15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

איך בוחרים גנרטור למעון קיץ ובבית?

גנרטור למגורי קיץ אחד מסוגי הציוד המיוחד להבטחת אספקת חשמל ללא הפרעה לקוטג ‘או לבית הוא גנרטור חשמלי לבקתת קיץ. ניתן להשתמש במכשיר זה באופן קבוע וזמני.

כל הזמן, מקור ייצור חשמל מסוג זה משמש ביישובי פרברים מרוחקים שבהם אין רשת כלל, או לעתים קרובות יש הפרעות באספקת האנרגיה באמצעות קווי חשמל תקורה..

שימוש זמני בגנרטור חשמלי מתבצע במקרים נדירים של ניתוק מקור החשמל העיקרי מתחנות שנאי. ניתן להשתמש בו גם במהלך בילוי בחוץ (חיבור מקרר, תאורה, כיריים או מכשירים חשמליים אחרים), או לשימוש בתהליך בנייה, תיקון או גינון (חיבור של כלי חשמלי, מלאי, ציוד).

מחולל כוח גז רוב מחוללי הכוח פועלים על דלק (בנזין, גז, סולר). עם התפתחות טכנולוגיות חדשניות בתחום מקורות הכוח הבלתי פוסקים, החלו לפתח מחוללי רוח ושמש. השימוש בהם עדיין אינו נפוץ בשל חוסר השלמות והעלות שלהם. בעתיד, מחוללי רוח וכוח סולארי יכולים להחליף דלק קלאסי, שכן המקורות העיקריים שלהם הם כוחות טבעיים. בהתאם לכך, הם יהיו ידידותיים יותר לסביבה מהמכשירים של היום..

לרוב, תושבי הקיץ משתמשים במקורות חשמל המונעים בבנזין. הסוג הטוב ביותר של מחוללי גז לבקתות קיץ הוא תחנת חשמל מיני. היא מסוגלת לספק חשמל לא רק לבית, אלא גם לכלכלת המדינה כולה..

הסוגים העיקריים של גנרטורים לבקתות קיץ ובתים

גנרטור חשמלי בפעולה יכול להשתמש במספר סוגי דלק:

  • בֶּנזִין.
  • גַז.
  • סולר (סולריום).

בהקשר זה, ישנם שלושה סוגים עיקריים של גנרטורים לבקתות קיץ: בנזין, סולר וגז.

גנרטור ניידלשימוש תקופתי בבקתות קיץ או בבתים, גנרטורים של בנזין מתאימים. הם מגיעים בגדלים שונים ויכולים להיות בעלי יכולות שונות לצרכים ספציפיים (בילוי, דיג, טיולים, צרכי בית). בהתאם לפרמטרים של הגנרטור, המכשיר יכול לספק חשמל עד 12 שעות ללא הפרעה. זהו מעגל תדלוק יחיד. לגנרטור הגז אין בעיות עם הפעלה בכל תנאי מזג האוויר, הוא קומפקטי וזול יחסית.

גנרטורים של דיזל שונים בכוחם. לגנרטורים מסוג זה יש יכולת לפעול לאורך זמן. הם, ככלל, אמינים יותר מגנרטורים של בנזין, אך בסדר גודל גבוה יותר. מטרתם לספק חשמל לבקתות כפריות גדולות עם מבני עזר וחפצים היקפיים של כלכלת המדינה.

גנרטור גזלגנרטורים של גז יש אותן פונקציות כמו סוגים אחרים של מקורות אספקת חשמל אוטונומיים – ייצור חשמל. אבל יש ייחודיות אחת, שהיא ייצור אנרגיה תרמית. גנרטור גז למגורי קיץ יכול להשתמש בסוגים שונים של גז ותערובות (בוטאן, פרופאן, מתאן). השימוש בגנרטורים כאלה בחורף יבטיח יעילות דלק מרבית. הם מוצגים בטווח רחב: בין 1 כ”ס ועד 24 כ”ס.

גנרטור חשמלי הוא אמצעי מצוין לאספקת חשמל ניידת בכל מצבי החיים בארץ ובכל בית.

מהו הגנרטור הטוב ביותר לבחירה?

הבחירה בגנרטור למגורי קיץ היא נושא רגיש מאוד, יש לבצע זאת תוך התחשבות בניואנסים רבים. לדוגמה, עבור בית קטן שבו אתה צריך להדליק כמה נורות ולבשל מזון על כיריים חשמליות ניידות, זה יהיה מספיק כדי לרכוש מיני גנרטור בנפח של עד 2 קילוואט, הפועל על בנזין או גז..

לצרכים ביתיים נרחבים יותר, עליך לקחת גנרטור בנזין של 7 קילוואט. במקרה זה, ניתן לספק כוח מלא לקבוצות השקע ולהאיר את כל חדרי בית כפרי קטן, כולל מכשירי מטבח (קומקום, מסחטה, מיקסר, טוסטר, תנור קטן למבער אחד).

עבור כלכלה נרחבת יותר, יש צורך לרכוש יחידות דיזל עוצמתיות המסוגלות לפעול במשך זמן רב, ומספקות חשמל לא רק לבית, אלא גם לחדרי עזר ומבנים של כלכלת המדינה (ארונות, ביתנים, מחסנים, מוסכים, תאורת רחוב). החיסרון היחיד בגנרטור מסוג זה הוא שהוא מרעיש יותר..

השאלה באילו גנרטורים לבחור למעון קיץ מדאיגה תושבי קיץ רבים שעדיין לא משכו קו חשמל לאתר, או שאין להם אפשרות לעשות זאת. לכן, פרמטר הבחירה הבסיסית יהיה המטרה הישירה של הגנרטור (איזה כוח הוא צריך לייצר כדי לענות על צרכים בסיסיים, ביתיים או כלכליים).

כיצד לבחור את הגנרטור הנכון (וידאו)

דגמים בסיסיים

מתן נוחות ונוחות ביתית היא אחת המשימות העיקריות של הציוויליזציה המודרנית. מרכיב חשוב במנגנון הנוחות הכולל הוא הבחירה בגנרטור חשמלי..

כדי למצוא את הדגם הנכון, עליך להשתמש בסקירת הגנרטורים לבקתות הקיץ.

ישנם דגמים בסיסיים שהוכיחו את הטובים ביותר מבחינת אמינות, ביצועים ותפעול:

גנרטור Huter גרמניהיצרנית הגרמנית Huter מבוקשת מאוד בקרב תושבי הקיץ. הניסיון רב השנים של החברה מאפשר לנו לייצר גנרטורים בעלי יכולות שונות, המספקות את צרכיו של כל צרכן במדינה או במשק הבית. אחת היחידות הפופולריות ביותר של היצרן היא הדגם של הגנרטור החשמלי בנזין Huter DY2500L. זהו השילוב המושלם של מחיר / איכות. הספק – 2 קילוואט. זה מספיק בכדי להניע כמה נורות, מחשב, מקרר ודוד מים (דוד חשמלי).

גנרטורים יפניים ציוד כוח של הונדהחברת האחזקות היפנית HPE (Honda Power Equipment) תופסת מקום מיוחד בשוק מחוללי החשמל העולמי. מוצרי החזקה אמינים ביותר וחסכוניים. כל אלמנט של הגנרטור פועל בהרמוניה. בעיות איתן אף פעם לא עולות. תחנת הדאצ’ה הניידת הנוחה ביותר היא דגם הונדה EU20i. זהו מחולל מהפך המונע על ידי בנזין. זה יכול לעבוד בתחנת דלק אחת במשך כ -4 שעות. רמת רעש נמוכה. כמו כן, לידיעת הצרכן הציגה החברה דגם בנזין חזק יותר – הונדה סטארק 6500 HX. העוצמה של מכשיר זה תאפשר לך להשתמש גם בריתוך בארץ..

פטיש גנרטור GNR 5000 Aהכללים לבחירת גנרטורים לבקתות קיץ מאפשרים לך להתבונן מקרוב במותג איכותי נוסף-היצרנית האמריקאית Hammer והדגם האיכותי שלה GNR 5000 A, בהספק של 5 קילוואט. לאחר מכשיר כזה, אפשר לספק לכלכלת הדאצ’ה את כל החשמל. מילוי אחד של 25 ליטר. די מספיק ל -9 שעות פעולה רציפה בעומס מלא.

גנרטור חשמלי Glendale DP4000CLXהיצרנית הטייוואנית Glendale הציגה דגם DP4000CLX איכותי הפועל על סולר. הוא מצויד בווסת מתח אוטומטי, שבזכותו הוא מפיץ ביעילות את צריכת הדלק עם צריכת החשמל של החשמל. במצב זה הגנרטור יפעל במשך כ -9 שעות. קיבולת מיכל – 12.5 ליטר.

אם נשווה את הדגמים הקיימים של גנרטורים חשמליים, נוכל להסיק כי לכל אחד מהם מאפיינים משלו, יתרונות, חסרונות. אז איזה גנרטור עדיף?

את התשובה לשאלה זו יש לחפש בדאצ’ה עצמה. יש להחליט לשם מה הגנרטור, לאילו פונקציות עליו לבצע, לאילו סוגי עבודות הוא ישמש, איזה כוח עליו צריך ולאורך פרק זמן.

ניתן רק לציין כי גנרטור הסולר נועד לעבוד זמן רב יותר ולספק יותר אנרגיה..

אם אדם נשאר בארץ לתקופה קצרה (חופשה, סוף שבוע, עונת שתילה וקציר), אז הסוג הנפוץ ביותר הוא גנרטורים חשמליים בנזין זולים יותר.

פיתוח חדשני – מחוללי גז, שהופיעו לאחרונה יחסית, עשויים בעתיד להחליף לחלוטין או חלקית את האפשרויות הקלאסיות. ההחלטה הסופית על בחירת אופציית הגנרטור האופטימלית נשארת אצל תושבי הקיץ.

כיצד לבחור גנרטור למעון קיץ (וידאו)

Previous Post
Otthon kevés karbantartást igénylő virágokat termesztünk
Next Post
Σπιτική φροντίδα για ένα μοναδικό πεπόνι
iphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org