15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

קלריה (צילום) – טיפול ביתי בפעמונים רכים

הייתי רוצה לדעת איך מגדלים קלריה (צילום), טיפול ביתי לצמח. הפרח הזה הגיע אלי בפעם הראשונה במתנה מחבר. היא הביאה לי את זה כבר בפריחה, ופשוט התאהבתי בפעמונים מפוספסים. אני אוהב את השיח ולהוקיר אותו, אך לאחרונה שמתי לב שהעלים החלו לדעוך. נכון, הפריחה כבר הסתיימה. האם הוא זה שנעלם או מתכונן לתקופת מנוחה?

טיפול ביתי בתצלום קאלריה עלי קטיפה עם ורידים הנראים היטב אינם נחותים ביופיים מאשר פרחי פעמון מקסימים בצבע רב. זוהי קאלריה יופי אקזוטית (צילום), שלטיפול ביתי יש לה מאפיינים משלה. למרות שאין דבר קשה בגידול קולריה, כפי שמכונה הצמח גם כן, יש. העיקר הוא לספק לה תנאים טרופיים בבית. וקח בחשבון את הניואנסים של עונת הגידול. בכפוף לכל דרישות התרבות, הוא ישמח מדי שנה מהפריחה האופנתית והעמידה שלו. למרבה המזל, ישנם סוגים רבים של קלריה, ולכל אחד יש צבע משלו, הן של הניצנים והן של העלווה עצמה..

מה שפרח אוהב

תאורה קלריה קלריה שייכת למשפחת Gesneriaceae. הוא גדל בצורה של שיח קטן בגובה של עד 15 ס”מ. מאפיין אופייני הוא העלים הצמריים והפרחים בצורת פעמון. בתנאים טבעיים הוא חי ביערות טרופיים מתחת לעצים. זה הותיר חותם על גידול פנימי וגרם לדרישות הצמח לתוכן..

קולריה זקוקה לתאורה טובה על מנת שנוצרים ניצנים רבים. יתר על כן, העלים הרכים שלו אינם סובלים קרניים ישירות. לכן, האור חייב להיות מפוזר..

משטר הטמפרטורות של הקלוריותהיא גם לא אוהבת את החום: בקיץ השיח נוח ב 22 מעלות צלזיוס ובסתיו הוא פורש לגמרי. במהלך תקופה זו, טמפרטורת התוכן לא תעלה על חום של 17 מעלות צלזיוס. האישה הטרופיקנית לא אוהבת את האוויר היבש של הדירה. רצוי להתקין מכשיר אדים או מגש טפטוף עם חלוקי נחל רטובים. כמה מגדלים ממליצים לרסס את השיח לעתים קרובות. באופן כללי, ניתן לעשות זאת, אך עליך לעקוב אחר איכות המים. לעתים קרובות, לאחר הליכים כאלה, נותרים כתמים מכוערים על העלווה הגרועה. כמו כן, לא ייתכן שמים עולים על הניצנים..

קלריה (צילום) – טיפול ביתי

ורוד קלריהטרופיקאנקה מעדיפה אדמה מזינה רופפת. הוא מתאים למצע בו גדלים סיגליות או גלוקסיניה. קלריה צומחת במהירות וזקוקה להשתלה שנתית. הוא מתבצע לאחר סיום השינה, בתחילת האביב. במקרה זה, עדיף לקחת עציץ רחב יותר, אך לא עמוק במיוחד.

טיפול Kaleria מורכב מההליכים הבאים:

  1. השקיה מתונה, אך תכופה בקיץ, ונדירה בחורף, בזמן השינה.
  2. הלבשה עליונה אחת לחודש באביב ובקיץ. אתה יכול להשתמש במתחמי מינרלים לסחלבים או סיגליות. אך יש להפחית את המינון פי 2.
  3. היווצרות. ללא התערבות של חנות פרחים, ערכת הצבעים צומחת לראשונה כשיח זקוף. כאשר הזרדים נמתחים, מתחת למשקלם, הם עצמם שוכבים והופכים את הפרח לצורת אמפל. אבל אתה יכול להשאיר אותו בצורה של שיח, לחתוך את הצמרות לפני הפריחה..

תקופה רדומה לקלריהלאחר סיום הפריחה, בספטמבר, השיח פורש. הוא זקוק לתחזוקה מגניבה עם השקיה מינימלית. כמה זנים אפילו מפילים את החלק התת קרקעי, ובאביב הם בונים אותו שוב. מינים כאלה, לאחר נבילה, מנותקים לחלוטין על גדם. ונשמר בחדר עם טמפרטורה של 13 מעלות צלזיוס עד אמצע החורף.

הדקויות של גידול קולריה בבית

Previous Post
Homoktövis olaj: gyógyító tulajdonságok és használati szabályok az egészségre
Next Post
Το πεπόνι Bukharka είναι μια εξαιρετική προσθήκη στη διατροφή σας