15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

למה אתה צריך האכלה אביבית לדבורים

האכלת דבורים באביב האכלת האביב של דבורים לפני הטיסה מגבירה את התפוקה של המלכה. כדי להאכיל את הדבורים הצעירות, הבאזמים החורפים חייבים להיות חזקים ומזינים היטב. הרחם זורע, תוך התמקדות ביכולת של העובדים להאכיל את הצאצאים. ככל שהמשפחה תגדל מהר יותר כך היא תהיה פרודוקטיבית יותר במהלך אוסף הדבש העיקרי..

סוגי ותנאי האכלת דבורים באביב

בדיקת הכוורת והאכלה מטרת הכוורן היא לקחת את כמות המוצרים הגדולה ביותר מכל כוורת במהלך תקופת איסוף הדבש העיקרית. פריחה המונית של צמחים בכל אזור מתרחשת בזמנים שונים. בשלב זה הנחיל צריך להיות המספר החזק ביותר. התשואה המקסימלית של דבורי העובד בדגנים מגיעה לאחר 85 יום מתחילת הטלת הביצים. כל כוורן מחליט בעצמו את העיתוי של האכלת האביב של דבורים, תוך התמקדות בחוויה ובתנאי מזג האוויר. הרכב ההזנה תלוי במשימה הנפתרת:

  • האכלת דבורים לפני הטיסה הראשונה;
  • הזנה מעוררת “על התולעת”;
  • גירוי טיסה;
  • הכנסת תוספים מונעים ומעוררים.

עם הופעתו של השוחד הראשון במשפחה, אין צורך להאכיל, מנגנון הוויסות הביולוגי נכנס לפעולה, והרחם מגורה לזריעה אינטנסיבית. עבור משפחות מוחלשות, משימת השמירה על הטמפרטורה בקן והטיסה בלתי אפשרית בשל מספרם הקטן של הפרטים. הם זקוקים לעזרה על ידי האכלת הדבורים בסירופ סוכר באביב. אבל בשום פנים ואופן הם לא יוצרים דבש סחיר מההלבשה העליונה. לכן, באביב, המזינים צריכים להיות קטנים..דבורים אוכלות סירופ סוכר

בקהילת הדבורים, כמו בבני אדם, ניתן למצוא דבורי גנב. לכן, באביב, אין צורך לשפוך את שאריות הסירופ על הקרקע ליד הכוורות, להשאיר את המסגרות המתוקות. יש להשאיר את הכניסה פתוחה במשך 2-3 דבורים כדי לא למשוך דבורים ממכוורת אחרת. שמור על הכוורות נקיות.

בעת יצירת קן באביב, הכוורן משאיר מסגרות עם לחם דבורים ופרות. מסגרות דבש מותקנות מאחורי הסרעפת. דבורים מתחממות היטב ומתאכילות מדבש, מחקות שוחד. במהלך תקופה זו יש צורך בהזנת חלבון לפיתוח מלא של הזחלים ודבורי העובד. חשיבות הזנת החלבונים לדגנים מודגמת על ידי מחקר התלות של מספר הזחלים בהרכב ההזנה לחודש פברואר, מרץ, על פי בורן:

הרכב מזון, נוכחות של אבקה מספר הזחלים, יח ‘.
דבש + אבקה 8600
דבש + פולי סויה + 50% אבקה 7500
דבש + סויה + 25% אבקה 5500
דבש + קמח סויה + 12% אבקה 4900
דבש + קמח סויה 2600
דבש ללא תוספים 575

עלייה נוספת במספר הפרטים בכוורת תלויה ברוב הראשון. לכן, כל כך חשוב שיהיה אספקה ​​של לחם דבורים ואבקנים לאכילת דבורים באביב..

גירוי דבורים לעוף החוצה

גירוי דבורים לעוף החוצההשמש חמה, הפרחים הראשונים הופיעו והגיע הזמן להכניס את הכוורות לאוויר הצח. בטמפרטורות מעל 10 מעלות, דבורים כבר יכולות לעוף מהכוורת. לאחר הטיסה הראשונה, כאשר הדבורים פינו את צואתן בצואה, משתמשים בתוסף נוזלי בצורת סירופ סוכר. תלוי איך עברה הטיסה הראשונה, הכוורן קובע את בריאות הדבורים לפי אופי הצואה. ניתן להוסיף תרופה או ממריץ לפינוק המוכן..

כיצד לבשל נכון ולהאכיל דבורים עם סירופ סוכר באביב, צפה בסרטון:

ניתן לקבוע את עוצמתה ובריאותה של המשפחה על ידי עוצמת האכלה. כבר זמן רב ידוע כי עובד חזק ובריא אוכל היטב.

כדי לגדל 1 ק”ג צאצאים יש צורך בהוצאה של אנרגיה שמשתחררת מק”ג דבש ו -1.5 ק”ג אבקה. כדי להשיג דבש, האבקה המובאת מועברת שוב ושוב ממסגרת אחת למשנהה, תוך תסיסה בעקיצות עד לקבלת דבש. לכן, אמורים להיות מספיק תאים חופשיים בתוך תקופת איסוף הדבש..

זנים של תחבושות נוזליות

רוטב עליון נוזליברגע שהדבורה טעמה מהסירופ, היא מתפתה לעוף מהכוורת. לכן, ההלבשה העליונה הנוזלית ניתנת במזג אוויר יציב ורק בצורה חמימה. זה יכול להיות:

  • סירופ סוכר בריכוזים שונים;
  • סירופ סוכר בתוספת ממריצים;
  • סירופ סוכר בתוספת ויטמינים או תרופות.

כל הדבוראים מאכילים את הדבורים בסירופ סוכר באביב. זה קל להכנה. סוכר מגורען נשפך עם נתח מדוד של מים רותחים ומערבבים היטב עד להמסה בקערת אמייל. אפשר להכין סירופ נוזלי, בינוני וסמיך באמצעות כמויות סוכר שונות. לאחר הצינון לטמפרטורת החלב הטרי, הסירופ מוכן.

להאכלה משתמשים במתחת תחתון ומזינים מובילים. חשוב שנשפוך סירופ טרי לכלי נקי. המנה נבחרת כך שתהיה ארוחה שלמה. לא יותר מחצי ליטר סירופ נשפך למזין המסגרת. עבור מושבות חלשות, יש לצמצם את מנת סירופ הדבורים באביב, אך לתת אותו לעתים קרובות יותר..משפחות חלשות ניזונות בתדירות גבוהה יותר במנות קטנות

גירוי אביבי של דגנים עם קובלט בסירופ נוזלי יעיל. עם רק 8 מ”ג קובלט לליטר הזנה, ניתן להגדיל את הדגנים ב -20%. קובלט כלול בתכשירים מיוחדים המותרים בכוורנות – תוסף מזון רב -רכיבי DKM ו- “Pchelodar”. סירופ סוכר המוכן על עירוי מחטניים הוא תוסף מעורר וויטמינים.

אם במהלך הטיסה הראשונה נמצא שהדבורים סובלות משלשולים, יש צורך להשתמש בתרופה נוזמט. המחלה נקראת nosematosis. כדי למנוע מחלה זו, יש להוסיף 3 גרם חומצה אצטית לק”ג סירופ לסירופ..קובלט מתווסף לסירופ כדי לעורר את הדובדבן.

מטלות האביב ועלויות החומר של הדבוראי ישתלמו פי מאה עם שוחד גדול ממשפחה בריאה.

האכלת דבורים באביב עם דבש – וידאו

Previous Post
Hogyan készítsünk madárházat egy kutya számára saját kezével – otthont szereltünk egy szeretett őrnek
Next Post
Αρωματικό λουκάνικο από την Κίνα – αξίζει να το αγοράσετε
iphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org