15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

על איזו אדמה צומחת גונחת וכיצד להיפטר ממנה

ספר לי, על איזו אדמה השלג צומח? קנינו חלקת אדמה למגורי קיץ; אנו מתכננים גם להקים עליה גינה קטנה וגינת ירק לצרכינו. עם זאת, יותר ממחצית השטח מורכב מעבות שלג צפופות. שמעתי שלכל צמח יש אדמה “מועדפת” משלו. עכשיו אני מודאג אם יגדלו גידולי גן במקום הזה.

על איזו אדמה צומחת גונחת

אחד העשבים הרב שנתיים הבלתי ניתנים להשמעה, המאבק שמפחיד גננים וגננים הוא הנזלת. האם אתה יודע על איזו אדמה גונחת? אחרי הכל, צמח זה לא יכול לחיות בכל מקום. כמובן, אפשר למצוא כמה שיחים, ש”זרועים “אותם ברוח בטעות. אבל סבך אמיתי של שיחים גבוהים וחזקים יהיה רק ​​באזור שבו תנאים אידיאליים לשינה. במקרה זה, להיפטר מהם קשה מאוד. במקום אחד, העשב יכול לגדול בחופשיות במשך יותר מחצי מאה, ולהעמיק את שורשיו בקרקע עד 50 ס”מ ולהסכים שיהיה קשה לחפור אותם, במיוחד בהתחשב בכך שכל פיסת השורש שנותרה תיתן צמח חדש.

על איזו אדמה צומחת חלום

סבך של חלום אם מסתכלים על סבך החלום הצפוף, מתברר שהוא זקוק לחנקן בכדי לבנות כמות כזו של מסת מעל הקרקע. קרקעות, העשירות במיקרואלמנט זה, הן בית גידול מועדף לחלום. שם היא מקבלת תזונה מספקת וגדלה במהירות. הימצאות עשב זה באתר מצביעה על כך שיש מספיק חנקן לצמחים אחרים. יש ליישם דשן עם מינרל זה בזהירות כדי לא להאכיל יותר מדי את הקרקע..

יחד עם זאת, זה לא אומר שגידולי גננות יהיו טובים במקום שיש נזלת. כדאי לשקול עוד אחת מהדרישות שלה – חומציות מוגברת. סבך החלומות העבה ביותר הוא על קרקעות חומציות. בעוד שרוב הצמחים אינדיקטור זה כלל אינו מתאים.

על ידי הפחתת חומציות הקרקע, אתה יכול למנוע רבייה של דשא, ובמקביל לנקוט באמצעים להילחם בשיחים קיימים. הכנסת קמח דולומיט, גיר או גיר יעזרו בכך..

אבל האדמה הגסה לא אוהבת לחלום – היא עצמה זקוקה להרבה חומרים מזינים ומקום פנוי. שטיח דשא צפוף לא יאפשר לחלום לגדול. אז האפשרות האידיאלית ביותר לגינה, כך שהעשב הזה לא ישתלט עליה, היא לדשא את השטח מתחת לעצים..

כיצד להסיר עשב זדוני

איך להיפטר מהחלוםאם עדיין ניתן להרוס כמה שיחים צעירים פשוט על ידי חפירתם, אז קשה מאוד להסיר את הדגימות הצומחות. חפירה עמוקה עם דגימת שורשים מהאדמה או כימיה יכולה לעזור בכך. אבל לא תמיד האפשרויות הללו מקובלות. לכן, אי אפשר לחפור עמוק בגינה מתחת לעצים ושיחים, כדי לא לפגוע בשורשיהם. ובערוגה או בגינה, קוטלי עשבים ישרופו את כל הנטיעות. אך ישנן דרכים אחרות להיפטר מישנוניות:

  1. כיסוח סדיר של החלק האווירי הגדל יחליש את הצמח ויוביל בהדרגה למותו..
  2. ניתן לחתוך יורה צעיר ולכסות אותו בסרט כהה. לאחר שבוע מחליפים אותו לקרטון ומפזרים מעל האדמה בנדיבות.
  3. לשתול גינה עם ארטישוק ירושלמי או תפוחי אדמה. הראשון אינו סובל גניחה כשכן. עשבים שוטפים וגבעות של השנייה יעזרו ולהסיר את הגניחה.
  4. חופרים ומכסים את האזור בנייר כסף שחור. שתילת צמחים מתבצעת ישירות מתחת לסרט, בחורים שנעשו. כך העשב יישאר מכוסה ורקב.
  5. מכסים את המעברים בקרטון ומכסים את הזבל מעל. חלימה לא תוכל לפרוץ דרך מחסום צפוף, והאדמה המחוממת בחומר אורגני לא תיתן הזדמנות לזרעי עשב לנבוט.

הדרך הקלה ביותר להתמודד עם סבכים היא באזור ריק ולא מתוכנן. צריך לחפור אותו, ולשקות את שורשי העשב עם אוריאה. לאחר חודש, חזור על ההליך. כימיה תעזור גם להרס “נקודתי”. לשם כך, חתכו את השיח ליד האדמה והשקו את שאר הגזע בקוטל עשבים..

איך זה נראה – סרטון

Previous Post
Fotó, amely leírja a beltéri virágok calathea típusait és fajtáit
Next Post
Сколько вы можете получить за кредит под залог автомобиля в Техасе?