15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

גדולות ועידון שבוצעו על ידי liatrix spikelet

liatris spikelet ערוגת הפרחים מקבלת מראה חדש כאשר פריחת ליאטריס פורחת עליה בצורה נהדרת. ניחוח עוצר נשימה ועיגולים מרופטים של צבעים עזים הופכים את פיסת האדמה הזו ליפה להפליא. מצד אחד, הפרחים דומים לענקים אמיתיים, מצד שני נחשים מרופטים יוצאי דופן. התגובה הראשונה אליהם היא לגעת ולחבק. כשמתקרבים לצמח אפשר לשמוע מיד ריח עז של וניל ותווים של דשא מיובש, שאי אפשר להיפרד ממנו..

liatris spikelet בגינה אם הבעלים רוצה להרשים אורחים ושכנים עם האחוזה שלו, אז עליו ללמוד את סודות השתילה והטיפול ב liatrix spikelet. בשטח הפתוח, התרבות הוכיחה את עצמה כעמידה בפני כפור ואינה קפריזית. ובכל זאת, השיח ייראה נגיש כאשר מטפלים בו..

הריח הבוקע מפרחים משמש במאבק נגד עש. אם אתה מאחסן ענף פורח בארון במשך שישה חודשים, אז חרקים לא יתקרבו לבגדים במרחק של 10 מ ‘.

קסם בעיניים

לחתוך ליאטריסלפני היכרות עם זנים פופולריים יותר, חשוב לשים לב לתיאור הצמח העשבוני עצמו. הגובה של כל חוט הוא בין 40 ל 80 ס”מ. ישנם מקרים בהם החצים הגיעו ל 1-2 מטרים. הפרחים הראשונים מופיעים ביוני, והאחרון – עד תחילת אוגוסט.. פרחים בהיריםלוח הצבעים בהיר ומגוון. הוא מורכב מהגוונים הבאים:

  • לבן;
  • סָגוֹל;
  • אָדוֹם;
  • סָגוֹל;
  • כָּחוֹל.

בתמונה, liatris spikelet מתגלה כמפואר הודות לפאנלים רכים. הם מכונים לעתים קרובות “נוצות ערבות” או “כוכבים בוערים”. כמה פרחים פורחים מחבורה אחת בבת אחת. עלי הכותרת יוצאי דופן מכיוון שהם מוצגים בצורה של גידים דקים. יחד, הם יוצרים תפרחת שופעת, שנראית הרמונית למדי על רקע עלים דקים (רוחב – 3 ס”מ). אנשים רבים מופתעים מהאופן בו פורחים הכדורים – הוא מתחיל למעלה ומסתיים בתחתית..

יופי מדהיםבסתיו מכוסה “השטיח” הדשא המגולף בשכבת ברונזה של עלי כותרת שנפלו. נוף זה לא מקלקל לכל הפחות את עיצוב הנוף של הגן, אלא להיפך הופך אותו למסתורי. גננים רבים נתנו את ליבם ל -3 זנים מפוארים של ליטריס ספייקלט.

הצמח מכיל צוף יקר, ולכן הוא מושך אליו חרקים: דבורים וצמחי דבש. לכן, עדיף לשתול אותו במרחק בטוח ממגרש המשחקים..

מידע על ליאטריקס “כחול”

ליאטריס כחולההגוון הסגול המקורי עם גוון אדום של לוחות מדהימות משתלב בצורה מושלמת בחלק החיצוני של הקוטג ‘. גובה הגבעולים אינו עולה על 50 ס”מ. התפרחת מהווה כמעט 35 ס”מ. הדבר מאפשר לשתול יבול לאורך המדרכה או לעשות ממנו גדר חיה, אך רק במיניאטורה. אתה יכול להתפעל מזה במשך 30-45 ימים של תקופת החגים.

השמש הקופחת וחוסר הלחות לא ישפיעו על ליאטריקס Blue spikelet בשום צורה. הוא יישאר אטרקטיבי ומקסים. יחד עם זאת, הפרח אינו סובל קיץ גשום. רטיבות הנגרמת על ידי מים עומדים מובילה להרקבון שורשים וטחב אבקתי. הוא גם אינו מתאים לחימר, כמו גם לסוגים כבדים של קרקעות..

הבעיה היא שמי התהום קרובים מדי לפני השטח או שהתכת האביב של שלג מתעכבת לאורך זמן. במקרה זה התרבות נטועת על גבעות, גבעות, או שנוצרת סוללה כוללת – גבעה אלפינית..

אלבה, אבל לא ג’סיקה

אלבה ליאטריסלגינה, liatris spikelet “Alba” היא “כלה” אמיתית. כשרוח קלה מתחילה להפריע לוחות הלבן המעודנים, ערוגת הפרחים הופכת לרכבת / רעלה של שמלת כלה. קישוט כזה שלג לבן ראוי רק לשחקנית ברמה עולמית. משך הפריחה – מסוף יוני עד אוגוסט. גבעול שופעהגבעול מתנשא כמעט 100 ס”מ מעל הקרקע.

צמח דבשפקעות הזן קרובות מאוד לפני השטח. בעת גשמים / מקלחות ניתן לשטוף את האדמה. לכן, יש צורך להדיח מעת לעת את השיחים..

פרחים ממליצים לכסות את קני השורש בחומוס נשיר (12 ס”מ). הוא ישמש הן כדשן והן כתמיכה אמינה לצמח..

ורוד או סגול “פלמינגו”

ליאטריס סגול מזן הפלמינגוטיול באפריקה יהיה חסר טעם אם התייר לא יראה את הציפורים המדהימות האלה. אתה יכול ליצור “יבשת העתיד” שלך (שם אחר לחלק זה של העולם) בעזרת המגוון המענג של ליאטריקס ספייק “פלמינגו”. ליאטריס ורוד פלמינגולמרבה הפלא, מגוון זה מגיע גם בגוונים ורודים לוהטים וגם סגולים. ברוב המקרים, האפשרות השנייה פופולרית יותר מהראשונה. ייתכן שהשם ניתן לפרח בגלל האוזניים הדרוכות הדומות לאזור התושבים האפריקאים האלה..

נוחתים לעצלנים

צמח לעצלניםLiatris spikelet (spikata בלטינית) אהוב בזכות אופיו ה”ציית “. ובכל זאת, מקום עבורו נבחר בהיר, חם ומרווח. האדמה חייבת להיות פורייה ולכן היא מופרית בזבל רקוב, קומפוסט או מינרלים. תרגול שתי שיטות גידול “כוכבים בוערים”: זרעים ופקעות.

הזרעים נופלים לאדמה, משתרשים ו – קדימה

זריעת זרעי ליאטריסהזריעה מתבצעת באביב – בתחילת אפריל או בסתיו – בסוף אוקטובר. המיטה נחפרת לראשונה, החדרת רוטב עליון ממוצא טבעי, ולאחר מכן היא משוחררת ומשקיה בכמות קטנה של מים. בתחתית הניקוז עשוי מאבנים, חול או חלוקי נחל. חורי נחיתה של ליאטריסהחורים נוצרים בעומק של 1.5 ס”מ, מה שהופך אותם למרחק של 10 ס”מ. לאחר הנביטה, השתילים יושבים במקום קבוע. שלוש שנים לאחר השתילה, liatris spikelet ישמח את הגנן בפרחיו המלכותיים.

עבור אזורי הדרום, אין צורך לעטוף את הצמח לחורף. בחלקים הצפוניים של המדינה, מומלץ לכסות אותו באדמה או חבטה. זה חל גם על אזורים עם חורפים ללא שלג..

הפקעות לא יפות, אבל חזקות

חלוקת פקעות לריבויזוהי אחת משיטות הרבייה המהירות והאמינה ביותר. כאשר העלים הירוקים עוזבים בסתיו, הנורות נחפרות, האדמה מנקה ומחולקת למספר חלקים. הקוטר של כל פקעת הוא מ -2 ס”מ. לאחר מכן הם ממיינים ונשלחים לייבוש בעליית הגג או במזווה..

הכנת מושבבחודשים מאי / אוגוסט נוצרים שקעים קטנים של 7-10 ס”מ באזור המוכן. הם מלאים חומוס (1/3 מהבורות). המרווח בין השיחים הוא 20 ס”מ, במקרים מסוימים 30 ס”מ.

שיח האם מחולק לפקעות. הם עושים זאת אפילו במהלך הפריחה. במקביל, לוודא שלתיל הצעיר יש צווארון שורש חזק ויורה בריא. מרחק חור – 30 ס”מ, עומק – 20 ס”מ.

סימני תשומת לב לצמח

טיפול בפרחיםכפי שצוין, שתילה וטיפול בליקטריקס לא דורשים מקצועיות ומיומנויות מיוחדות. את התרבות לא ניתן להשקות במשך זמן רב. עם זאת, התרופפות וגבעת הארץ סביב השיח היא הליך חיוני. מאלץ יהפוך את האדמה לאוורירית ורכה. על ידי הסרה שוטפת של עשבים שוטים, המגדל מאריך את חיי הפרח. הכנסת דשנים מינרליים (באביב – המכיל חנקן, בקיץ – אשלגן -זרחן) תורמת לפריחה בשפע של ליאטריס. עם סימני תשומת לב כאלה, ערוגת הפרחים תהפוך לקישוט גינה מלכותי ומתוחכם..

סרטון על הנחיתה של ליאטריס

Previous Post
Fotó, amely leírja a beltéri virágok calathea típusait és fajtáit
iphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org