15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

בחירת תנורי חיסכון ביתיים

חימום ביתי לחיסכון באנרגיה עם תחילת מזג האוויר הקר בסתיו, יש צורך לחמם בית או דירה. תנורי חימום ביתיים מודרניים יעזרו לפתור בעיה זו. לפני רכישת מכשיר, עליך להבין מה הם, לקבוע אילו פונקציות נחוצות להם, לברר את כל היתרונות והחסרונות.

חימום ביתי לחיסכון באנרגיה וסוגיהם

דוד חיסכון באנרגיה דגמים חדשים של התקני חימום חוסכי אנרגיה נבדלים ביעילות גבוהה (מעל 90%). הם לא רק מחממים ביעילות, אלא גם צורכים כמות קטנה יחסית של חשמל, אשר בהתחשב בעלותו הגבוהה היא יתרון עצום. רוב המכשירים המודרניים קלים, קומפקטיים, פרקטיים ובעלי עיצוב אטרקטיבי..

על פי קריטריונים שונים, מחממים מחולקים למספר סוגים. לדוגמה, בהתאם לאופן ביצוע החימום:

 1. הסעה, שעיקרון הפעולה שלה הוא לחמם אוויר בעזרת גוף חימום ולהזיז אותו בתוך החדר.
 2. אינפרא אדום, המייצר קרינה תרמית הנספגת על ידי אובייקטים שמסביב, ולאחר מכן נותנים אותו לחלל.

לפי סוג גוף החימום, תנורי החימום מחולקים ל:

 • לוּחַ;
 • סרט צילום;
 • עם מנורות חימום צינורי.

בדגמים רבים יש מתג מכני או אלקטרוני למצב הפעלה, פונקציית בקרת טמפרטורה נוחה, אם כי אין צורך בכך, או טיימר המפעיל את המכשיר ומכבה אותו בזמן נתון. עיצוב המחממים מספק תרמוסטט המבצע כיבוי בטוח במקרה של התחממות יתר או התהפכות, הוא יגן מפני אש ועומס יתר על הרשת. חלק מהתנורים ניתנים לשליטה מרחוק או מסמארטפון באמצעות אפליקציה מיוחדת, וזה מאוד נוח.

תנורי חיסכון באנרגיה יכולים לשמש לא רק לחימום נוסף, אלא גם לחימום ראשי, ללא שימוש באמצעי חימום אחרים.

תנורי חימום כאלה יכולים לחמם את כל הבית אם מספר יחידות משולבות לרשת משותפת..

תנורי חימום אינפרא אדום לחיסכון באנרגיה

דוד אינפרא אדום לביתהמכשירים החסכוניים ביותר לחימום בית הם תנורי חיסכון באנרגיה אינפרא אדום. הכל עיקרון העבודה שלהם: הם לא מחממים את האוויר, אלא את האובייקטים שמסביב, שמקבלים את קרינתם. הדברים מתחממים מעצמם, ואז מתחילים להעביר חום לחלל. בהקשר זה, לתנורי IR יש יתרון על פני תנורי קונווקטור – בעזרתם תוכלו לחמם במהירות את המיטה, לרפד ריהוט ולהתחיל להשתמש בהם לאחר זמן קצר..

תנורי חימום ביתיים בעלי ביצועים גבוהים-מכשיר אחד יכול לחמם 6-15 מ”ר. מ ‘שטח, מוציאים 0.5-1 קילוואט בשביל זה.

כאשר מחממי אינפרא אדום פועלים, החמצן אינו נשרף, הם אינם מייבשים את האוויר, אין ריח של אבק שרוף בחדר, כפי שקורה בעת שימוש במכשירים עם ספירלה או צינור פתוח. הם עובדים בשקט, מכיוון שאין מאוורר בעיצוב שלהם. הם חסיני אש, אתה לא יכול לשרוף את עצמך עליהם. בשל קומפקטיות, עובי קטן ועיצוב מעשי, ניתן למקם את המכשירים בכל מקום בחדר – לא רק בנפחו, אלא גם על הקירות והתקרה. זוהי אפשרות מצוינת לחימום חדרים קטנים כגון חדר ילדים. ניתן להתקין אותם אפילו בחדר האמבטיה, אם תבחר דגם עם הגנת לחות.

יתרון גדול של תנורי חימום IR הוא שהם יוצרים חמימות, אשר מורגשת על ידי גוף האדם כנוחה ביותר..

לכן, הם ממוקמים לעתים קרובות ליד המיטה, ספות, כורסאות – במקומות בהם בני משפחה אוהבים להירגע או ליד מקום העבודה. בשל הכיוון המקומי של קרינה, ניתן להשתמש בתנורי אינפרא אדום לא רק בתוך הבית, אלא גם בחוץ, למשל, הם יכולים לחמם מרפסות, ביתנים שבו תוכלו להתכנס לבילוי נעים..

קְוָרץ

מחממי קוורץ לחיסכון באנרגיה ביתיתבחיממי קוורץ אינפרא אדום, סליל החימום מוסתר בצינור זכוכית קוורץ אטום, הממוקם בתוך בית חזק. הקרניים משתקפות מרכיב מחזיר אור ופוגעות בפני השטח של עצמים. מכשירים כאלה נוחים לחימום מהיר לא לכל החדר, אלא לחלקיו, למשל, מקום עבודה, הם מתאימים לחימום קוטג’ים, בתי כפר בהם לא צפוי מגורים קבועים.

מחממי קוורץ אינפרא אדום הם ניידים, קלים לנשיאה, מותקנים על הרצפה, תלויים על הקירות.

סרט צילום

סרט חימום לחיסכון באנרגיהזוהי קבוצה נפרדת של מחממי IR. גופי חימום דקים מותקנים בין 2 שכבות של נייר כסף או נייר כסף. לעתים קרובות, סוג כלשהו של תמונה מוחל על הצד הקדמי של המכשיר, בנוסף למטרה הישירה שלו, הוא גם מבצע פונקציה דקורטיבית. העוצמה של מחממי סרט אינפרא אדום נמוכה (עד 0.5 קילוואט), ניתן להשתמש בהם רק לחימום שטח קטן. בחדר גדול, יהיה עליך להתקין מספר עותקים.

יתרונות:

 1. משקל קל ומידות. הודות לכך, ניתן לתלות אותם כמעט בכל מקום בחדר.
 2. קל להרכבה. מספיק להניע בורג אחד הקשה עצמית לקיר, אתה יכול להסיר במהירות ולעבור למקום אחר.
 3. בִּטָחוֹן. אי אפשר לשרוף את עצמך עליהם, כך שזו האפשרות המתאימה ביותר לחדר ילדים..
 4. עבודה ארוכת טווח.

לעתים קרובות, מחממי תמונות משמשים במשרדים, בבית או בדירה שלכם – בסלון, במסדרונות, במרפסות מבודדות. החיסרון של המכשיר הוא הקירור המהיר לאחר כיבוי; בדגמים מסוימים אין תרמוסטט. אם מטפלים בהם בצורה לא נכונה, כגון כיסוים במשהו, הם יכולים להישבר במהירות..

חימום פחמן לחיסכון באנרגיה לבקתות קיץ

דוד פחמןמחממי פחמן הם גם אינפרא אדום, אך הסליל אינו טונגסטן, אלא פחמן. הם הגבירו את פיזור החום והם חסכוניים יותר באותה עוצמה. ניתן להשתמש במכשירים כאלה לחימום ראשי ותוספת. בחירת הדגם תהיה תלויה באזור החימום והטמפרטורה שהבעלים רואים שהיא נוחה. עבור חדרים קטנים, מכשיר גל ארוך יספיק, לחדרים מרווחים- גל בינוני או קצר.

ניתן לתלות את דוד הפחמן מהתקרה, ואז אפשר ללכת יחף על הרצפה ולא לפחד שיהיה קר.

או הניחו אותו על הקיר מול המיטה, הספה, מקום העבודה, הכורסה לקריאת ספרים. יש לקנות דגמי רצפה ניידים אם הם אמורים לחמם לא אחד, אלא מספר חדרים בזמנים שונים.

מכל סוגי מחממי הפחמן, הטובים והחזקים ביותר הם אלה של הגל הקצר. הם שימושיים, הם יכולים להיות מותקנים לא רק במגורים, במשרד או בתעשייה, אלא גם ברחוב – על מגרש אישי, מעון קיץ, בשטח מול מפעלים..

מחממי קונווקטור

דוד קונווקטורמחממי בית מקרמיקה החוסכים באנרגיה גם מחממים אוויר קר על פי עקרון הסעה: כשהם עוברים דרכם, הוא עולה ומתפשט בחדר. לכך מתווספת קרינת האינפרא אדום המגיעה מצלחת הקרמיקה המחוממת..

תנורי חימום כאלה:

 • חסכוני;
 • בטוח לשימוש;
 • אין לחמם לטמפרטורות גבוהות;
 • עבודה בשקט;
 • לא לייבש את האוויר.

ניתן להתקין אותם בכל חלק של החדר, אפילו מתחת לתקרה (שלט רחוק ניתן לדגמים כאלה).

תנורי חימום לקונקטור יכולים להיות רצפתיים ותלויים על הקיר, עם תרמוסטטים אלקטרוניים ומכניים, עם סליל חימום פתוח וסגור, או עם גוף חד גמיש מוצק..

כפונקציה נוספת, ניתן להתקין מטהרי אוויר ויוניזרים בתנורי חימום קונווקטורים כדי להפוך אותם לרכים יותר.

כיצד לבחור תנורי חימום ביתיים לחיסכון באנרגיה

כללים לבחירת תנורי חימוםאם המכשירים ישמשו לחימום מתמיד, כדאי לבחון מקרוב את הדגמים החזקים, עם חיישני חום, מצבים שונים, טיימרים. כל זה יאפשר להשתמש בהם ביעילות רבה יותר, להוציא חשמל באופן רציונלי. לחימום זמני, בחר התקני קונווקטור עם ספירלה סגורה או פתוחה, האחרונים נבדלים בעלותם הנמוכה.

הבחירה הסופית של תנור יכולה להיות מושפעת גם מהסקירות של אנשים שכבר רכשו והשתמשו בדגמים מסוימים. אלה יכולים להיות מכרים, קרובי משפחה, חברים, שאפשר לסמוך על דעתם. כיצד המכשיר עובד מובנת בצורה הטובה ביותר בפועל. לא ניתן לשלול גם את נקודת המבט של משתמשי האינטרנט. אתה יכול לראות את הדירוגים הנוכחיים, שנותנים מושג גם לגבי המכשירים המבוקשים כרגע. בדרך כלל ישנם דגמים ממש טובים, שתכונותיהם מתאימות לקונים רבים..

כדאי גם להעדיף דגמים של יצרנים מוכרים ומוכחים, למרות שהם בדרך כלל עולים יותר. יש ערובה מסוימת שהציוד שלהם יהיה באיכות טובה יותר ויחזיק יותר זמן. במקרה זה, ערך הכסף מוצדק בדרך כלל.

כיצד לחשב את כוחו של המכשיר:

 • אתה צריך לקחת בחשבון את שטח החדר;
 • אם החדר מבודד או לא;
 • מספר החלונות ובידודם התרמי, המיקום בנקודות הקרדינליות;
 • גובה התקרות;
 • האם ישנם סוגים אחרים של חימום בחדר.

בממוצע, לחדר סטנדרטי של 20 מ”ר. מ ‘, אתה יכול לבחור מכשיר בהספק של 2 קילוואט, ל -25 מ”ר. מ ‘ – 2.5 כ”ס, כלומר לכל 10 מ”ר. m דורש כוח של 1 קילוואט.

עם זאת, לא מספיק פשוט לקנות דוד חיסכון באנרגיה כדי להפחית את חשבון האנרגיה שלך. יש צורך לבודד את הבניין עצמו, לסלק את כל הסדקים בחלונות ובדלתות. אם תנקוט בכל האמצעים להגנה על הבית שלך, תוכל להפחית באופן משמעותי את עלות חימוםו. אז יהיה מספיק להתקין מכשיר חימום בעל הספק הגבוה ביותר בחדר. הוא יעמוד במלואו במשימתו.

רכישת דוד חיסכון באנרגיה תסייע בפתרון הבעיה של חימוםו בתקופת הסתיו-חורף. גם אם חסרה לה מערכת ריכוזית מסורתית.

סקירת וידאו של תנור החיסכון באנרגיה TeploPlit

Previous Post
Zöld oázisok megmentése: hogyan és mit válasszunk virágot az irodába
Next Post
Απριλιακές δουλειές στα κρεβάτια του κήπου
iphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org