15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

בחירת הגידור המתאים ללול התרנגולות, העט, הפרדס או גינת הירק שלכם

סוגי רשתות הגנה שמירה על בטחון הציפורים שלך מפני טורפים חשובה מאוד, במיוחד אם אתה חדש בתחום גידול העוף, או בבניית או רכישת לול, לול נייד או עט חדש. בנוסף, עליך כל הזמן להגן על הירקות בגינה מפני ארנבות, צבאים וציפורי בר. יש הרבה סוגים של גדרות, ולעתים קרובות בחירה לא נכונה יכולה להוביל לתוצאות עצובות. קראו: איך להכין עט כלב במו ידיכם?

רשת תיל דקה

רשת תיל דקה סבתי, שכל הזמן שמרה על תרנגולות, אמרה לי שרשת דקה אינה הגנה אמינה עבורם. והיא צדקה. כלב, שועל או דביבון יכולים לקרוע ברשת כזו די מהר ולפרוץ גדר. סכנה נוספת היא שאפרוחים נלחצים דרך חורים.

הרשת הדקה עשויה מחוט מגולוון ומסופקת בדרך כלל עם חורים משושה (2.5–5.0 ס”מ).

לעולם אין להשתמש ברשת רשת עדינה על פתחי אוורור או פתחי אוורור, פתחים או חלונות. בנוסף, היא אינה מתאימה למכלאה אם ​​אתה משאיר שם תרנגולות כל היום כשאף אחד לא נמצא בבית..

הדבר היחיד שעובד רשת רשת עדינה הוא לכסות את אזור ההליכה כדי להגן על תרנגולות מפני טורפים מעופפים במהלך היום. זה לא יעצור דביבון או סמור שיכול לטפס על הרשת או להיכנס על ידי שבירת החוט (לפחות ייקח להם זמן לעשות זאת). לכן, אם אתה בבית במהלך היום והמכלאה גלויה משם, ניתן להשתמש בגדר כזו כדי להגן על תרנגולות, אך רק בשעות היום, ובלילה עליך לנעול את הציפורים בלול התרנגולות. ואם נצים מפריעים לך, רשת רשת עדינה היא חומר במחיר סביר לכיסוי העט שלך..

כמו כן, רשת בעלת רשת עדינה מתאימה היטב לחלק את העט לאזורים (אם אתה מכניס ציפורים חדשות לעדר, למשל), או להפרדת תרנגולת עם התרנגולות שלה מהעדר הכללי בבית תרנגולות..

רשת רשת דקה היא אופציה מתאימה להגנה על הגינה מפני ארנבות, צבאים, חתולים ותרנגולות. ולמרות שלתרנגולות ניתן להתגבר על מכשולים בגובה של 1.2-1.5 מ ‘, חוסר היציבות של הרשת מונע מהם לעתים קרובות להתגבר על המכשול, מכיוון שלציפורים אין תמיכה יציבה למעלה ממנה לקפוץ למטה.

הרשת הדקה נהדרת להגנה על צמחים צעירים עד שהם מתחזקים. ניתן להקים סביבן במהירות “כלובי” רשת כדי להגן על צמחים מפני תרנגולות, צבאים או ארנבים..

יתרונות: חומר זול יחסית שקל לשימוש, קל לחיתוך, גמיש ומתאים לגדרות גינה.

מינוסים: לא מתאים להגנה מפני טורפים, מחליד מהר מספיק.

היכן עדיף להשתמש: למקלט צמחים צעירים, כגדר בגינה, גינת ירק, לכסות את המכלאה מלמעלה בשעות היום.

רשת דקה מפלסטיק

רשת דקה מפלסטיקחומר זה דומה לרשת הדקה הקודמת, אך הוא עשוי מפלסטיק. גודל התאים יכול להיות שונה. רשת זולה שכזו יכולה לשמש רק כגדר סביב לול תרנגולות להגנה על ציפורים, או סביב גינה או גינת ירק כדי להגן על היבול מפני ציפורי בר, ​​תרנגולות, ארנבות וצבאים. בהיותו פלסטי, הוא אפילו פחות מתאים להגנה מפני טורפים מאשר רשת מתכת דקה. אך יחד עם זאת, זהו חומר קל ובמחיר סביר שניתן להשתמש בו כדי לכסות את העט שלך ליום..

יתרונות: החומר זול יחסית, קל לחיתוך, קל לשימוש, קל משקל, גמיש, חזק מספיק.

מינוסים: לא מתאים להגנה מפני טורפים.

היכן עדיף להשתמש: כגדר בגינה; להגנה על שיחים, למחסה של מכלאה.

רשת תיל מרותכת ½ אינצ’ים (1.27 ס”מ)

רשת מרותכת חצי אינץ 'רשת מרותכת (או מחוזקת) היא האפשרות האמינה ביותר להגנה על הלול והעט שלך. הוא יגן על תרנגולות מפני התקפה לא רק על ידי טורפים גדולים כמו כלבים, זאבי זאב ושועלים, אלא גם על חיות מסוכנות קטנות יותר, כולל חמוסים, נחשים ועכברים. רשת זו מושלמת לחלונות ולפתחי אוורור בלול תרנגולות. אם אתה רוצה בטיחות טובה עוד יותר לתרנגולות שלך, אתה יכול להשתמש ברשת בגודל רשת ¼ אינץ ‘(0.6 ס”מ), אך שים לב שייקח הרבה מאוד זמן לחתוך אותו.

אני משתמש ברשת עם גודל תא ½ סנטימטרים על כל הפתחים בבית התרנגולות – חלונות, פתחי אוורור, מעברים, בנוסף, מותקנים מסכים מיוחדים מזבובים על חלונות בית התרנגולות שלי.

אני משתמש גם ברשת זו לאורך החלק התחתון של העט כגדר בגובה 90 סנטימטר הטמונה היטב באדמה. הימצאות פתחים קטנים יותר בתחתית העט מהווה הגנה נוספת טובה, מכיוון שרוב הטורפים מנסים להיכנס ללול בתחתית העט או לחפור מעבר מתחת לגדר. רשת זו תמנע מהתרנגולות והברווזים שלכם להתקף על ידי דביבונים, נחשים ועכברי שדה..

יתרונות: מגן מפני כל הטורפים.

מינוסים:

 • החומר די יקר;
 • לוקח הרבה זמן לחתוך;
 • קשה ולכן קשה להתכופף.

היכן עדיף להשתמש: פתחי אוורור, פתחי אוורור, חלונות; החלק התחתון של המכלאה; כדי להגן על המתחם מפני טורפים בלילה.

1 “(2.54 ס”מ) רשת תיל מרותכת

רשת מרותכת עם רשתות לאינץ 'אני משתמש גם ברשת בגודל רשת זה לגדר הגנה נוספת לאורך תחתית העט – היא לא תאפשר לטורפים כמו דביבונים או מרטנים לטפס על הקירות. בנוסף, חומר זה זול יותר וקל יותר לחיתוך מאשר רשת ½ אינצ’ים (1.27 ס”מ).

יתרונות: מגן מפני כולם, אפילו הטורפים הקטנים ביותר; קל יותר לחתוך מאשר רשת עם רשת ½ אִינְטשׁ.

מינוסים:

 • החומר די יקר;
 • אתה צריך להשקיע הרבה זמן בחיתוך;
 • די קשוח, ולכן מתכופף בצורה גרועה.

היכן עדיף להשתמש: כדי להגן על עט היום.

1/2 “x 1” (1.27 x 2.54 ס”מ) רשת תיל מרותכת

רשת חיזוקסוג אחר של רשת מרותכת (מחזקת). אם תצליח למצוא חומר כזה, זו תהיה בחירה מצוינת – הוא משלב את תכונות ההגנה הגבוהות של רשת עם תאים ½ אינץ ‘וקלות חיתוך רשת 1 אינץ’.

יתרונות: מגן באופן אמין מפני טורפים, קל יותר לחיתוך, שומר היטב על צורתו.

מינוסים:

 • החומר די יקר;
 • לעתים רחוקות במכירה;
 • לוקח זמן לחתוך;
 • קשה להתכופף.

היכן עדיף להשתמש: כדי להגן על העט במהלך היום או בלילה.

רביץ

רביץעוד חומר מתאים ללול התרנגולות שלך. אם יש לך עט מהכלב הזקן שלך או סוג כלשהו של גדר מחוברת, חשב אם תוכל ליצור אותו מחדש ללול תרנגולות. אתה יכול לספק הגנה טובה יותר מפני התקפות טורפים כשאתה לא בבית. לשם כך, עליך לגדר את המכלאה ברשת עם רשת רשת קטנה יותר עד לגובה 60-90 ס”מ. הדבר יחסוך מהציפורים שלך מנחשים, עכברים, ארמינים ושדביקים. רשת הרשת החסונה מתאימה במיוחד להגנה על העט מפני טורפים גדולים וחזקים יותר כגון זאבי זאב, לינקס, פומות ודובים..

יתרונות: מספק הגנה מפני הטורפים הגדולים ביותר.

מינוסים:

 • אינו שומר על טורפים קטנים;
 • קשה לעשות שימוש חוזר או לשנות את הגודל.

היכן עדיף להשתמש: כדי להגן על המתחם מפני טורפים גדולים במהלך היום.

גדר חשמלית

הגנה אמינהאם אתה טורד לעתים קרובות על ידי טורפים גדולים, כגון דובים, פומות או לינקס, ההימור הטוב ביותר שלך הוא להשיג גדר חשמלית. מסביב לגדר העט מותקנת גדר מחשמלת – הגנה כפולה זו פועלת בצורה אמינה ומספקת עוד יותר בטיחות לתרנגולות שלך. גידור חשמלי יכול לשמש ביעילות כאשר תרנגולות מסתובבות חופשי לאורך כל היום או כאשר מחליפים מקומות שבהם הם מסתובבים.

בעוד שגדר חשמלית תדרוש השקעה משמעותית ובדיקות בריאות מתמשכות, היא יכולה לספק שטח גדול יחסית לתרנגולות שלך לשוטט בבטחה..

יתרונות: מגן באופן אמין מפני טורפים גדולים ומספק רמת בטיחות גבוהה יותר. גדר חשמלית

מינוסים:

 • ציוד יקר;
 • עלויות תיקון;
 • הצורך בהתאמה אישית;
 • אינו מגן מפני טורפים.

היכן עדיף להשתמש: באזורים חופשיים מרווחים; כדי להבטיח בטיחות סביב המרפד במהלך היום.

שיטות הגנה אחרות

מכשיר אורות טורפים סולאריים של nite guardאתה יכול להשתמש באורות הטורפים הסולאריים של Nite Guard כדי לספק הגנה נוספת ללול התרנגולת, לגינה או לגינת הירק שלך בלילה. הוא נדלק אוטומטית בחושך וממצמץ עם עלות השחר, מה שמעלה את רמת הבטיחות באזור הלול וההליכה שלך באופן משמעותי, כולל הגנה מפני צבאים ודביבונים שיכולים לצאת מעבות התירס בלילה. בנוסף לאמצעי הגנה נוספים, תנאי מוקדם הוא הימצאות גדרות מתאימות ועצירות בלילה..

בכל סוג של גדר שתבחר, יש להטמין אותה לפחות 20 ס”מ לתוך הקרקע. בנוסף, יש להתקין אותה במדרון קל כלפי חוץ או בצורת האות J. כל זה נחוץ כדי למנוע התערערות על ידי טורפים. כמו כן כדאי להוסיף אבנים, זכוכית שבורה או קרמיקה, פסולת בנייה מוצקה לתעלות בעת חפירה בגדרות..

גידור זה לא משהו שצריך לחסוך בו כי הוא נוגע לבטיחות התרנגולות שלך. על ידי בחירת חומרים איכותיים, תוכל להימנע מבעיות והפסדים רבים בעתיד..

לול עם גדר – סרטון

Previous Post
Melyek a kurkuma előnyös tulajdonságai és a használat ellenjavallatai
Next Post
Η Μολδαβική πιπεριά Gogoshary έχει ασυνήθιστο σχήμα και γεύση