15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

מינים נפלאים של ג’סקולקה לפי תמונות ותיאורים

סוגי שבבי גינה כל סוגי החרסיות המופיעים בטבע הם חד שנתיים או רב שנתיים. הם שייכים למשפחת הציפורנים הידועה. בטבע ניתן לראות פרח זה על אדמות אוסטרליה, אמריקה, כמו גם באיראסיה ובאפריקה..

סוגים פופולריים של יאסקולקה

פריחת כריסאליס Chrysalis (Cerastium) הוא צמח עשבוני קצר. הוא שונה מפרחים אחרים בניצנים עדינים בצבעים שונים. בשל איכויותיו הדקורטיביות הגבוהות, האזמל מבוקש במיוחד בקרב מעצבי נוף..

שתילי אפרוחים מועברים לאדמה פתוחה רק באמצע הקיץ..

כבש אלפיני (Cerastium alpinum)

סדק אלפיניבטבע, מין זה מצוי בקרפטים, בהרי אלטאי, כמו גם באדמות צפון אמריקה ואירופה. השיח צומח נמוך. עם טיפול הולם הוא יכול להגיע לגובה של 15 ס”מ בלבד. יורה זוחל, ארוך למדי. העלים קטנים, סגלגלים. כל צלחת בצבע ירוק-כסוף. מלמעלה, העלים מכוסים ויליים קטנים. הפרחים קטנים, לבנים. הניצנים נאספים בתפרחות המגיעות לקוטר של 20 מ”מ.

אזמל ביברשטיין או כסף

ג'סל ביברשטייןלראשונה נראה הפרח בשטח קרים. מין זה גדל בצורה של שיח. מאפיין ייחודי של ג’סקולקה ביברשטיין הוא שכל הנבטים והעלים עלולים להתבגר. בגלל זה, לשיח יש גוון כסוף בהיר. גבעולים זוחלים. פרחים ממוקמים על peduncles, אשר גדל מ 15 עד 20 ס”מ גובה. העלים של זן זה הם משני סוגים. לעתים קרובות הם מלבנים, אך הם יכולים להיות גם ליניאריים. התפרחת היא חצי טבורית. הם נוצרים בחלק העליון של הפדונים. הניצנים לבנים כשלג. כשהוא מתנפח, כל אחד מהם גדל בקוטר של עד 20 ס”מ.

יסמין ביברשטיין מעובד מאז 1820.

סגול לסצ’ולקה

סגול סגולבטבע ניתן למצוא סוג זה בקווקז. כמו כן, רעף סגול גדל על אדמות טורקיה ואיראן. הפרח שייך לצמחים רב שנתיים. שיחים שופעים, מזכירים כרית. גובהם מגיע ל -25 ס”מ. העלים קטנים וארוכים. לקראת החורף הצלחות אינן משנות את צבען. פדונים גדלים עד 25 ס”מ. ניצנים קטנים. הם מקבלים גוון לבן סגול..

אפרוח הרגיש: תיאור הצמח

הרגיש סדקגרגירי החומוס (Cerastium tomentosum) גדלים באיטליה. הם החלו לטפח את הפרח בשנת 1620. רעפים מורגשים מוצגים בצורה של שיח קמור. גובה הצמח אינו עולה על 30 ס”מ. הפרח מגיע לקוטר 0.6 ס”מ. כל הגבעולים מכוסים בשפע בצבע לבד. זרדים ארוכים, זוחלים.

הפרחים הקטנים ביותר הם בקוטר של 15 ס”מ. יורה מסוג זה של ג’סקולי מכוסה עלים זעירים. יש להם גוון אפרפר בהיר, המבדיל אותו מזנים אחרים..

הפרחים לבנים, ללא כתמים. קוטרם מגיע עד 10 מ”מ. השיח אינו צומח הרבה. לכן, גוזלי הלוב גדלים לעתים קרובות בגינות סלעים..

תיאור הגוזל הלבן (Cerastium candidissimum)

לסקולקה לבנהמגוון זה נקרא לעתים קרובות לבן כשלג. כל זה נובע מהצל לא רק של הפרחים, אלא גם של הגבעולים. גוזל לבן הוא אנדמי יווני. השיחים גדולים ושופעים. כל יורה, עלים מכוסים בשפע בווילי קטן.

הענפים של מין זה זקופים. הם אינם מתפשטים, כמו במקרה של הצמחים שתוארו לעיל. באשר לעלים, לצלחות העליונות יש צורה ליניארית-עצמית. התחתונים הם מוארכים. הניצנים קטנים, אך כאשר הם נפתחים, הם מכפילים את עצמם. עלי כותרת חתוכים לשניים, יפים.

רעף אוראל (Cerastium uralense)

yaskolka אוראלימין זה נמצא בסכנת הכחדה, ולכן הוא נכלל בספר האדום. השיח אינו צפוף, אך יפה מאוד. אורך יורה יכול להגיע בין 8 ל -25 ס”מ. בטבע הוא מעדיף לגדול על אדמות עשירות באבן גיר. הפרח מרגיש טוב בצל חלקי, שבו אין רוח חזקה ואור שמש ישיר.

העלים ארוכים, ארגומים. אורכם נע בין 40 מ”מ, ורוחבם הוא 80 מ”מ. עלי הכותרת של הניצנים הפתוחים לבנים, מנותחים.

מולדתו של הרעף האוראלי הם השטחים של אוראל הדרומי והתיכון.

גוזלי פרחים גדולים (Cerāstium grandiflorum)

גוזלי פרחים גדולים

מאפייני מינים:

  1. למין זה ניצנים גדולים ביותר. כל אחד מהם מגיע לקוטר של 3 ס”מ.
  2. השיח יגדל קטן. גובהו המרבי הוא בתוך 20 ס”מ..
  3. כריסליס עם פרחים גדולים מתחיל לפרוח ביולי או בתחילת אוגוסט. הניצנים מופיעים לאורך כל החודש. אם מזג האוויר חם ויבש בחוץ, התפרחות ישמרו על האטרקטיביות שלהן במשך מספר שבועות..

רעף שדה (Cerastium arvense)

רסיסי שדהCerastium arvense או וולגריס מעדיפים לגדול באזורים ממוזגים. השיח מגיע לגובה 40 ס”מ. קרוב יותר לבסיס, היורה מסועפת. ישנם גם ענפים זקופים, הפזורים בשפע בווילי בתחתית..

אורך הזנב יכול להגיע לגובה של עד 2 ס”מ. רוחבם אינו עולה על 4 מ”מ. הפרחים ממוקמים על פדלים ארוכים בהרבה מהגביע עצמו. ניצנים לבנים. בסוף הפריחה נוצרים במקומם גולשים, מעוקלים מעט בחלקם העליון..

הזרעים בצורת אגס. אורכם נע בין 1 ל -2 מ”מ, ורוחבם הוא 0.8 מ”מ. החלק העליון של הגרגרים חום או צהבהב.

שטיח כסף יאסקולקה

שטיח כסף קסקולקהזהו הזן הפופולרי ביותר של הג’סקולקה של ביברשטיין. ייחודו של צמח זה הוא צפיפות השטיח. עם טיפול הולם, השיח, בזמן הקצר ביותר האפשרי, גדל לגודל מרשים.

הגוזל סובל היטב בצורת וכפור קשה. הפריחה מוקדמת וארוכה למדי. אם אתה מנתק ניצנים יבשים בזמן, אתה יכול לקבל את היווצרותם מחדש..

הפרחים קטנים, לבנים כשלג. זן זה ניתן לריבוי באמצעות זרעים שנקטפים בסוף הקיץ. הנביטה שלהם טובה, כך שיהיה די קל להשיג את התוצאה הרצויה..

יסקולקה בתצלום עיצוב נוף

סדק בנוףצמח זה מוערך מאוד בקרב גננים ומעצבים. וזה לא רק בגלל הפרחים הלבנים והשטיח העבה, אלא גם בגלל הטיפול הקל..

שטיחים צפופים של שבבים מסתירים היטב את כל פגמי הנוף.

נטוע לעתים קרובות ב:

  • גני סלעים;
  • סלעים;
  • מיקסבורדרים.

אפרוח בין אבניםהשיח נראה נהדר ליד אבנים או עצים קטנים. לעתים קרובות, סוגים שונים של שבבים משמשים ליצירת מדרכות. כמו כן, מעצבים שותלים שיחים בעת יצירת גבעות סלעיות..התפצלות לאורך השביל

הרעף הוא צמח חיוני בכל מקום בו צריך להסתיר אזורים לא אחידים, בוקעים וסלעים.לקשט את האתר

הפרחים הלבנים כשלג של יסקולקה משולבים בצורה מושלמת עם heuchera, פעמונים, saxifrage, cinararia ו אבנית אבנים. שיחים עם ניצנים לבנים ועלי כותרת כסופים יוצאים היטב לדגימות פורחות. גוזל עם חינניות, צבעונים, נרקיסים נראה אלגנטי.אפרוח בהרכב עם פרחים אחרים

כמו כן, צמח מסוג זה גדל בעציצים חיצוניים, במרפסות או בעציצים תלויים. זהו פרח ייחודי למי שאינו חי בארץ ואינו מוכן להקדיש זמן רב לצמחים. אפילו עם טיפול מינימלי, הגוזל ישמח אותך עם פריחה ארוכה ויופי מדהים עם שיח..

סדק בנוף – וידאו

Previous Post
Fotó, amely leírja a beltéri virágok calathea típusait és fajtáit