15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

ציפורים בגינה

זמיר בגינה במאמר זה תוכלו למצוא כמה טיפים שיעזרו להפוך את האתר שלכם לאטרקטיבי יותר לציפורים. למרבה הצער, זה לא מספיק לשים אחד או שניים מזין. במהלך היום, ציפורים קטנות כל הזמן אוכלות משהו, ולכן הן צריכות להיות מסוגלות למצוא מזון 365 ימים בשנה..

בשביל מה עופות בגן?

שַׁלדָג ראשית, להיות בגן המוקף בשירת ציפורים הוא בילוי נפלא בפני עצמו. כשאנחנו מקשיבים לציוץ של ציצים ולחיצות נוקשות של נקר, מתבוננים כיצד קפיצות זהב קופצות מצמח לצמח, אנו מקבלים את ההזדמנות לקחת הפסקה קטנה מהעולם המטורף הזה ולהרגיש קשר עם הטבע.

לציפורים יש תועלת רבה עבורנו. סנונית אחת יכולה לאכול מאות חרקים אחר הצהריים. על ידי משיכת ציפורים חיות חרקים לגינה שלנו, אנו מצמצמים את מספר המזיקים שתוקפים את הצמחים ואת עצמנו..

המלצות למשיכת ציפורים

ראו את הגן בעיני חברינו הנוצות. להלן 5 טיפים שיעזרו לכם:

 1. לצד מזונות טבעיים כגון זרעים, פירות, פירות יער או צוף, הגינה שלכם מציעה גם שפע של חרקים טעימים, זחלים, תולעים ועכבישים. ככל שהנטיעות שלכם מגוונות יותר כך תמשכו יותר מיני ציפורים..
 2. בנוסף לאספקת מזון מוכן ומים נקיים, ציפורים צריכות מחסה ומקום קינון. אורנים ועצי מחט צפופים מצילים משבי רוח וגשם במזג אוויר גרוע. הם גם מספקים הגנה אמינה מפני טורפים, מה שהופך אותם לאזור קינון אידיאלי באביב..קן ברקת
 3. אם מדברים על העצים הטובים ביותר לציפורים, יש להזכיר אלון, ארז, ליבנה, מייפל, דובדבן ציפורים וארגה. יחד עם חרקים, זרעים ופירות, הם מספקים לציפורים מקלט בטוח ומקומות קינון. נטיעות נוי של תפוחי בר ודובדבן, תות, הולי ואפר הרים ימשכו להקות ציפורים עם הפרחים והגרגרים שלהם..הציפור ניזונה מזרעים
 4. מיני השיחים הילידים אטרקטיביים במיוחד, ומספקים לציפורים באזור שלך את המזון הנכון. הם יוצרים שכבת כיסוי נוספת מתחת לעצים גבוהים יותר.
 5. ישנם מספר רב של צמחים רב שנתיים ושנתיים שעליהם נוח להתיישב לציפורים. חשוב שהזרעים שלהם יהיו נגישים בקלות לציפורים. נטיעות עם פרחים מלבלבים וניצנים הגדלים על גבעולים אנכיים עשירים בזרעים שקל להגיע לציפורים..

טיפול בציפורים

לאחר שהציפורים התיישבו בגינה שלך, היו קשובים לצרכיהם. סלק את הסיכון לחשיפה לדשנים ולכימיקלים ביתיים.

קן עם ביציםייתכן שיהיה עליך לדחות את הגיזום אם משפחת רובין תחליט לקנן בין ענפי הפורסיתיה. במקום לאסוף בשקידה את כל הפרחים שנפלו, אפשר לציפורים לחגוג על זרעיהם. שמור על החצר שלך קצת פראית, אבל יהיו הרבה מקומות מסתור לציפורים. אין לכרות עצים ישנים עד שהם מהווים סכנה לאנשים ולבניינים. חללים בעצים כאלה משמשים כבתים לחלק מהציפורים, והם גם עשירים בחרקים ובזחלים מזינים..

מאמציכם יתוגמלו פי מאה, כי ציפורים מגנות מפני באגים, מזיקי גינה ויתושים. על ידי שתילת מקור מזון אחר בכל עונה, תבטיחו נוכחות של כל השנה חברים מנוצות באתר ותראו שגינון ועופות מוצלחים הולכים יד ביד..

כיצד לחזות את מזג האוויר על פי התנהגות הציפורים

דְרוֹרהאם ידעת שהתנהגות ציפורים יכולה לעזור לחזות את מזג האוויר? תסתכל מקרוב ותופתע ממה שאתה מוצא. ישנם כמה סימנים עממיים בנושא זה..

לדוגמה, אם הציפורים גבוהות בשמיים, הדבר מצביע על מזג אוויר בהיר:

 • נצים עפים גבוה – לשמיים הצלולים;
 • כשהם עפים נמוך ממתינים לסופת רעמים.

ככלל, אם סערה מתקרבת, הציפורים מפסיקות לעוף ומתחבאות במקלטים. הם גם ירחפו נמוך כדי להימנע מאי הנוחות של ירידת לחץ אוויר:

 • כאשר שחפים עפים ליבשה, צפו לסופת רעמים;
 • כאשר ציפורים מוצאות מקלט ביום, צפו לגשם;
 • עמודים מתחת לירכתי הספינה מעידים על מזג אוויר גרוע.

שחפיםלפני סערה גדולה בדרך כלל לא שומעים ציפורים. אם אי פעם הלכת ביער לפני סופת רעמים, הרגשת את השקט המעיק הזה. כשהציפורים מתחילות לשיר בגשם, זה מצביע על כך שמזג האוויר ישתפר בקרוב..

פִּטמָהלהלן עוד כמה סימנים עממיים:

 • אם העורבים עפים בזוגות, מצפים למזג אוויר טוב, עורב בודד הוא סימן למזג אוויר גרוע;
 • הלובן של חזה האווז מעיד על חומרת החורף: ככל שהכתמים האדומים הכהים בהירים יותר, הקור יהיה כועס יותר;
 • אם החוגלות מנקרות בקול רם בסתיו, הדבר מעיד על חורף מתון;
 • כאשר אווזים ביתיים נעים מזרחה, ואז עפים מערבה, הדבר מעיד על קור מתקרב;
 • כאשר קן הסנונית גבוה, הקיץ יהיה יבש מאוד, אולם אם הוא התייצב נמוך, תוכל לקצור ולזרוע בבטחה.

אנשים צריכים ללמוד הרבה מבעלי חיים. האינטואיציה שלהם הרבה יותר חזקה, וההרגלים שלהם לרוב מדברים טוב יותר מכל דיווח מזג אוויר..

היתרונות של ציפורים בגינה – וידאו

Previous Post
Melyek a kurkuma előnyös tulajdonságai és a használat ellenjavallatai
Next Post
Η Μολδαβική πιπεριά Gogoshary έχει ασυνήθιστο σχήμα και γεύση