליפת עצי פרי, אך הוא נהוג גם בתנאים תעשייתיים. המקום היחיד בו גדלה פטריית ריישי ברוסיה הוא באזורים הדרומיים, כולל אזור קרסנודר. התכונות המועילות של קומבוצ’ה מתוארות היטב במאמר שלנו.!

הרכב רכיבים יוצא דופןהפטרייה גדלה מעל פני הקרקע. החלק האווירי שלה משמש להכנת תכשירים בשל ייחודיות הרכבו. זה מכיל:

 • פוליסכריד בעל תוכן גבוה של בטא גלוקן, שהוא חומר חיסוני טבעי;
 • טריטרפן ירקות, המדכא את ייצור ההיסטמין ומעכב את מהלך התגובות האלרגיות;
 • אדנוזין – מנרמל את הרכב הדם, מפחית את צמיגותו ומשפיע לטובה על מצב מערכת הלב וכלי הדם;
 • גרמניום אורגני – משפר את אספקת התאים והרקמות של הגוף עם חמצן;
 • סטרולים – מעורבים בתהליכים של חילוף חומרים הורמונלי.

בתחילה, הפטריה מבושלת ונצרכת כמרתח או מרק. כיום הוא מטופל בחום בלחץ גבוה – טכנולוגיה זו מאפשרת לך לחלץ את כל החומרים השימושיים.

אינדיקציות לשימוש ויתרונות

תמצית פטריות ריישילפטריות ריישי השפעה חיובית על בריאותן של כל מערכות האדם הפנימיות. מכיוון שלמוצר זה השפעה חיסונית, הוא מאפשר לך להיפטר ממחלות זיהומיות רבות ולמנוע את התפתחותן. זה שימושי במיוחד בתקופות של חסר עונתי עונתי, כאשר כמות הוויטמינים במזון מצטמצמת באופן חד..

גידול פטרייה שימושיתהפטרייה עברה את כל המחקרים הדרושים לפני שהתחילו להוסיף אותה לתרופות שונות. הבדיקה אפשרה לקבוע את תכונותיו המועילות, שבזכותן ניתן להשתמש בה למספר מחלות:

 • תהליכים דלקתיים ממקורות שונים;
 • פתולוגיות זיהומיות כרוניות;
 • מחלות כבד, במיוחד בשלבים הראשונים;
 • מחלות דלקתיות וכיבים במערכת העיכול;
 • ביטויים אלרגיים ותהליכים אוטואימוניים;
 • סוכרת;
 • פתולוגיות של הלב וכלי הדם, כולל יתר לחץ דם ורמות כולסטרול מוגברות;
 • נדודי שינה, תסמונת עייפות כרונית, הפרעות במערכת העצבים, דיכאון וחרדה.

המאפיין המועיל הראשון של הפטרייה הוא יכולתה לטהר את הדם מרעלים ורעלים. תמציותיו מפחיתות את רמת הכולסטרול והגלוקוז המזיק בדם, אשר מנרמל את אספקת הדם לכל האיברים הפנימיים. בנוסף, ניתן להשתמש במוצר זה כמניעה למניעת סוכרת וכחלק מהטיפול המורכב שלו..

במהלך הבדיקות, מדענים גילו במה מדובר – פטריית ריישי. זה הוכיח את יכולתו כסוכן נגד סרטן. כאשר הוא נכנס לגוף מופעלת ייצור תאים הורגים של המערכת החיסונית, האחראים להסרת יסודות סלולריים לא טיפוסיים. אותו מאפיין מאפשר להשתמש בו כחומר אנטי דלקתי יעיל, כולל לדלקת ממקור זיהומי..

הוראות לשימוש

פטריית ריישי יבשהפטריות טריות יכולות לשמש כמרתח או כתה. יש לו טעם מר ונספג היטב. תכונותיו המועילות נחשפות במלואן אם אתה שותה תרופה כזו כל יום בבוקר על בטן ריקה. מומלץ לשלב אותו עם ויטמין C או מזונות המכילים הרבה ממנו..

ניתן לרכוש את הפטרייה מיובשת ולהכין ממרתחים טבעיים..

קיימים בשוק תכשירים שונים המבוססים על פטריית ריישי. עדיף לבחור את אלה שמיוצרים ביפן. לפני הקנייה, עליך ללמוד את הרכב התוסף ולוודא שאין זיהומים. הפטרייה בדרך כלל נספגת היטב ואינה גורמת לתופעות לוואי, ולמרכיבים אחרים יכולות להיות השפעות בלתי צפויות..

פטריות טריות שימושיות לא פחות מתוספי מזון. עם זאת, תכשירים המבוססים על זה מכילים חומרים פעילים בכמויות גדולות, נוחים לשימוש ובחישוב המינון..

התוויות נגד ותופעות לוואי אפשריות

פטריית ריישי בטבעפטריית ריישי והשימוש בה אינם מוצדקים בכל המקרים. למרות מוצאו הטבעי, הוא משפיע על תהליכים רבים בגוף ברמה התאית. לפני השימוש בו, עליך להתייעץ עם רופא ולוודא כי אין התוויות נגד. אלו כוללים:

 • חוסר סובלנות אישית למוצר;
 • הפרעות דימום, דימום תכוף;
 • תקופת שיקום לאחר הניתוח;
 • נטילת תרופות להורדת לחץ הדם, כמו גם תרופות חיסוניות;
 • תקופת ההיריון וההנקה.

לאכול פטריית ריישי רק אם רופא אומר לךתופעות לוואי עלולות להתרחש אם אתה לוקח יותר תוספי מזון המבוססים על צריכת הטיפול שלך. הם יכולים להתבטא בצורה של ירידה מוגזמת בצמיגות הדם ודימום פנימי. אם מופיעים זיהומים בדם בצואה, יש להפסיק את השימוש בתרופה. ייתכנו גם תלונות על ריריות יבשות, גירוד ופריחות בעור.

ברכישת תכשירים המבוססים על פטריית ריישי, עליך להיזהר מזיופים..

פטריית ריישי, שתכונותיה הרפואיות והתוויות נגד ידועות, כולל ברפואה המסורתית, אינה נחותה בפופולריות בהשוואה לתכשירים פרמצבטיים. הוא מחזק את המערכת החיסונית ומסייע לגוף להילחם במספר עצום של מחלות, להתמודד עם תקופות של חסר עונתי ותהליכים דלקתיים. כמו כן, הפטרייה מנקה את הדם מרעלים וזיהומים, מגבירה את סיבולת הלב ומחזירה את הכבד..

מידע מעניין על פטריית ריישי – וידאו

Previous Post
Mi történik, ha sok görögdinnyét eszel?
Next Post
Επίδραση χρήσιμων και επιβλαβών ουσιών του daikon στην ανθρώπινη υγεία
iphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org