15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

המינים והזנים היפים ביותר של buzulnik בקוטג ‘הקיץ שלהם

סוגים וזנים של buzulnik לגינה צמח מונומנטלי ושופע עם עלים גדולים וכובע של פרחי שמש קטנים הוא בוזולניק. מראהו מעוטר בעלים עסיסיים מגולפים בצבע עז. לכל זן יש צורה שונה. פרחים מסוגים שונים שונים גם הם. מינים וזנים מסוימים של buzulnik מתאימים רק לגידול בתנאים טבעיים, אחרים מטופחים בהצלחה בבית.

הפרח מסווג כגידול רב שנתי. הוא מגיע ממשפחת אסטרוב. שם נוסף הוא ליגולריה. העלים מגיעים לגובה של 80 – 90 ס”מ, והתפרחות מתנשאות מעל השיח בגובה של עד שני מטרים. ליגולריה היא גידול תרמופילי, ורק זנים בודדים מותאמים לאקלים קר.

סוגים וזנים פופולריים של buzulnik

בסביבה הטבעית ישנם כ -150 שמות צמחים שונים. מעובדים עד 20 מינים. בתנאי האקלים שלנו, כמה סוגים של בוזולניק ופרצ’בלסקי שיניים משתרשים היטב. שקול את התכונות של הזנים הפופולריים והיפים ביותר בפירוט רב יותר.

מְשׁוּנָן

בוזולניק שיניים הוא גדל היטב, מגיע לגובה של 100 – 110 ס”מ. הוא מובחן עלים משוננים בהירים, על פי צורתו הוא קיבל את שמו. צבע התפרחת צהוב: מאור לחום. בשל המראה הדקורטיבי שלה, הוא מוערך על ידי גננים. הצמח נטוע לאורך שביל, מתחת לגדר או במרכז ערוגה גדולה.

תת -המין הפופולרי ביותר של ליגולריה משוננת הם הבאים:

  • דסדמונה;
  • אותלו;
  • מארי קרופורד;
  • אוסיריס.

הצמח מתחיל לפרוח באמצע הקיץ. הפרחים נופלים בתחילת הסתיו.

זן דסדמונה

בוזולניק דסדמונהבנתוניו החיצוניים מפוארים, בוזולניק דסדמונה השן, שתמונתו מוצגת להלן, אהוב על גננים רבים. עלים גלי ציוריים בעלי צבע כפול גדלים בכובע שופע על הדשא, ומושכים תשומת לב. הצלחת בצבע חום-סגול למטה, ירוק כהה מלמעלה. הניצנים נפתחים באוגוסט. יש להם עלי כותרת צהובים מחודדים עם מרכז כהה. גובה השיח אינו עולה על 90 ס”מ.

מגוון זה נראה נהדר בעיצוב גינות. ראה כיצד הדזדמונה בוזולניק מדגיש בהצלחה את המרווח והנוחות של קוטג ‘הקיץ (גלריית תמונות לתשומת ליבך).

בוסולניק דסדמונה פורחדסדמונה פורחת. התרבות אינה חוששת מצל חלקי וגדלה היטב לאורך הבית הכפרי.

פריחת סתיו של בוזולניקליגולריה צעירה במהלך פריחת הסתיו.

יצירות גינה עם buzulnikבוזולניק בסמיכות לערוגות פרחים גדולות אחרות.

מגוון אותלו

מגוון אותלומאפיין ייחודי של אותלו הוא העלים המתפשטים שלו, המגיעים לגודל של כ 40 – 50 ס”מ. הצמח נראה יפה על חוף בריכה מלאכותית ובריכה טבעית. צבע העלים הגלומים בליגולריה השיניים הופך בהיר במיוחד קרוב יותר לסתיו. Buzulnik Othello, תמונות של פרחים מהם נאספים בגלריה נפרדת למטה, פורח בסוף אוגוסט. הפריחה נמשכת קצת יותר מחודש.

buzulnik ליד המאגרעלי כותרת של פרחים קטנים מזן אותלו הם בעלי צבע צהוב עז.

זן אוסיריס

בוזולניק אוסיריסבוזולניק אוסיריס הוא תת המין הקטן והמקסים ביותר של ליגולריה משוננת. הוא נטוע בערוגה בשורה של צמחים בינוניים. גובה השיח מגיע לא יותר מחצי מטר. אוסיריס מתקיים בצורה מושלמת עם צמחים רב שנתיים אחרים, למשל, פלוקס או אסטר בלגי חדש. כל הקיץ הוא מסונוור בעלים ירוקים עשירים, ובאמצע יולי הוא פורח עם “כוכבי” לימון קטנים. תקופת הפריחה היא כ -40 יום..

מגוון מארי קרופורד

בוזולניק מארי קרופורדבוזולניק מארי קרופורד (תצלום של צמחי זנים בעיצוב הגן להלן) נבדל בצבע המקורי של העלים. הם משלבים מספר גוונים בבת אחת: מסגול לחום, מביצה ועד מלכיט. שיח מתפשט בעל עלים גדולים גדל כמטר בגובהו. פרחים עולים ככפת אש מעל העלים מאוגוסט עד ספטמבר.

מארי קרופורד בגן אנגלימארי קרופורד בגן אנגלי הצמוד לדשא רב שנתי, חבצלות, שרכים ושיחים.

המגוון של וילסון

המגוון של ווילסוןשיח מלכותי זה בעל עלים מגולפים עוצמתיים מתאים היטב לשתילה בפארק. ירקות מלכיט גדלים באזור השורש. גובה התרבות במהלך הפריחה מגיע ל -150 ס”מ. בתקופה זו, הבוזולניק של וילסון משחרר לוחות עם סלים צהובים. הקוטר שלהם הוא 2 – 2.5 ס”מ בלבד. הפריחה מתחילה ביולי ונמשכת עד סוף הקיץ..

ליגולריה וילסוניאנה מותאמת בצורה הטובה ביותר לאקלים חם וסובלת קיץ יבש טוב יותר מכל מינים אחרים..

בוזולניק ויצ’ה

buzulnik vichמראה דקורטיבי לתרבות ניתן עלים בסיסיים מוצקים הגדלים בשיח יחיד. ליגולריה וייטצ’יאנה הוא צמח נמרץ הגדל עד לגובה של שני מטרים. במהלך הפריחה הוא זורק קוצים גדולים ומעליהם פרחים צהובים קטנים. Buzulnik Vich פורח לתקופה קצרה: מסוף אוגוסט ועד תחילת ספטמבר.

נראה יפה כאשר שותלים בודדים על כר הדשא, בקרבת דשא זני בפארק ובגינה. בחורף, הוא אינו דורש מחסה, הוא סובל היטב מזג אוויר גרוע.

ליגולריה וורוביוב

בוזולניק וורוביובעוד נציג גרנדיוזי של משפחת אסטרוב. שיח עוצמתי גדל עד רוחב של מטר וחצי, כשגובהו לפעמים גבוה משני מטרים. במזג אוויר גשום מספיק, העלים העבים המעוגלים של צמח המזרח הרחוק צומחים באורך של עד 50 ס”מ. התרבות פורחת די מאוחר. גבעולים מעור כהים מופיעים בסוף אוגוסט ופורחים בפרחים צהובים קטנים עד סוף ספטמבר. מין זה סובל היטב את החורף, מותאם לתנאי אקלים קשים..

סיבירי

בוזולניק סיביריבוזולניק סיביר הוא נציג גדול של המין. גובהו מגיע עד מטר. העלים של גוון ירוק כהה הם בצורת לב, קשוחים ועור למגע. הצמח סובל היטב מבצורת, עמיד בפני כפור, בעל חסינות גבוהה מפני מחלות שונות. חיצים כהים, מתבגרים עם עלים אדמדמים, הצמח משתחרר עד אוגוסט. פורח לזמן קצר עם פרחי כרית צהובים חרדליים יפים.

בוזולניק טנגוצקי

בוזולניק טנגוטLigularia tangutica, Tangut synakalia או Tangutsky buzulnik – כל אלה הם שמותיו של אותו צמח גדול ממשפחת אסטרוב. הוא שונה מנציגים אחרים של המינים בעלי עלים בסיסיים מגולפים מתולתלים. בשל המראה האסתטי והיופי של לוחות קטנים של תפרחות צהובות, מין זה מעובד במשתלות ובגנים בוטניים. מקום הולדתו של הצמח – סין.

טנגוט בוזולניק הוא מבקר תדיר בפארקים ובכיכרות. הוא מתרבה באופן פעיל על ידי שכבות, משתרש היטב במקום חדש.

פישר

בוזולניק של הדייגהבוזולניק של פישר נבדל בזכות יומרותו והתנגדותו למזג אוויר גרוע. הוא גדל במרחבי סיביר, סין ויפן. הוא אוהב במיוחד סבך שיחים וצל חלקי של יער רטוב. התפרחות מופיעות מעל השיח הירוק הבהיר בחודש יולי. גובה הצמח לפני הפריחה הוא כ -50 ס”מ, הגודל עם חיצי הפריחה הוא כ -140 – 150 ס”מ ניצנים קטנים של פרחים בצורת כוכב צהוב נאספים בתפרחות.

מגוון הרוקט

רוקט בוזולניקבוזולניק בעל ראש צר הוא האב של הזן החדש של רוקט, שגדל לפי מבחר. בוזולניק רוקט מושך גננים עם עלים מגולפים מענגים, קצת כמו עלי ענבים. צבעם הירוק הבהיר משתנה לסגול בסתיו, במיוחד נעים לעין. יבול גבוה גדל עד שני מטרים במהלך הפריחה.

רוקט בוזולניק פורח מיולי עד אוגוסט.

גרגינוג זהב היברידי

בוזולניק גרגנוג גולדה- Buzulnik Gregenog Gold ההיברידי גודל על ידי חציית שני סוגים: Vich ו- Shared. הודות לבחירה מוצלחת הופיע צמח נוי גבוה, עטור פרחים חמימים ושטופי שמש. השיח גדל בצורה קומפקטית: בגובה של עד 150 ס”מ הרוחב אינו עולה על 45 ס”מ. המסה הירוקה בצורת לב צבועה בגוון ירוק בהיר עם השתקפויות זהובות. התרבות צומחת היטב על קרקעות לחות, עומדת בצל חלקי. אין צורך בתחזוקה נוספת בחורף.

שרביט היברידי

שרביט בוזולניקשרביט בוזולניק היברידי יפה לאורך כל עונת הגידול. באביב, עלים עסיסיים מגולפים מפוארים ממלאים את הערוגה בצורת שיח כדורי, ולקראת סוף הקיץ חצים צהובים בהירים מתנדנדים מעליו. גובה היבול כ 130 ס”מ. עדיף לשתול את זן הזפטר במקום מוצל עם לחות מספקת. פרחי פרחים משתמשים במין זה כדמות מרכזית בערוגת פרחים או כתולעת בקבוצות פרחים בפארקי טבע.

עדיף לכסות את השרביט לחורף כדי שהפקעות לא יקפאו.

הוראות טיפול כלליות

בוזולניק (ליגולריה) הוא צמח חזק ועמיד. לצורך צמיחה טובה הוא זקוק למספר גורמים:

  • אתר נחיתה מוצל;
  • ריחוק מהטיוטות;
  • לחות טובה;
  • אדמה פורייה עדיפה, אך היא יכולה לצמוח אפילו על קרקעות חרסית.

המקום האהוב על הבוזולניק הוא על חוף המאגר. הוא רווי לחות בזמן, פורח יפה. יחד עם זאת, ליד המים, הצמח נראה הכי פואטי..

בוזולניק הבלתי יומרני שונה בגודל ובגובה השיח, במראה התפרחות, בצורת ובקוטר העלים. בין הזנים הרבים, הפופולריים ביותר הם היברידיים ומשוננים. הטיפול בצמח פשוט: חשוב להשקות אותו לפעמים ובמידת הצורך לכסות אותו לפני תחילת מזג האוויר הקר.

בוזולניק נפלא בגינה – סרטון

Previous Post
Fotó, amely leírja a beltéri virágok calathea típusait és fajtáit
iphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org