15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

פרח לא יומרני לגינה מוצלת – שחרור מאבקים, שתילה וטיפול, צילום

באיזה מקום, בשמש או בצל, צומח השחרור הגדל טוב יותר, שותל וטיפול, האם אתה יכול לראות תמונה של פריחתה? באביב היא זרעה זרעים לשתילים, אך מעולם לא שתלה אותם על ערוגת פרחים. באביב פספסתי את הרגע, כי במשך זמן רב לא הייתה הזדמנות ללכת לדאצ’ה. ובקיץ היה כל כך חם שפשוט פחדתי, השארתי את השיחים בתוך עציצים, במיוחד מאז לא יותר מעשרה ורדים. השנה הם לא פרחו איתי, כנראה צעירים עדיין. אני רוצה להשתיל אותם למקום קבוע, במיוחד מכיוון שאני עדיין גר בדאצ’ה שלי בחופשה, אני אעזור להתמקם, אני ישקה. יחד עם זאת, אין לאן לשים את העציצים לחורף. היכן עדיף לשתול אותו, והאם יש צורך לכסות אותו לפני החורף?

loosestrife תמונות שתילה וטיפול בסביבות אמצע הקיץ הוא ישמח אותך בפריחה שופעת וארוכה, ובתורו יחשוף את פרחי הפעמון העדינים שלה. יפה, יומרני ועמיד בפני כפור – כל אלה הם התרופפות רופפת, שתילה וטיפול (התמונה תהיה במאמר) אשר פשוטים ככל האפשר. כל מה שהוא צריך הוא מקום נוח עם מספיק לחות אדמה ובקרת השקיה בתקופות יבשות. ניתן לכנות את Verbeinik בצדק כאחד הצמחים היומרות ביותר. הוא מסוגל לצמוח בכל תנאי אקלים, הן בדרום והן באזורים הצפוניים..

Verbeinik – שתילה וטיפול, צילום

loosestrife מגוון הצמח שייך למשפחת הנחלים ויש לו יותר ממאה זנים. אנו מגדלים בעיקר זנים רב שנתיים, מכיוון שהם המתמידים ביותר. ביניהם ישנם מינים זקופים וזוחלים. הסחרור הצהוב והאלגנטי ביותר, אך ישנם גם זנים עם פרחים לבנים וורודים.

המחלוקת הפופולרית ביותר בשימוש בעיצוב נוף: מונוטוני, נפוץ, מנוקד, שושן העמק.

אתר השתילה הנכון הוא המפתח לפריחה השנתית של המשבר

היכן לשתול סכסוך רופףרוב המינים מעדיפים מקומות מוצלים למחצה, וחלקם אף מרגישים טוב בצל. אבל יש גם התרוצצויות אוהבות אור הדורשות תאורה טובה, למשל סגול. עם זאת, ללא קשר למינים, כל הזנים מאופיינים במאפיין אחד – הם מאוד אוהבים לחות. לכן, יש צורך לשתול פרחים באזורים רטובים בהם מי התהום קרובים. ואם גם האדמה פורייה, אז זה רק יקל על הטיפול ויבטל את הצורך להאכיל את השיחים. הדרישה היחידה היא שהאדמה לא תהיה חרסית. פרחים גדלים בצורה גרועה באדמה כבדה.

ניתן אפילו לשתול מטבעות, נפוצים וצבעי מברשת ישירות למים, על חוף המאגר.

ניתן להפיץ Loosestrife בשתי דרכים:

  • זרעים, לזרוע אותם על שתילים באביב או ישירות לאדמה לפני החורף;משתילים שתילים
  • מחלק את השיח באביב, כי הם גדלים במהירות.שיח צעיר משוחרר

בעת שתילה בין שתילים או ייחורים יש להשאיר מרחק של 50 ס”מ לפחות.

כיצד לטפל בהתרוצצויות בגינה

שיחים יומרות גדלים במהירות גם ללא עזרה של גנן, במיוחד אם יש להם מספיק לחות. יש להשקות אותם רק במהלך הבצורת, הקיץ החם, כאשר הלחות מתאדה במהירות. גם אין צורך בהאכלה תכופה. מספיק להוסיף מעט חומוס לערוגת הפרחים בסתיו.

כיצד לטפל בהתרופפותאבל עם אילו צרות יכולות להתעורר, זה עם צמיחת הצמחים. זרע רופף במובן זה הוא כמעט עשב גס – בעוד מספר שנים בלבד הוא יזדחל מהשטח המיועד לכך. לכן, מומלץ להגביל באופן מיידי את השטח על ידי חפירה בצפחה הישנה, ​​כמו במקרה של פטל..

באשר לחורף של צמחים, לא יהיו בעיות. המחלוקת הרופפת אינה זקוקה למקלט, בכל אופן, חלקו מעל הקרקע גווע לאחר הפריחה. אז אתה יכול לנתק מיד את הגבעולים של זנים זקופים בסתיו, כך שהם לא יקלקלו ​​את המראה של הערוגה..

גידול התרופפות בלתי יומרנית בגינה

Previous Post
Zöld oázisok megmentése: hogyan és mit válasszunk virágot az irodába
Next Post
Απριλιακές δουλειές στα κρεβάτια του κήπου