15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

איך להתייחס לברוביות בבית אם הן מתעטשות וצפצפות

עוף ברויל חולה כאשר עופות צחוחים ומתעטשים, כיצד לטפל, הווטרינר יכול לומר לאחר בחינת הציפור. תסמינים אלה יכולים להיות זיהום קטלני והצטננות אם אינם מתוחזקים כראוי. יהיה נכון להפריד בין אנשים חולים, להתחיל טיפול באמצעים מאולתרים ולהתייעץ עם רופא.

תנאי המגורים המשפיעים על בריאות הציפורים

עלונים הם ציפורים רכות והם לא יכולים לסבול רטיבות, טיוטות, קור בלול התרנגולות. אם לפחות אפרוח אחד התעטש ושיעול, עליך לשים לב למצב החדר. זה חייב להיות יבש, כולל מצעים. זה לא אמור למשוך מהרצפה בטיוטה קרה.

כדי למנוע מחלת עופות, יש להקפיד על כללי האחזקה מנורות חימום ממוקמות כך שהחום נמצא בשוקת ובפינה הרחוקה. שנה את המלטה לחדשה טרייה. בחדר צפוף יש צורך לספק אוורור ללא טיוטות..

אם קונים תרנגולות בחווה גדולה, הם כבר מחוסנים כנגד מחלות נפוצות באזור. ואז, קודם כל, מבוגרים יחלו, וזו תהיה הסיבה לחסן את בעלי החיים.

יש לבחון היטב את העוף החולה. אולי הוא רק ניקר לגוף זר גדול, וזה נתקע בגרון..

הרופאים מדברים על צפצופים על סיגריות כסימן למחלה

הציפור צונחת מהצטננותהצטננות עשויה להיות אחת הסיבות לכך שצופים צפופים. במקרה זה, למשך כל המחלה, הטמפרטורה בבית התרנגולות צריכה להיות מעל 150 C, המלטה צריכה להיות יבשה. תן מרק סרפד במקום מים. ריססו את איזציזון או את האנלוגים שלו בתוך הבית כדי לגרום לציפורים לנשום. טבליות עם הצטננות עלולות להתעטש ולצפצף, הווטרינר יקבע כיצד לטפל בהן. ניתן לבצע שאיפה לכל העלים באמצעות פצצות עשן מיוחדות.

אותם סימפטומים של צליית עלים אם הם חולים עם מיקופלסמוזיס. זוהי מחלה פטרייתית, עובש מתפתח בלחות. במצבים צפופים הנבגים שעלו נכנסים לדרכי הנשימה ויכולים להשפיע על הצאן כולו. אם מתגלה מיקופלסמוזיס, אנטיביוטיקה משמשת לתרנגולות עלויות:

  • סטרפטומיצין;
  • סדרת טטרציקלין;
  • אריתרומיצין;
  • לינקומיצין;
  • ספירמיצין וכדומה.

טיפול אנטיביוטי משמשלהזנה מוסיפים אנטיביוטיקה בשיעור של 2 גרם לכל 10 ק”ג הזנה. אם הציפורים לא מטופלות, לא יהיה למי להאכיל במשך שבועיים.

אנטיביוטיקה לטיפול בצפצופים ועיטושים ברעיותמחלה אימתנית יותר ב broilers היא colibacillosis, כאשר broilers צפצופים. כיצד לטפל בציפור חולה? אם הציפור נראית מושחתת, עומדת ללא תנועה במשך זמן רב ומסרבת לאכול, הגיע הזמן להפעיל את האזעקה. רק רופא קובע את החותמת של הפתוגן וקובע טיפול.

המחלה מסוכנת מכיוון שהיא מלווה בתמותה, והיחידים שנותרו בפיגור בפיתוח, טעם הבשר משתנה. זה לא יכול להיקרא תזונתי, שכן שימוש במינונים גדולים של אנטיביוטיקה עבור תרנגולות עלויות עשוי להכיל שאריות במסת השריר. הווטרינרים רואים את הסיבה להתפשטות המחלה באי עמידה בתנאים להחזקת עופות..

חיידקי אשכריכוזיס יכולים להיכנס לבית עם גידול חדש מביצים נגועות אם לא מקפידים על היגיינה בבית הפרות. מה לעשות ומדוע אפרוחי צליית רק בקעו צפצופים. גידול כזה יכול להיחשב נידון. יש צורך לשנות את תכולת החזיר, לבחור חומר נקי בעת הנחתו בחממה, ללא עקבות על הקליפה..

עיטוש צליית ברויל הוא סימפטום למחלות

צ'יק חלתההתעטשות של תרנגולות עלמות מעלה את השאלה מדוע וכיצד להתייחס לזה. תחזוקה לא נכונה, קור, רטיבות, טיוטות גורמים למחלות נשימה אצל תרנגולות. החלשים מתחילים להתעטש תחילה. יש צורך לשתות את הציפורים החולות עם ויטמינים. אבקה את אפם בסטרפטוציד, משפשפת את האבקה לתוך הנחיריים. אבל טיפול כזה יעזור בשלב הראשון של המחלה. אצל תרנגולות, לאחר עיטוש, ברונכיטיס, שהיא קטלנית עבורן, עלולה להתפתח. לכן עדיף לשתות חיות צעירות למטרות מניעה עם כלוראמפניקול וטטרציקלין (טבליה אחת לליטר מים), איזאת’ון או לוזבל.

האם אפרוחים עלולים לנזלת יכולים להדבק?

נזלת בתרנגולות מועברת לאנשים אחרים עם צפיפות קשהנזלת בקרב אוהדי חקלאי עופות נחשבת להמשך של הצטננות ואינה מטופלת. אבל נזלת יכולה להיות מדבקת ויכולה לחתוך בעלי חיים לשניים בתנאים צפופים. אחרי הכל, עם האף המטפסים הציפורים לתוך המזין ומעבירים את הזיהום לכלל הקהילה. המחלה משתוללת במיוחד בסוף הסתיו והחורף מסיבות מובנות. המחלה מתחילה עם תרנגולות שנחלשו, מאחור במשקלן, שנבקעו מאוחר. הם החלישו את החסינות.

סימפטום של המחלה הוא מקור מלוכלך עם קרום מיובש על הנחיריים. לאחר סתימת הנחיריים, המחלה מתפתחת במהירות. האפרוח מתחיל:

  • לְהִתְעַטֵשׁ;
  • לפהק;
  • דמעות זולגות;
  • מופיעה נפיחות בעפעפיים.

עוף חייב להיות מבודדהציפור מסרבת לאכול ומתה. לכן, יש לבודד עולים עם סימנים ראשונים להצטננות..

כללים כלליים לשמירה על עלויות צפייה כאשר מופיעות ציפורים חולות

אם, בזמן האכלה, אתה מבחין בציפור בעלת התנהגות יוצאת דופן עבור הצאן, התבונן מקרוב. אם הנוצות קמורות, המראה מרושל, היציבה מושחתת, הגיע הזמן להכניס את הפלטה למחלקת הבידוד ולצפות בו. במקביל יש לנתח את תנאי המעצר, לבצע ניקיון סניטרי בלול התרנגולות ולהתייעץ עם מומחה. אם עופות צחוחים ומתעטשים, כיצד לטפל, הרופא יקבע. עליך לעקוב אחר המלצותיו על מנת להציל את בעלי החיים..

טיפול בריטוטים של עיטושים וצפצופים – וידאו

Previous Post
Melyek a kurkuma előnyös tulajdonságai és a használat ellenjavallatai
Next Post
Η Μολδαβική πιπεριά Gogoshary έχει ασυνήθιστο σχήμα και γεύση