15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

נסה לגדל את הלימון של מאייר בבית

לימון מקורה מדהים של מאייר בין פירות הדר תוצרת בית, הלימון של מאייר נחשב ליומרני ביותר לתנאי המעצר. שיח קצר הגדל בסירים התגלה על ידי חוקר הטבע מאייר בסין. כך קוראים ללימון – מאייר או סיני. הלימון של מאייר התמזג היטב כפרח בחללים קטנים. הצמח דקורטיבי מאוד, בעל עלים כהים, במקביל פירות של תקופות הבשלה ופרחים שונים. לימונים מבשילים עסיסיים, בעלי טעם מוזר, מעוגלים. הוא האמין כי מגוון זה הוא הכלאה שנוצרה על ידי הטבע, על ידי חציית לימון ותפוז..

איך לגדל לימון בבית ולהשיג פרי

הפירות הראשונים של צמח צעיר אם תחליט ליצור גינת הדרים, עדיף לצבור ניסיון על לימונים פנימיים. הבלתי יומרני מביניהם הוא הלימון הסיני. אבל יש יותר ויותר שיבוטים, אתה צריך לבחור את השיח המוצלח ביותר לרבייה, או לקנות צמח מוכן מוכן. אם נוצרים התנאים הנכונים, הלימון של מאייר יכול לתת פירות כבר בשנה הבאה..

חשוב מאוד לעמוד בתנאים לשמירה על לימון. במקרה של סטיות, הוא יתחיל למרוד, וירד עלים. הנוכחות של 10 עלים בריאים ובשלים מאפשרת ללימון הפנימי להאכיל פרי אחד. וככל שיותר עלים על עץ כך הוא יכול לתת יותר קציר. אך מתוך רשלנות בטיפול, הצמח יזרוק פרחים ושחלות, מה שיעצבן את משקי הבית.

טכנולוגיה חקלאית של לימון סיני בבית

בקיץ אפשר לשים לימון על המרפסתאם לדירה יש מרפסת מבודדת, אז התוכן של הלימון הסיני פשוט יותר. סוג זה של לימונים המגדלים באזורים הדרומיים של הארץ באדמה פתוחה עם מעט בידוד. לצמחייה באביב הטמפרטורה לא צריכה להיות גבוהה מ -18 מעלות. אחרת השחלות יתפוררו והצמח יאט את צמיחתו..

אם תשימו לימון בחדר עם פירות שופכים בחוץ בקיץ או בגינה, הפירות יתפוררו. שינוי פתאומי במצב העץ כואב.

הדבר הטוב ביותר יהיה לוודא שהלימון נשמר בטמפרטורה אחידה, בערך 12-140 מעלות צלזיוס בחורף. ברגע שהטמפרטורה הזו נקבעת במרפסת, העבירו את הלימון לשם עד הסתיו. בסתיו אי אפשר להכניס עץ לחדר חם מיד – הוא יפיל את העלים שלו. יש צורך לשנות את הטמפרטורה של התוכן בהדרגה, ולאפשר לכדור הארץ להתחמם. אם ההסתגלות תצליח, העלים על השיח יישארו.

המפעל דורש ליצור תנאים נוחים:

 • תאורה ומיקום נכון;
 • יצירת תנאי טמפרטורה;
 • משטר לחות ואיכות מי ההשקיה;
 • תחבושת עליונה קבועה ואיכות אדמה.

עם השקיה מתאימה והלבשה עליונה, הלימון של מאייר מתחיל לשאת פריטיפול לימון פנימי קשה יותר. הוא צריך למצוא מקום מואר, אך במקביל למנוע התחממות יתר. ככל שטמפרטורת הסביבה גבוהה יותר, כך הצמח זקוק להשקייה וריסוס. בקיץ, זה נורמלי להרטיב את העלים בבוקר ובערב, אבל כדי שקרני השמש על הטיפות לא יהיו ממוקדות, ולא תצא כוויה. אתה צריך גם להשקות את הסיר פעמיים. מים חמים רכים נשפכים עד שגוש אדמה נרטב והמים מסננים דרך חור הניקוז. בחורף, כאשר מטפלים בלימון, השקיה מצטמצמת, העלים אינם לחים.

יש לשאוף ליצור אור ללימון מקורה כ -12 שעות כל השנה. עם יום ארוך, מסת העלים גדלה באופן אינטנסיבי. עם קצר – הצמח משיל עלים ויכול לחלות.

טיפול לא תוביל להצהבה ושפיכת עלים.אם השקיה בשפע, קיים סיכון שהאדמה תידחס וסילון המים יזרום החוצה במקום בו יש פחות התנגדות. מחסור במים יוביל להצהבה ושפיכת עלים. לכן, עד חמש שנים, המפעל מועבר מדי שנה למיכל גדול. אם השורשים לא סיבכו גוש אדמה, אין צורך בהשתלה. מאוחר יותר, השכבה העליונה של הקרקע משתנה מדי שנה, במידת האפשר, הלימון מושתל במצע טרי.

צמח המתפתח במהירות צריך להאכיל עם הרכב מורכב של דשן מינרלי. הפתרון מוחל שעתיים לאחר השקיה של הקרקע בבוקר.

הכלל העיקרי הוא שהלימון של מאייר לא אוהב זעזועים. הוא זקוק לתנאי מעצר אחידים, מיקום יציב עם סיבוב קטן בציר, לתאורה אחידה, ללא טיוטות.

מדוע לימון צריך גיזום?

גיזום קבוע מסייע ביצירת הכתר וקבלת יבול יציבעל מנת ליצור עץ, יש צורך ליצור צמח מגיל צעיר. אם הצמיחה אינה מוסדרת, הצמח נוטה כלפי מעלה. באמצעות היווצרות כתר רב שכבתית, נוצרים תנאים להשגת צמח עלים, קומפקטי וגמד.

גיזום האביב השנתי, צביטת הקיץ והסרת ענפים קלים במהלך הקציר חיוניים לקצירת לימון מקורה בבית. ניצני פרחים נוצרים על יורה חדש, הנחת קציר עתידית מתרחשת. בצמחים צעירים מספר הניצנים מותאם ידנית. עץ מבוגר שופך צבע עודף מעצמו, וקובע את העומס.

עוד לפני הפריחה הראשונה, השיח נוצר בכמה שלבים:

 1. צמח צעיר בשנה הראשונה לחייו בגובה של יותר מ -20 ס”מ גזם ונותר 6 עלים תחתונים. לאחר זמן מה יצמחו כמה ענפים חדשים בצדדים, אחד מהם יהיה המרכזי.
 2. לאחר המתנה למספר ענפים עליונים שיגדלו עד 20-25 ס”מ, הם נחתכים שוב, כמו הראשון המרכזי. מאוחר יותר, לאחר צמיחה מחודשת, נוצרים ענפים מהסדר השני..
 3. הענפים של הסדר השלישי נוצרים באותו אופן. ככלל, לאחר הגיזום השלישי כבר מתחילים להיווצר ניצני פרחים..

כיצד מתפשט לימון סיני

ייחורי שורש מלימון מאיירישנם מספר טריקים כיצד לשתול לימון ולהאיץ את הקציר הראשון שלך. שיטת הרבייה הנפוצה ביותר היא ייחורים. הזרדים המנותקים באביב הם ייחורים מלאים להשרשה. החתך התחתון חייב להיות בהכרח מלוכסן, מתחת לכליה התחתונה. העלים גוזמים כך שהאידוי יהיה פחות והגבעול יקבל תזונה, הוא לא יתייבש.

אתה יכול לשורש את הגבעול במים, או בחממה עם חול לח, אך הגבעול לא צריך לגעת בסרט או בקירות הכלי. בחלק התחתון נוצר קולוס, שורשים צומחים ממנו. אם השתרשות עוברת מתחת לצנצנת, החיתוך מרוסס.

אתה יכול לגדל שתיל מעוף, אבל אם אתה צריך להשיג עץ פרי, תזדקק להשתלה מלימון זן. זה נעשה על שתיל בן שנתיים או שלוש על ידי פיצול, על ידי חיתוך על ידי הקליפה או על ידי הזדווגות פשוטה..

תערובת חול-כבול משמשת להשרשת ייחורים. שתילים צעירים זקוקים לאדמה פורייה. הרכב שלה:

 • חול – חלק אחד;
 • חומוס – חלק אחד;
 • סד – 2 חלקים;
 • אדמת עלים – חלק 1.

עבור צמח בוגר, עוד אדמה עפר ומעט חימר מתווספים למצע. בעת יצירת תערובת, אפר מתווסף לקרקע. שכבת הניקוז מורכבת מחרס מורחב ופחם.

לאחר שמילאתם את כל התנאים לשמירה על הלימון של מאייר בחדר, תוכלו לצפות לחזרה מעץ ההדר בצורה של פירות ריחניים טעימים..

סרטון הלימון הפנימי של מאייר

Previous Post
Citromvíz – egészségmegelőzés
Next Post
Κλάδεμα σύμφωνα με τον Kurdyumov – η ικανότητα διαχείρισης του κήπου χωρίς μεγάλη προσπάθεια
iphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org