15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

מדרונות קיר גבס: תכונת התקנה

מדרונות גבס קישוט חלונות הוא חלק חשוב בכל שיפוץ. מדרונות גבס הם הדרך הטובה ביותר להפוך את הפתח למסודר. לחומר בניין זה יתרונות רבים, מה שמאפשר להשתמש בו גם לגימור משטחים, קופסאות טכניות, קירות, יצירת קווים מעוקלים. מאז הקמתו, קיר גבס השתנה ושפר שוב ושוב, אך כעת אין לו תחליף בבנייה יבשה.

מהו קיר גבס ומה הם סוגיו?

קיר גבס לוח גבס מורכב מגרעין גבס שטוח, המרופד בקרטון משני הצדדים. הבנייה עמידה ואמינה, וריאציות מילוי שונות ישפיעו ישירות על השימוש המיועד של החומר..

בהתאם למטרות שלשמן יש צורך בקיר גבס, הוא מחולק לסוגים הבאים:

  1. האפשרות התקציבית היא יריעה אפורה בהירה, המשמשת לחיפוי מבני עץ ופלדה של תקרות וקירות, לחיפוי אלמנטים נפחים. מתאים רק לחדרים עם לחות נמוכה.קיר גבס רגיל
  2. לוח גבס עמיד למים הוא חומר עמיד ורבגוני, בדרך כלל ירוק. הודות למילוי מיוחד, הבד עמיד בפני פטריות ועובש. משמש להתקנה בחדרי אמבטיה, מטבחים, שירותים, אכסדרות ומרפסות, הוא חומר למדרונות שונים.קיר גבס עמיד למים
  3. יריעות קיר גבס עמידות באש הן חומר אפור עם סימונים אדומים. ליבת המוצר יכולה לעמוד בטמפרטורות גבוהות פי כמה מזו של סוגים אחרים. הוא משמש לחדרי חיפוי החשופים לטמפרטורות גבוהות, למבנים להגנה מפני אש, ולהגנה על קירות עם תקשורת.קיר גבס חסין אש
  4. לוח גבס עמיד בפני לחות ואש – משמש לקישוט משרדים, שטחים תעשייתיים וציבוריים.קיר גבס עמיד בפני לחות

במאמר זה נדבר על איך לסיים בעצמנו את מורדות החלון והדלת של קיר גבס, מבלי לקרוא לאדונים..

מדרונות חלון גבס: הכנה

מדרון חלון גבסמדרונות חלון ודלת נוצרים באותה טכנולוגיה. התהליך תמיד מתחיל בפעילויות הכנה. לעתים קרובות מותקנים חלונות פלסטיק ברוב הבתים והדירות המודרניים. כדי לתקן אותם, משתמשים בקצף פוליאוריטן הממלא את החללים הריקים שבין פתח החלון לקיר, מה שהופך את המבנה לחזק ואטום..

לאחר תיקון פלסטיק המתכת סביב ההיקף, קצף מופיע, לכן, לפני התקנת המדרונות מקיר הגבס במו ידיך, עליך להסיר אותו. זה נעשה בקלות בעזרת סכין בנייה. כל הפעולות חייבות להיעשות בזהירות רבה..הסר עודף קצף פוליאוריטן לאחר מכן, עליך להסיר את סרט ההגנה ממסגרות החלון, שעבורו תזדקק גם לסכין בנייה. לאחר מכן, חמוש בפינה ומפלס, עליך לסמן את הסימנים לאורכם יותקן קיר הגבס. מישור המדרונות צריך להיות בניצב למסגרת החלון.

לפני ביצוע מדרונות על חלונות קיר גבס, עליך לבצע את המידות הנכונות..

על מנת שקיר הגבס ידבק היטב לקיר, עליך להשתמש במרק. ראשית, כדאי לנקות את פני השטח של כל דבר מיותר: לכלוך, לבנים, שרידי חומרי בניין. תֶחֶללאחר מכן, יש למרוח פריימר על הקיר כדי להגביר את הידבקות החומרים. כמו כן יש צורך לטפל במשטח של קיר הגבס בנוזל. ניתן לעשות זאת לפני חיתוך הפרטים. אבל, במקרה זה, יש לייבש את החומר היטב תחילה, ורק לאחר מכן לחתוך אותו.

למרוח פריימרבעזרת מדידת סרט, בצע מדידות סביב החלון כדי להקים שיפועים עתידיים. לאחר מכן, העבירו את המדידות לקיר גבס וחתכו מלבנים בגודל הנדרש בעזרת סכין בנייה. כל הפעילויות הללו אינן מסובכות מדי, כך שתוכל להתקין מדרונות חלון קיר גבס במו ידיך מבלי לקרוא לאדון.

מדידות חלונות לפני ייצורן והתקנתן לא תמיד נעשות על ידי אנשי מקצוע. כתוצאה מכך, המוצרים קטנים, והשטח הנותר פשוט מתמלא בקצף פוליאוריטן. לכן המדרונות צריכים להיכנס למטוס הזה, ולא רק להיות סביב החלון. הפתרון יהיה הרכבה של פסי גבס: לא המראה ולא הפונקציונליות יאבדו. מעודף קיר גבס, אתה רק צריך לחתוך את הרצועות לגודל בעזרת סכין בנייה.

עבודות התקנה

מריחת תערובת דבק גבסכאשר כל הפרטים מוכנים, אתה יכול להתחיל ליצור תערובת דבק גבס. הוא נקנה בצורת אבקה ומערבב בהתאם להוראות. לצורך ערבוב יסודי יותר יש צורך במערבל בנייה או מצרף מיוחד של מקדחה. אתה צריך לקבל תערובת של עקביות שמנת חמוצה. יתר על כן, במידת הצורך, המשך להתקנת רצועות צרות סביב המסגרת. בעזרת מרית, תערובת הדבק מוחלת על הצד המוקדם מראש של רצועת קיר הגבס. אם תרצה, תוכל לשים דבק על פתח החלון. השלב הבא הוא הדבקת הרצועה לקיר..

כדי לבצע את המדרונות, עליך להשתמש רק בקיר גבס עמיד בפני לחות..

התקנה עליונהעכשיו התחל ליצור את המדרונות. השלב הראשון הוא חיבור הלוח העליון. הוא גזום ומעוגל. דבק מוחל על הקיר ליד המסגרת, ומצייר רצועה לאורך החלון. שים את אותה כמות התערובת על הגבס.

על מנת שחתיכת קיר גבס תהיה מונחת בצורה אופקית בבירור, ניתן לבדוק את מיקומה באמצעות שני כיווני הרמה.

אם צריך להתקרב לקיר אחד מהצדדים או כל מקום על המשטח, עליך להכות אותו קלות. אבל אתה לא יכול למשוך את הלוח מהקיר, כי הוא יישאר כל כך לא אחיד. העבודה לאחר מכן מתבצעת לאחר שהדבק של הלוח העליון התייצב..

התקנת לוחות צד

התקנת לוחות צדחלקי הצד של קיר הגבס מחוברים באותו אופן כמו החלק העליון. עליך להכין את הלוחות החתוכים, תערובת הדבקה והכלים. יתר על כן, באותו אופן, הקיר וקיר הגבס מצופים בדבק ומתואמים אך ורק לפי הסימנים. בדיקת השטיחות נקבעת באמצעות רמה אנכית בכיוון אחד. כאשר כל הלוחות במקום והדבק שלהם מתקשה, יש לנקוט באמצעים לכיסוי הסדקים באותה תערובת.

כדי ליצור מדרונות גבס יפים במו ידיכם, מומלץ להשתמש בחומר באותו עובי.

השלב הבא והאחרון יהיה עבודות הגמר. כדי לשמור על הצלעות ישרות לחלוטין, יהיה עליך להשתמש בפינות מתכת. מוצרים אלה יגינו על פני השטח מפני נזקים שונים.

התקנת פינות מתכתמדדו את הפינות בגודל הנדרש וחתכו אותן בעזרת מספריים ממתכת. מערבבים את מרק הגמר ומרחים אותו בזווית המדרון, ואז מתקינים את חלק המתכת. לאחר מכן יש למרוח את תערובת הטיח על המשטח המורכב בעבר של המדרונות. תנועות הכף צריכות להיות מאונכות למדרון. לאחר מכן, בעזרת כלי רחב, משוך את המרק לאורך קיר הגבס. כשהמשטח הופך ליפה, המתן לייבושו. לאחר מכן הסר כל אי סדרים בעזרת רשת שוחקת..

התקנת שיפועי דלתות

התקנת שיפועי דלתותהתהליך אינו שונה מהותית מהתקנת מדרונות חלון:

  1. כמו כן, יש להדביק את המשטח, לחתוך את מלבני הגבס בגודל הדרוש. לוחות הצד צריכים להיות ברוחב 10 ס”מ מהגודל הרצוי. מכיוון שהם יהיו מותקנים בחריץ שנעשה בעבר בקצף סביב הדלת.
  2. התחל בהתקנה מחלקי הצד. יש להכניס את קיר הגבס לתלם ולמדוד את הזווית. יתר על כן, מבלי להסיר את הסדין, כופפו אותו מעט ומלאו את השקע בקצף פוליאוריטן. אבטח את הקצה השני של הלוח בעזרת נייר דבק. ממלאים גם את החללים בקצף. הר את שיפוע הצד השני באותו אופן.
  3. חותכים את הלוח העליון ברוחב 1 ס”מ יותר מכיוון שהוא יתאים גם לשקע הקצף. לאורכו, המדרון העליון צריך לשכב על הקצוות הצדדיים. צפו את הלוח והקיר מראש בפריימר והניחו לו להתייבש. באותו אופן הכנס את האלמנט לחריץ, בדוק את הזווית, מלא את החללים בקצף פוליאוריטן. לחץ על המבנה כלפי מטה והשאיר לייבוש למשך יום..הרכבה על הלוח העליון
  4. לאחר מכן, בצע את עבודות הגמר. בתחילה מרק בפינות ומדרונות. יתר על כן, אם תרצה, ארגן טפטים או צביעה בצבע על בסיס מים.מדרונות גבס מרק

כפי שאתה יכול לראות, תהליך התקנת מדרונות הדלת והחלון מקיר גבס במו ידיך אינו קשה במיוחד. כדי לבצע עבודה זו, מספיק שיהיו קבוצה סטנדרטית של כלים איתך. חשוב לרכוש תערובת קיר גבס ודבק איכותי כך שהמבנה שלך יחזיק מעמד לאורך זמן ויראה יפה מבחינה אסתטית. בנוסף, חישובים נכונים ודיוק העבודה יהיו גם המפתח ליופי..

מדרון גבס חם – וידאו

Previous Post
Hogyan lehet a japán birs hasznos és káros az emberi egészségre
Next Post
Μια στενή γνωριμία με τα κράνμπερι – πού μεγαλώνει και πώς να τα συλλέξετε