15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

סיפורו של חקלאי ניו אינגלנד על גינון לול תרנגולות

עיצוב לול תרנגולות כמה דאגנו שהיינו צריכים לעבור למיין בקיץ שעבר ולהשתרש שוב בניו אינגלנד. חבל היה לעזוב את חוות וירג’יניה שלנו. כל כך הרבה דברים קטנים ונחמדים שהביאו שנים של בנייה, הגדלה, יצירה והשארתם מאחור היו אכזרים. אחת היצירות המדהימות הייתה לול התרנגולות הנופי שלנו.

כידוע, לוקח זמן לגדל צמחים בכל מקום, אך במיוחד במקומות בהם מדובר בתרנגולות! צמחים רבים נזרקו לרוח במהלך השנים כשהתנסיתי בשיטות שונות כדי להפוך אותם לבלתי נגישים לתרנגולות במהלך הגידול, אך לאט לאט הצלחתי ליצור נווה מדבר אמיתי לצאן שלי וליהנות ממנו עד תום..

ועכשיו חזרתי לרבע הראשון. החצר האחורית המגודרת שלנו, שהייתה מכוסה בדשא ירוק שופע באוגוסט האחרון, היא כיום רחבה עקרה ומלאת בוץ. אני כל כך שמח שהאביב סוף סוף כאן ואני יכול לשתול את הצמחים! נוסף על כך, עברתי 900 קילומטרים צפונה – מאזור 7 לאזור 5 – אך למזלי יכולתי למצוא בקלות צמחים דומים בווירג’יניה שיסתדרו באותה מידה במיין..

שנות הניסוי והטעייה שלי נתנו לי את ההזדמנות לתכנן תכנית במקום ופניתי למשתלת Nature Hills, שהסכימה לספק לי מגוון צמחים העמידים בפני תשומת הלב של תרנגולות ואידיאליים לעבודה החדשה שלנו. ..

שתילת שיחים ושיחים משמשת בעיקר מספר מטרות, והחשובות שבהן הן:

 • לספק לאפרוחים הגנה על צל ורוח;
 • לשמש מסך משכנים וכל טורפים החולפים על פניהם.

הבידור יהיה עיני ממתקים קטנות בחצר האחורית שיצפו כיצד אנו מטפלים בתרנגולות או מציצים דרך חלון המטבח כאשר אנו מכינים ארוחת ערב או שוטפים כלים..

לול תרנגולות בארץ כמה מהצמחים האהובים עלי ששתלתי בווירג’יניה הם שיחי ורדים, ערניים וערער, ​​אז קניתי את כולם – רק לאחר שוודא שבחרתי בזנים עמידים בפני כפור. הוספתי לרשימה גם כמה שיחי אוכמניות כי אחרי הכל אנחנו במיין עכשיו.!

כל מה שבחרתי ממשתלתת טבע הילס

Buddlea

אני חלק מהחברים כי הם לא רק צומחים מהר ופורחים יפה, אלא יש להם גם ענפים צנועים המספקים את המקום המושלם לתרנגולות שלי לנמנם או לנוח מהשמש. הם אינם רעילים לציפורים, אך תרנגולות מעולם לא התעניינו באכילת העלים, ולכן ערסים הם הבחירה הראשונה שלי לגידול. כמובן, הכנתי בסיס אבן בצורת טבעת להגנה על השורשים, והנחתי גם את השיחים בכלובים. עד שהם יגדלו, זו דרך טובה להגן עליהם..

בחרתי בשלושת הזנים הבאים:

 • budley Nahno Blue;buddleya nahno blue
 • buddleya Pink Delight;תענוג ורוד buddleya
 • בודוליה דו -צבעית.בודוליה דו -צבעית

הורד

החלטתי לשתול כמה ורדים מטפסים מחוץ לגדר לאורך צד אחד, כך שיגדלו כלפי מעלה ואז מעל החלק העליון של הגדר כדי לספק עוד יותר צל, וגם להסוות חלקים מסוימים של הגדר. תרנגולות אוהבות לאכול ורדים ויעמדו מתחת לשיחים ומחכות לעלי הכותרת ליפול. בנוסף, הם יאכלו את הפירות אם הם נשברים לשניים..

הורדזני הוורדים שבחרתי:

 • ורד טיפוס Zephirine Drouhin;
 • ורד טיפוס וויליאם באפין.

אוכמנית

מכיוון שאנו במיין, החלטתי לשתול אוכמניות. תרנגולות אוהבות אוכמניות וכדי להגן על השיחים החלטתי לשתול אותן מבחוץ ללול התרנגולות. הם ימשיכו לספק הגנה מפני הרוח, כמו גם לשמור על התרנגולות מפני עיניים חטטניות וטורפים – ואני בטוח שהם יחלקו את הגרגרים עם התרנגולות.!

אוכמניתבחרתי את שני סוגי האוכמניות האלה:

 • אוכמניות דיוק;
 • אוכמניות Northblue.

עַרעָר

עַרעָרערער ושיחים ירוקי עד אחרים הם בחירה מצוינת בקרב צמחים רב שנתיים מכיוון שתרנגולות אינן נוגעות בהן והן נשארות ירוקות עם מעט פרחים כל השנה. שוב אקים בסיס עם אבנים להגנה על השורשים..

בחרתי את שני סוגי הערער:

 • ג’וניפר קומפקטה אנדורה;ערער קומפקטה אנדורה
 • ערער ינשוף אפור.ינשוף אפור ערער

צמחים שנשלחים ממשתלת הטבע הילס נבחרים לאזור ספציפי. כל מה שבחרתי הגיע במיכלים גדולים ונראה חי וקיים. הייתי מאוד מרוצה מהאיכות. שתלתי את כל השיחים ועד כה נראה שכולם מסתדרים טוב מאוד..

אני משאיר סלעים מסביב לבסיס כל הצמחים כך שהתרנגולות לא יכולות לפגוע בשורשים, אבל אני אסיר את התאים ברגע שהצמח יהיה בגובה של שני מטרים. גם אם התרנגולות אוכלות את הענפים והעלים התחתונים, הצמח עדיין צריך להצליח במקום הזה..

לולהישאר מעודכן בחודשים הקרובים לתמונות נוספות, כך שתוכל לראות את הצמחים גדלים, מבשילים ומשתלבים כדי לספק צל ולמשוך עיניים ללול התרנגולות החדש שלנו! אני חושב שזה יהיה טוב ושווה לחכות לראות איך הצמחים היפים האלה צומחים ופורחים.!

רעיונות ללולים בארץ – סרטון

Previous Post
Melyek a kurkuma előnyös tulajdonságai és a használat ellenjavallatai
Next Post
Η Μολδαβική πιπεριά Gogoshary έχει ασυνήθιστο σχήμα και γεύση
iphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org