15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

את תשומת לבם של מגדלי הפרחים מושכים עש כחול על הצמחייה של זרבובית האוגנדה

קלרודנדרום אוגנדי פורח בין צמחי הבית, ישנם אנשים רבים ממדינות רחוקות, השונות ממין הנתיב האמצעי בצורות הגחמניות ופרחים צבעוניים. אין יוצא מן הכלל – קלרודנדרום האוגנדי, נציג הצמחייה של מזרח אפריקה.

בטבע התרבות נראית כמו שיח ירוק עד עם יורה ארוכה שלפעמים מגיע לשני מטרים. ככל שהוא גדל, הגבעולים העצים דקים מספיק, ומטפסים על צמחים שכנים או חפצים אחרים הופכים את הזרע לגפן חיננית..

קל לזהות את המינים:

  • על עלים ירוקים מחודדים-אליפטיים, מעט מקומטים;
  • פרחים כחולים בגודל בינוני, אך מאוד אטרקטיביים, המזכירים פרפרים היושבים לנוח.

הפריחה נמשכת מאמצע האביב עד הסתיו פריחתו של קלרודנדרום האוגנדי המוצג בתמונה נמשכת מאמצע האביב עד הסתיו. קורולה, המורכבת מחמישה עלי כותרת עדינים, נאספים בתפרחות חרדה רופפות המופיעות בחלק העליון של הצילום מצירי עלים פתוחים..

באזורים הדרומיים, שבהם טמפרטורות החורף מאפשרות, ניתן לגדל את התרבות גם באוויר הפתוח, בנתיב האמצעי, לגדל Clerodendrum אוגנדה בבית, וטיפול בצמחים נמצא בכוחם של מגדלים מנוסים ומתחילים כאחד..

תנאי גידול עבור קלרודנדרום האוגנדה

קלרודנדרום האוגנדי אוהב אורות בהיריםלמרות המראה האקזוטי והמוצא בבית, קלרודנדרום אוגנדה היא ליאנה, קלה לתחזוקה, אך עדיין לא ידועה במיוחד למגדלי הפרחים הרוסים..

התנאים העיקריים לגידול צמחים מוצלח הם:

  • בחירת מקום מואר היטב לפרח;
  • ביצירת מעין חורף עם ירידה בטמפרטורת התוכן;
  • שמירה על לחות גבוהה;
  • בהשקיה בשפע;
  • בגיזום החובה;
  • בהשתלה לתמיכה בפיתוח של גידול נוי גדול.

הצמח אינו מפחד מאור בהיר, לכן ניתן לגדל Clerodendrum האוגנדה, כמו בתמונה, ללא חשש לרווחתו של פרח על חלונות הפונים לא רק למזרח או למערב, אלא גם לדרום. אבל הצד הצפוני הרסני למראה הדקורטיבי. למרות שהגבעולים יגדלו, הם דקים, האינטרודים מתארכים, וייתכן שלא תחכה כלל לפריחה..

אם אינך מוצא מקום מתאים לתרבות, נכון יותר להשתמש במנורות מיוחדות ולהדגיש בנוסף את הסיר עם האורח האוגנדי..

פריחה בשפע תספק חורף קרירל- Clerodendrum אין דרישות מיוחדות לתנאי הטמפרטורה. בעונה החמה הצמח מסתפק באווירת החדר, זה מרגיש נהדר כשהסיר מוציא לאכסדרה או לגינה.

אבל כדי להניח את הניצנים, Clerodendrum האוגנדי צריך חורף קריר. במשך 2-3 חודשים המיכל עם הפרח מוציא לחדר עם טמפרטורת אוויר של 12-16 מעלות צלזיוס. אם זה לא נעשה, הפריחה תסבול נזקים חמורים, כמו באוויר יבש מדי. בבית, הפרח מרוסס באופן קבוע במים חמים ומיושבים ומגדיל בכל דרך את תכולת אדי המים באטמוספירה. ראה: תמונת הרדוף!

תכונות הטיפול בקלרודנדרום האוגנדי

הטיפול בקלרודנדרום האוגנדי אינו קשהבמהלך תקופת הצמיחה והפריחה ההמונית, הזרוע האוגנדית, בעת עזיבתה, דורשת השקיה תכופה ושופעת עם מים רכים, מיושבים. התדירות שבה יש צורך להרטיב את הקרקע תלויה בקצב ייבוש המצע על פני השטח. הצמח סובל היטב את האדמה היבשה ומשחזר במהירות את הטורגור שאבד לזמן קצר, אך לחות מוגזמת בתוך המצע עלולה להפוך קטלנית לתרבות.

לאחר הפריחה ניתן להשקות קלרודנדרום פחות. ובתקופה הרדומה, כשהצמח קריר, יש לעשות זאת לעיתים נדירות ביותר, ובזהירות רבה, בניסיון להרטיב מעט את הגוש האדמתי..

משטר ההזנה של הזרבובית האוגנדית, בתמונה, שונה מעט מטיפול דומה בצמחי פריחה אחרים. בבית מוצגת תרופה מורכבת לגידולי נוי פעמיים בחודש.

בתחילת עונת הגידול, ההלבשה העליונה עשויה להכיל כמות מוגברת של חנקן, מה שממריץ את צמיחת הירק והיורה. ועד הקיץ, נכון יותר להשתמש בתרופות בעלות דומיננטיות של אשלגן וזרחן. במקרה זה, clerodendrum ייתן את מספר הפרחים המרבי וגדל היטב..

צמח צעירצמחים צעירים אינם דורשים גיזום מיוחד, אך ברגע שניתן לקלרודנדרום מספר יורה ארוך, עולה השאלה לגבי הצורך לשמור על צורת הכתר. בטבע גבעולי התרבות הזו גוברים באורך של עד 2 מטרים. בבית, טיפול קלרודנדרום אוגנדי בגודל כזה לא יהיה קל..

באביב, לפני תחילת הצמחייה הפעילה, ובסתיו לאחר התפרחת התפרחת, הנבטים מתקצרים לחצי מהאורך. הליך זה מאפשר לך לגרום לעיבוד הצמח ולהגדיל את השפעתו הדקורטיבית בשל הניצנים הנוצרים על צמרות הגבעולים הצעירים..

גיזום clerodendrum מייצר עץ קומפקטיבעזרת גיזום הופכים פרחים מנוסים יבול נוי לעץ סטנדרטי קומפקטי. לשם כך, גזע נוצר מירי חזק, המנתק ברצף את כל הענפים הרוחביים ומספק לתמיכת האגנדה תמיכה נוספת. ואז הגבעול צובט, ונוצר כתר מהענפים הצעירים שמתחילים לצמוח.

השתלה ורבייה של קלרודנדרום האוגנדה

הצמח האפריקאי זקוק למצע מזין, מעט חומצי, למעט אפשרות של קיפאון לחות. הדרך הקלה ביותר לשתול ולטיפול נוסף בקלרודנדרום האוגנדה היא לרכוש אדמה מוכנה לגידולים פורחים בבית ולהוסיף לה מעט קליפה ופחם קצוצים.

הצמח שייך למין שצומח במהירות ודורש העברה תכופה למדי למיכל בעל קוטר גדול יותר. אם במהלך הקיץ השיח גדל מאוד בצמיחתו, אין לשלול ממנו סיר חדש. אתה יכול להשתיל clerodendrum הן באביב והן בסתיו..

גיזום בו זמנית יכול לספק חומר שתילה מעולה לריבוי שיחים. אלה ייחורים אפיקיים שמושרשים במים ונטועים במצע רופף וקל משקל. כבר בשנה השנייה, צמחים כאלה מוכנים לפרוח ולשמח את הבעלים בלהקות עש כחולות על ירק שופע..

קלרודנדרום אוגנדה בחדר – וידאו

Previous Post
Otthon kevés karbantartást igénylő virágokat termesztünk
Next Post
Σπιτική φροντίδα για ένα μοναδικό πεπόνι
iphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org