15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

כיצד לקחת ערמון ולהכין תרופה

ספר לנו בבקשה איך לקחת ערמון? בקיץ הכנתי הרבה דשא. הרגליים מתנפחות לעתים קרובות, וגסטריטיס מעת לעת מרגישה את עצמה. חבר אומר שרק צהוב נשמר. והנפיחות נעלמת, והקיבה נרגעת, ואפילו ישנה טוב אחרי המרתח. החלטתי לנסות ולחוות על עצמי רפואה מסורתית, אין לי כוח יותר, אני צריך לשתות תרופות. מה עדיף לחלוט, עלים או פרחים (מיובש שניהם)? האם אפשר להתעקש על עשב מבוסס אלכוהול?

איך לקחת ערמון Yarrow הוא אחד מצמחי המרפא הרבים שניתן למצוא לעתים קרובות לא רק בטבע, אלא גם בערוגות גינה. רבים עקרו אותו ללא רחמים יחד עם עשבים שוטים אחרים. אך חסידי הרפואה המסורתית לעולם לא יזרקו את העשב הריחני. אפילו בימי קדם, הוא היה ידוע בתכונותיו ההמוסטטיות. וחרב גם יסייע בבעיות בקיבה, בכליות, במחלות עור. תלוי באיזה חלק של הצמח ובאיזו צורה, גם שיטות אופן נטילת החצץ שונות..

שוחח עם הרופא שלך לפני השימוש ברפואה אלטרנטיבית. צמחי מרפא אינם תמיד תרופת פלא. עם צריכה בלתי מבוקרת או נוכחות של מחלות מסוימות, הם יכולים רק להחמיר את מצב הבריאות.

איך לקחת חצץ כמרתח

מרתח של צהוב ניתן להכין מרתחים מהעלים או מתפרחות הצמח:

  1. מרתיחים 1 כף. מים, מוסיפים כפית של עלים טריים או מיובשים. בורג על האש ומבשלים עשר דקות. שתו 150 מ”ל ליום, מחולקים לשלוש מנות במנות שוות.
  2. יוצקים שתי כפות פרחים לצנצנת של חצי ליטר, יוצקים מים רותחים. המשיכו באותה פרק זמן כמו העלים.

מרתחים של פרחי חצץ טובים למחלות עור. הם מנגבים את הפנים או שוטפים באקנה.

מרק נשיר נלקח דרך הפה ומסייע ב:

  • מְדַמֵם;
  • טְחוֹרִים;
  • בַּצֶקֶת;
  • דַלֶקֶת הַקֵבָה;
  • מחלות של השתן והכליות;
  • מחלות דלקתיות גינקולוגיות;
  • בעיות נוירולוגיות.

תכונות ההכנה והצריכה של מיץ ערבות טרי

מיץ צהובחומרי גלם למיץ נקצרים בקיץ, כשיש הרבה עלים. הם נמעכים וכל הנוזל נלחץ מהדייסה דרך בד גבינה. המינון היומי של מיץ הוא 3 כפות. l., מחולק לשלוש מנות.

מכיוון שלמיץ הערבוב יש מרירות אופיינית, מוסיפים דבש לפני שתייתו.

מיץ טרי הוא מניעתי טוב נגד אבני מרה ואבנים בכליות. זה גם עוזר להיפטר מאנמיה ושיעול ועוצר כל דימום היטב..

איך לבשל ולשתות חליטת חצץ?

עירוי של עצבהחליטה נעשית בדרך כלל בחורף, כאשר לא ניתן להשתמש בעלים טריים. לשם כך מוזגים כוס מים רותחים לתרמוס ויוצקים חצץ מיובש (שתי קמצוצים). התעקשו לפחות שעה. לשתות 75 מ”ל לפני ארוחת הבוקר, הצהריים והערב. העירוי מקל על התכווצויות מעיים וכאבי גרון, מנרמל את הצואה. אתה יכול גם לשטוף את השיער בעזרתו לאחר שטיפה נגד נשירת שיער..

עירוי סיים חייב להיות ממוקם במקום קר. אורך חיי המדף המרבי הוא יומיים, ואז עליך ליצור אחד חדש.

תמיסת אלכוהול של ערבה: איך להכין ומתי לשתות

תמיסת צהובשלא כמו עירוי, ניתן לאחסן תמיסה אלכוהולית לאורך זמן. היא מטפלת בכל פצע לצורך חיטוי וריפוי. כמו כן, הכלי משמש לטיפול מורכב בבעיות בכליות, בשתן ובכבד. הוא מוכן בפשטות: 8 כפות נשפכות ל -200 מ”ל אלכוהול. l. עלים ונשמר בחושך במשך שבוע. לשתות 20 טיפות לפני הארוחות בבוקר, בצהריים ובערב.

את התמיסה אפשר להכין גם עם וודקה.

איך להכין משחה לחמץ?

משחת צהובעם המטומות וחבורות, משחה עוזרת היטב, הנשפשפת במקום הכואב. להכנתו, עלים קצוצים ותפרחות מעורבבים עם שומן מומס ומניחים להתקשות. בחורף ניתן להכין משחה כזו מחליטת אלכוהול על ידי ערבוב שלה עם ג’לי נפט ביחס של 1: 4.

סרטון על המאפיינים הרפואיים של חצץ

Previous Post
Fotó, amely leírja a beltéri virágok calathea típusait és fajtáit
iphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org