15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

גם אופרוביה של ברוש ​​יפה ושימושית – תכונותיו הרפואיות של רב שנתי רב שנתי

מהי אופרוביה של ברוש, מהן התכונות הרפואיות של צמח זה? יש לי שיח יפה שצומח בדאצ’ה שלי, קניתי אותו בשם “euphorbia”. בקיץ, חברה הגיעה לביקור (היא אוהבת כל מיני עשבי תיבול), ואמרה שמדובר בפרץ שימושי מאוד. הוא עזר לה להיפטר מהפטרייה בציפורניים, והמליץ ​​לי לשמן את מיץ התירס. דיברנו על צמח אחד? האם spurge באמת שימושי וכיצד בדיוק?

תכונות מרפא של ברוש ​​euphorbia בין אלפי מיני החלב, ברוש ​​הוא הפופולרי ביותר בקרב גננים בשל מראהו הדקורטיבי. האם ידעת שיחים רכים עם מחטים רכות הם לא רק יפים, אלא גם שייכים לצמחי מרפא? יופורביה ידועה ברפואה העממית עוד לפני עידןנו, קיבלה את סגולותיה הרפואיות בעיקר בשל ההרכב המיוחד של המיץ. אם אתה שובר או חותך זרד, אז תראה חלב על החתך – מיץ חלבי. הוא מכיל הרבה חומרים שימושיים, והוא גם רעיל. אבל לא בכדי הם אומרים שעם שימוש נכון הרע יכול להיות שימושי..

עדיין ניתן למצוא את Euphorbia, כולל ברוש, תחת השם “euphorbia”. זהו השם הנפוץ השני לכל מיני הצמחים, שהוא קיבל לכבודו של המלך המקדוני אופורוס. לו אנו חייבים את גילוי סגולות הריפוי של התרבות.

דרג ברוש ​​- סגולות רפואיות

שיח של ברושים השיח הזה נראה די מרשים. יורים רבים, זקופים בהתחלה, מכוסים בצפיפות במחטים עלים דקות. הם רכים למגע ומעניקים לשיח מראה אוורירי אלוהי. בסוף מאי פורחים על צמחי הגבעולים פרחים צהובים-ירוקים עם ניחוח נעים. אופורביה פורחת בפעם השנייה באמצע הקיץ. ואז גבעוליו צונחים והופכים את השיח לכרית רכה..

הגבעולים והעלים של ברוש ​​מכילים שרפים, גומי, חומצה אולאית, טרטרית ומאלית. יש בהם ויטמינים וטאנינים רבים. זה איפשר שימוש באופורביה לטיפול במחלות רבות..

לאופורביה השפעה מרפאת על הגוף בכללותו ועל עבודת איבריו הפנימיים, כלומר:

  • מקל על דלקות, התכווצויות וכאבים;
  • ממריץ הזעה וזרימת שתן, מקל על חום ונפיחות;
  • הורס פטריות;
  • מסיר כתמים, נמשים, יבלות, יבלות ואפילו תצורות ממאירות;
  • מגביר ומגביר את תפקודי ההגנה של הגוף.

ברוש euphorbia יעזור בטיפול במחלות של הכליות, המפרקים, מערכת העיכול. הוא טוב נגד צנית ורדיקוליטיס, והוא מפורסם במיוחד בזכות השפעתו נגד גידולים..

מיץ טהור חלב מסוכן ביותר, הן מבפנים והן מבחוץ. נגיעה בחיתוך בידיים יחפות תגרום לכתמים ואף לשלפוחיות מהכוויה. מגע עין מוביל לעיוורון זמני.

דרכי שימוש באצות חלב למטרות רפואיות

כיצד משתמשים באופורביה לטיפולניתן להשתמש במיץ כוס חלב מרוכז (טהור) רק להסרת יבלות או יבלות. הוא פועל באותו אופן כמו חינוך סלנדי, בוער.

במקרים אחרים, euphorbia משמש להכנת מוצרי תרופות, למשל:

  1. חליטה או מרתח (כדי להיפטר מהפטרייה צפות בה רגליים).
  2. חליטת מים (1 כפית. כוס חלב יבשה למשך 1 כף. מים רותחים, מתעקשים 30 דקות). הם שותים אותו שלוש פעמים ביום עבור כפית אחת..
  3. משחות – הן עשויות משורשים מיובשים ומעוכים. מיושם חיצונית לגידולים.

בנוסף לחליטות, מיץ נלקח גם פנימה, אך ראשית הוא מדולל במים ביחס של 1: 100. לשתות לא יותר מ 5 טיפות בכל פעם. תרופה דומה יעילה לסרטן..

סוג רפואי נוסף הוא הדוחה של פישר

Previous Post
A fukszia reprodukciója dugványokkal otthon: tippek és trükkök
Next Post
Ελληνικός μουσακάς με μελιτζάνα: Μεσογειακά κλασικά
iphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org