15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

ציפורני חתול מקסים נדחו – הזנים הטובים ביותר של שחורות צרפתיות פורחות עשירות

ציפורני חתול נדחו שיחים שופעים, שבהם העלווה כמעט ואינה נראית תחת שפע התפרחות של הצבעים השונים ביותר – אלה ציפורני חתול נדחות. הזנים של צמחים מסועפים אלה יכולים להיות שונים בגובה ובצורת התפרחות, אך כולם יפים מאוד. אל תאמין לי? לאחר מכן אנו מציעים להכיר את הנציגים הטובים ביותר של ציפורני החתול הדחויים ולברר מה הם..

מאפיינים של ציפורני חתול שנדחו

שיח שופע של ציפורני חתול נדחה ציפורני חתול נדחות נבדלות על ידי הסתעפות מוגברת של שיחים ופריחה בשפע. כמעט מאה תפרחות יכולות לפרוח על צמח אחד, בעוד שגבעול אחד נותן תריסר ניצנים או יותר. עם שפע כזה של פרחים, אין זה מפתיע שהם קטנים בגודלם: הקוטר אינו עולה על 5 ס”מ. בגלל זה, ציפורני חתול נקראים לעתים קרובות פרחים קטנים. הפריחה מתרחשת באמצע הקיץ.

זן זה ידוע גם בשם ציפורני חתול צרפתי, אם כי צמחים, כמו ציפורני חתול שחורות בעלות צרים עלים, הגיעו ממקסיקו הרחוקה. והם נקראים כך בזכות ההוגנוטים הצרפתים, שנמלטו ממדינת מולדתם לאחרים ובדרך לקחו זרעים.

השיחים עצמם נמתחים די גבוה ובעלי הדף מעובה בחלקו העליון. הגובה הממוצע של ציפורני החתול הוא 40 ס”מ, אם כי ישנם זנים בגובה של לא יותר מ -30 ס”מ או להיפך, כמעט 60 ס”מ. העלים משוננים, נוצות בודדות גדלות יחד. יורה לרוחב מתחיל לצמוח כמעט באדמה, סוטה לצדדים וגורם לשיחים להשתרע.

זנים מגוונים או דו -צבעוניים של ציפורני חתול נדחות

זנים מגוונים של ציפורני חתולשילוב הצבעים המנוגדים תמיד נראה מרשים וציפורני החתול אינם יוצאי דופן. הצבעים העיקריים בלוח הצבעים של הניצנים הם צבעים צהובים ואדומים באופן מסורתי. בהתאם למגוון, הם משולבים בצורה מוזרה ומשחקים עם גוונים, ומדגישים את יופיים של התפרחות..

בין ציפורני החתול המגוונות, ראוי לציין את הזנים הבאים:

  • בּוֹלֵרוֹ;
  • להבה כתומה;
  • צמיד דובדבן;
  • כרמן;
  • המלכה סופיה;
  • ברוקדה אדומה;
  • חַשׂפָנוּת;
  • רוקנרול;
  • בוניטה.

בולרו ציפורני חתול

בולרו ציפורני חתולאחד הזנים הקומפקטיים ביותר של קבוצה זו: גובה השיחים אינו עולה על 20 ס”מ. הם שופעים מאוד בשל הסתעפות פעילה, עם תפרחות קטנות רבות. התמונה של ציפורני החתול בולרו מאשרת רק את יופיים המגוון. הצבע הרב-צבעי של הניצנים חותך ישירות את העיניים בצבעיהם הבהירים. ניצנים חומים-אדומים עם רמזים ללימון צהוב יהפכו לקישוט העיקרי של גבולות ואפילו עציצים. התפרחות עצמן גם קטנות, בקוטר של 3 עד 6 ס”מ, חצי כפול. עלי כותרת מתעקלים בצורה מוזרה מסביב לקצוות.

הזן נבדל בצמיחתו המהירה: הניצנים הראשונים פורחים תוך 1.5 חודשים לאחר נביטת הזרעים..

להבה כתומה של ציפורני חתול

להבה כתומה של ציפורני חתולשיחים קומפקטיים בונים כתר שופע המתפשט, וגובהו אינו עולה על 30 ס”מ. המגוון נבדל על ידי פרחים מקוריים, אך צנועים בגודלם. קוטר התפרחת הוא עד 4 ס”מ לכל היותר. אך במסגרת של עלי כותרת חומים-אדומים, מרכז צהוב וקמור גדול עולה. הפריחה נמשכת עד הכפור.

צמיד דובדבן של ציפורני חתול

צמיד דובדבן ציפורני חתולצמח אידיאלי לעציצים, מרפסות ונטיעות שטיחים. גובה השיח הוא 25 ס”מ בלבד, אך ענפים רוחביים רבים הופכים אותו לכדור שופע. בנטיעות קבוצתיות, צמחי התפשטות כאלה יוצרים שטיח פרחים אמיתי. בתחילת הקיץ, השיחים מכוסים מכסה של תפרחות טרי בקוטר של כ -4 מ”מ. הם צבועים בצבע חום-אדמדם, קצוות עלי הכותרת מוקפים בגבול צהוב ומעופלים להפליא. כאשר עלי הכותרת פתוחים למחצה, כתמים בהירים נראים במרכז הפרח, הדומים לזוהר אור..

כרמן ציפורני החתול

כרמן ציפורני חתולשיחים קומפקטיים שופעים אינם צומחים לגובה של יותר מ -30 ס”מ. באשר לגודל זה, התפרחות בקוטר של 5 ס”מ נראות גדולות להפליא. על רקע העלווה הירוקה כהה, הם מובחנים בבירור בצבעם החום העשיר. קסם הפרחים ניתן על ידי כתם צהוב בהיר בליבה, אשר מאושר על ידי תצלום של ציפורני חתול של כרמן..

מלכת ציפורני החתול סופיה

סופיה מלכת הציפורןשיחים קומפקטיים בגובה ממוצע של 25 ס”מ ישמחו אותך עם ניצנים גדולים בשני צבעים. קוטרו של כל פרח מגיע ל -8 ס”מ. עלי הכותרת הכפולים בצבע אדום-כתום, ומסביב לקצה מוקפים גבול זהוב רחב..

ציפורן ברוקדה אדומה

ציפורני חתול ברוקד אדוםגובה הצמחים המרבי של 25 מ ‘, מה שהופך אותם לאידיאליים ליצירת גבולות פרחים או ערוגות. גילוח שחור כזה נראה יפה בסירים. בתמונה של ציפורני החתול האדומות ברוקדה, אתה יכול לראות שהם אינם מונוכרומטיים ולא אדומים ממש. אמצע הפרח הכפול צהוב, וגבול זהוב דק בקושי מורגש לאורך שולי עלי הכותרת החומים-אדומים. קוטר התפרחות 5 ס”מ.

חשפנות ציפורני חתול

חשפנות ציפורני חתולשיחים גבוהים למדי מגיעים ל -40 ס”מ ומסתעפים חזק. עם זאת, גולת הכותרת של הזן היא הצבע הבולט של שני הטונים של התפרחות. הם מורכבים משורה אחת של עלי כותרת פשוטים, המחולקים לשלושה פסים, שרוחבם בערך. החיצוניים בצבע חום, המרכזי צהוב. ההרכב הכולל יוצר את האפקט של צבעים מתחלפים.

רוקנרול של ציפורני חתול

ציפורני חתול רוקנרולשיחים שופעים ושופעים אינם צומחים לגובה של יותר מ -25 ס”מ. אבל הפרחים שלהם גדולים למדי ויכולים להגיע לקוטר של 6 ס”מ. התפרחות צבועות בצהוב עז, אך באמצע כל עלי כותרת יש פס אדום-חום עז. פריחה שחומה שחורה לאורך כל הקיץ.

בוניטה ציפורני חתול

בוניטה ציפורני חתולצמחים קומפקטיים בגובה של עד 30 ס”מ מאופיינים בצמיחה מהירה ופריחה בשפע לטווח ארוך. השיחים מסועפים מאוד ומכוסים ממש בניצנים כפולים יפים בקוטר 5 ס”מ. צבעו של ציפורני החתול של בוניטה מוצג בתמונה: אדום, כתום או צהוב, או שילוב ביניהם. זרעים פופולריים בקרב מגדלי פרחים; הם מוצגים בצורה של תערובת של זנים. תיק אחד מכיל את כל סוגי הצבעים.

הפריחה נמשכת עד סוף הסתיו, עד שמגיעים כפור מתמיד. כל ניצן נשאר על השיח עד שבועיים, כך שהצמחים פורחים ברציפות.

ציפורני חתול דחופות בהירות עם צבע אחיד

ציפורני חתול פשוטות נדחולמרות שגיוון התפרחות מבדיל לטובה את האחים השחורים בערוגה המשותפת, השיחים עם ניצנים מונוכרומטיים יפים לא פחות. יתר על כן, העושר ועומק הצבע של כמה זנים הופך אותם לקישוט העיקרי של ערוגת הפרחים. קח לפחות לימוני ציפורני חתול טרי – צבעם עולה בקנה אחד עם שם הזן. צהוב עשיר, כמו פירות בשלים של לימונים פנימיים (אם לשפוט לפי גודלם). הקוטר של כל פרח הוא לפחות 6 מ”מ, וזה די הרבה עבור מין זה. השיחים עצמם בגובה של עד 30 ס”מ נבדלים על ידי גבעולים חזקים מסועפים מאוד.

לימון ציפורני חתולאבל ציפורני החמד של השטן האדום הם ההפך הגמור מלימונים. אחד הזנים יוצאי הדופן והמרהיבים בולט לא רק בצבעו, אלא גם בגודלו הלא פרופורציונלי. על שיחים קטנים מדי, אך מתפשטים, בגובה 15 עד 20 ס”מ, פורחים תפרחות גדולות עם כתמים מדממים. הקוטר שלהם הוא 9 ס”מ, וזה די הרבה אפילו עבור זנים בינוניים. עלי הכותרת של טרי צבועים באופן אחיד בצבע אדום-ארגמן עשיר.

השטן האדום של ציפורני החתולישנם סוגים רבים נוספים של ציפורני חתול נדחות. כל אחד מהם יפה בדרכו שלו, אך תכונה אחת אופיינית לכל הגולחים השחורים. בכל מקום שתשתול אותם, כובעי פרחים בשפע לא רק יקשטו את האתר, אלא גם ישמחו בפריחה ארוכה וריחנית..

גידול ציפורני חתול בגינה – סרטון

Previous Post
Meztelen hölgy Dél -Afrikából – szelíd amaryllis
Next Post
Πώς να φυτέψετε και να φροντίσετε το δαμάσκηνο κερασιού στην κεντρική Ρωσία