15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

תכונות של גידול ברוגמניה בבית בשיטת השתיל

בעלי תמיד מביא לי פרחים נדירים מנסיעות עסקים, הפעם זה היה שקית זרעי ברוגמניה. ספר לי, האם אפשר לגדל ברוגמניה מזרעים בבית? מתי לזרוע אותם וכיצד לטפל כראוי בשתילים?

ברוגמניה פורחת יופי מאגדה – כך אפשר לקרוא לברוגמניה, לאחר שראית אותה פעם במהלך הפריחה. הצמח המדהים הזה ממשפחת Solanaceae נכנס בחוזקה לליבם של מגדלי הפרחים בזכות התפרחות היפות שלו בצורה יוצאת דופן. פעמונים גדולים, לעיתים עד 50 ס”מ, מכסים בשפע שיח דמוי עץ גדול למדי, המגיע עד 5 מ ‘גובהו. צבע הפרחים יכול להיות מגוון מאוד – מגווני קרם עדינים ועד ורוד או כתום עשיר, ויש גם פעמונים דו -גוונים. ופשוט אי אפשר להוריד את העיניים מזנים עם תפרחת כפולה.

תכונה של הצמח היא סידור וצורת העלים. הם גדלים בשתי שכבות: בראשון, ללוחות העלים יש קצה אחיד, ובשני – משונן.

למרות העובדה שהפרח הגיע אלינו מהאזורים הטרופיים החמים והלחים, הוא השתרש די בשמחה באקלים המקומי, במיוחד מכיוון שצמח רב שנתי גדל בתוך הבית או בגינות חורף, מכיוון שהוא אינו סובל טמפרטורות נמוכות. בבית, ברוגמניה גדלה לעתים קרובות מזרעים. זהו עסק די בעייתי, הוא שווה את זה, במיוחד אם אין לאן לקחת את הגזרי.

מתי לזרוע זרעים ואיזה סוג אדמה מתאימה?

זרעי ברוגמניה

אתה יכול להתחיל לגדל ברוגמניה כבר בינואר, אם כי גם זריעה מאוחרת יותר אפשרית, אך לא יאוחר ממרץ.

מכיוון שבתנאים טבעיים הפרח גדל בעפר, אך קל ומזין, יש צורך להכין אדמה דומה. לשם כך מערבבים חלק אחד של אדמת חרסית עם:

  • 2 חלקים כבול;
  • 1 חומוס חלק.

יש לשפוך את התערובת המוכנה בתמיסה של אשלגן פרמנגנט על מנת לחטא.

כדי להאיץ את נביטת הזרעים, עליך לשבור את שלמות הקליפה (שריטה) ולהשרות אותם בקורנווין.

איך לזרוע?

ממלאים את המגש במצע המוכן ומרטיבים היטב את האדמה. אתה יכול מיד להשתמש בקסטות מיוחדות – כך יהיה קל יותר לצלול את השתילים. יוצרים חורים עמוקים למדי (לפחות 1 ס”מ) ומכניסים לתוכם זרעים. השאירו את המרחק בין החורים כ -3 ס”מ. מפזרים אדמה על גבי השתילה ומכסים בנייר כסף. יש צורך לשמור מיכל עם זרעים נזרעים בחדר חמים על אדן החלון שטוף השמש..

נביטת זרעים תלויה בכמה זמן הם נקצרו. זרעים טריים נובטים הכי מהר (לאחר כ -1.5 שבועות), מבוגרים יכולים לשבת באדמה וכל 1.5 החודשים.

מעת לעת יש לאוורר את החממה ולרסס בה את האדמה. בנוסף, יהיה עליך להאיר בנוסף את השתילים כך ששעות היום יהיו לפחות 10 שעות. ברגע שהזרעים בוקעים, הסר את המחסה.

שתלי ברוגמניה מטפלים

שתילים של ברוגמניה

כאשר השתילים יוצרים עד 5 עלים אמיתיים, הגיע הזמן להתחיל לקטוף אותם לעציצים נפרדים, בשיטת העברת הנבטים יחד עם גוש עפר. ראוי לציין כי בשלב זה גובהו הכולל של השיח הוא כ -6 ס”מ בלבד, מכיוון שהברוגמניה מאופיינת בצמיחה איטית..

טיפול צמחים לאחר מכן מורכב מהפעילויות הבאות:

  1. השקיה וריסוס סדירים. יש צורך למצוא “אמצעי זהב” בהשקיה על מנת למנוע מהאדמה להתייבש, אך יחד עם זאת כדי להימנע מתכולת הלחות הגבוהה וממים עומדים..
  2. הלבשה עליונה. חודש לאחר הבחירה, האכילו את הברוגמניה בדשן חנקן. לאחר חודש נוסף, אתה יכול להתחיל דישון מינרלי מורכב, באמצעות אחת לחודש תכשירים מיוחדים לצמחים פורחים.

סרטון על זריעת זרעים של ברוגמניה

Previous Post
Fotó, amely leírja a beltéri virágok calathea típusait és fajtáit
iphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org