15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

איך להכין שירותים בארץ במו ידיכם? שלבי בחירת אתרים ובנייה

תמונה של שירותים כפרייםהבניין הראשון שמופיע על קוטג ‘קיץ אינו בית או סככה למלאי, אלא אסלה חיצונית. אי אפשר להסתדר בלי הבניין הלא פשוט הזה תוך כמה שעות לאחר שהופיע בדאצ’ה. אבל לפני ששואלים את השאלה: “איך להכין שירותים בארץ במו ידיכם?” ותתחיל לבנות, אמנם זמני, אך לא המבנה הפשוט ביותר, עליך ללמוד היטב את האתר שלך ולהבין היכן עדיף לבנות אסלה, ואיזה מבנה זה יהיה.

ורק אז אתה יכול לחפש ציורים, להכין חומרי בניין ולקחת כלי.

איזו אסלה עדיפה לנתינה?

אפילו באזור מאובזר היטב שבו יש בית, תושבי קיץ רבים מעדיפים שיהיה להם גם רחוב וגם חדר רחצה ביתי..

 • אסלה בבית היא הכרחית בלילה ובמזג אוויר גרוע. אתה לא יכול להסתדר בלעדיו אם הדאצ’ה משמשת כל השנה..
 • שירותים ברחוב למגורי קיץ נוחים מאוד בעיצומו של עבודת גינה, ומאפשרים לך להקל על עצמך במהירות ולא להכניס לכלוך לבית.

סוגי שירותים בחוץ

 1. שירותים עם בור מים פשוט. כשהבור מלא הבית מועבר למקום אחר, או שניתן לבצע ניקיון בעזרת ביוב.
 2. לארון הנגד יש גם בור ספיגה, אך כאן הוא אטום וניתן לנקותו רק באמצעות מכונה מיוחדת.
 3. אסלה כבול אפשרית במקומות בהם האקוויפרים קרובים. כאן, במקום בור, יש מיכל לאיסוף צואה מתחת למושב האסלה. מילוי כבול יבש או נסורת לאחר כל שימוש חוסך את הריח.
 4. ניתן לאבזר שירותים כפריים הפועלים על תוספים או כימיקלים ביולוגיים הן בחוץ והן בבית.

לא לעשות שירותים במדינה במו ידיך אינו קשה. העיקר, בבחירת המכשיר שלו, הוא לקחת בחשבון את רמת מי התהום מתחת לאתר. אם שכבות המים כאן יותר עמוקות משני וחצי מטרים, אז אתה יכול לבנות בבטחה אסלה מכל עיצוב. אחרת, אסלה עם כל בור ספיגה עשויה להתברר כמבנה מסוכן..

כללים להצבת אסלה בקוטג ‘קיץ

לפני שמתחילים בבניית אסלה במדינה, חשוב לקבוע את מיקומה, תוך התחשבות במגבלות הקיימות, המתייחסות, קודם כל, למבנים עם בריכות בור..

מרחקים מהאסלה לבניינים

וכאן, בנוסף למפלס מי התהום, יש לשים לב ל:

 • לגופי מים, בארות או מקורות מים אחרים היה לפחות 25 מ ‘;
 • לאמבטיה או מקלחת, המסודרים באתר, לפחות 8 מ ‘;
 • השירותים היו ממוקמים מתחת לנקודת צריכת המים;
 • זה היה לפחות 12 מ ‘לבית, למרתף או למרתף;
 • עד עצים – 4 מ ‘, ועד שיחי פרי וגדרות לפחות מטר;
 • מכונית יכולה לנסוע עד לבור הספיגה, שאורך צינור השאיבה שלו הוא בדרך כלל 7 מ ‘.

בבחירת מקום נלקחים בחשבון כיוון הרוח השורר ומיקום דלת האסלה, כדי לא לעצבן שכנים ואהובים עם ריחות לא נעימים ורגעים מביכים אחרים..

במו ידיכם

לא יהיה קשה לצייד אסלה אם לתושב הקיץ יש אפילו את הכישורים הראשוניים לעבודה עם חומרי בנייה וכלים שונים. כדי להתחיל בבניית אסלה בארץ, עליך לבחור ציור או מהפיתוח שלו. הדרך הקלה ביותר היא לחשב ולבנות אסלה ללא בור מים. לא יהיה צורך בבניית היסוד, וגם לא בעבודות העפר הבלתי נמנעות..

צילום שירותים

הממדים של בית השירותים נבחרים כך שהמבנה נוח לשימוש..

הגרסה הנפוצה ביותר של אסלה כפרית כוללת:

 • רוחב ממטר וחצי,
 • עומק לא פחות ממטר,
 • גובה בנקודה הגבוהה ביותר לא פחות מ 2.2 מטר.

אם תרצה, ניתן להגדיל את המידות.

רישומי שירותים כפריים

אתה יכול להשתמש באחד הציורים המוכנים הזמינים כעת באינטרנט, העיקר שהאסלה לדאצ’ה בתמונה צריכה להיות מחושבת במדויק, מתאימה לגודלה ומתאימה לאזור הנבחר. אם יש את ההכנה הדרושה, ניתן לבצע את החישוב באופן עצמאי..

צילום אסלה כפרית

מה עדיף לעשות אסלה?

ציור של אסלה עם בור מיםלמרות שהפופולריים ביותר הם שירותים מעץ לבקתות קיץ, משתמשים בחומרים אחרים יחד עם לוחות לחיפוי שירותים כפריים. אלה ציפוי מתכת וצפחה, דיקט וחומרים אחרים, שירותים בנויים גם מלבנים..

שואלים את השאלה: “מהי הדרך הטובה ביותר להכין אסלה בארץ?”, תושבי קיץ רבים בוחרים חומרי סדין שיכולים לצמצם את הזמן לעטוף את המסגרת. עם זאת, הרבה יותר נוח להיות בבית שירותים מעץ, מכיוון שהעץ נושם, מבצע חילופי אוויר ומסיר עודף לחות. עם זאת, יש לזכור כי יש לטפל בכל חלקי העץ, ובמיוחד אלה הקשורים לאינטראקציה עם לחות בעזרת הספגה מיוחדת..

בסיס לשירותים

קרןאסלה כפרית לרוב אינה דורשת סידור של בסיס רחב היקף, שכן המבנה עצמו עשוי מחומרי בניין קלים למדי. כדאי לשפוך את הבסיס לשירותים רק כאשר הוא מוקם מלבנים או מגושים, כמו גם בעת בניית בור בטון..

עבור תומכים משתמשים בקורות עץ ובמבני בטון, המתבררים כעמידים יותר בשל עמידות בפני לחות, טמפרטורות והשפעות סביבתיות אחרות..

 • ראשית, סמן את אתר הבנייה, וקבע את פינות בית השירותים.
 • לאחר מכן, צינורות אסבסט-מלט בקוטר מתאים המצופה מסטיק ביטומן מונעים לנקודות אלה לעומק של 50 ס”מ. יחד עם זאת, העומק תלוי במבנה השירותים המאובזר של קוטג ‘הקיץ ובמאפייני הקרקע.
 • ואז הצינורות נשפכים על ידי שליש עם בטון, אשר נדחס בקפידה..
 • כעת מוכנסים לצינורות עמודי עץ, בטון או פינה, ומוסיפים שוב מרגמה כדי להעניק למבנה חוזק. עמודים אלה יכולים לשמש כמדריכים אנכיים למסגרת, כלומר יש לאמת את מיקומם באמצעות רמה או קו אינסטלציה..

אם התמיכות שעליהן המסגרת עומדת עשויות מבלוקים או לבנים, לפני שתתקין אותן, עליך להסיר שכבה של 30 סנטימטר של אדמה ולחבל את הבסיס הזה. בנוסף, ניתן לדחוס את החלק התחתון באמצעות מילוי חול, שעליו מותקנים קוביות בטון, או ליצור בסיס לבנים..

מסגרת לשירותים

קל להכין מסגרת לאסלה בארץ במו ידיך מסרגל לא דק יותר מ 50×50 מ”מ או פינות מתכת.

מסגרת של תמונת שירותים כפריים

עם עיצוב שירותים מסורתי, המסגרת מורכבת מ:

 • ארבעה תומכים אנכיים המבצעים פונקציה נושאת עומס;
 • רצועות גג ובמפלס בו אמור להתבצע מושב האסלה;
 • מסגרת לפתח הדלת;
 • סדים אלכסוניים על הקיר האחורי ובצידי האסלה.

כבר בשלב בניית המסגרת, חשוב לחשב את גובה מושב האסלה. לשם כך, עליך לציין את רמת הרצפה העתידית ולאחר מכן לספור עד 40 ס”מ, תוך התחשבות בעובי הרצועה..

גג שירותים

הגג עשוי מכל החומרים הזמינים, למשל, מתכת או מתכת. עם ארגז עץ, הגג עשוי מחומר קירוי או מחומר אחר המספק הגנה אמינה מפני לחות. הגג יכול להיות גמלון או משופע, העיקר שהוא אמין ואינו שומר על לחות. אסור לשכוח את החור לשקע צינור האוורור, אשר אטום למניעת דליפות..

בשירותים למגורי קיץ מוציאים צינור אוורור מתחת למפלס הרצפה, מבור או מיכל לאיסוף צואה. יתר על כן, זה חייב להיות מעל רמת הגג של בית ההלבשה..

חיפוי קיר לשירותים

השלב הבא בבניית אסלה בארץ הוא כיסוי המסגרת שהוקמה. בשלב זה, אתה יכול לבחור כל אחד מהחומרים שאתה אוהב. לעתים קרובות יותר אתה יכול לראות שירותים מעץ לבקתות קיץ – מבנים כאלה נוחים, פרקטיים ועמידים מספיק. בעת שימוש בעץ לנדן, עדיף לקחת לוחות בעובי 15 עד 25 מ”מ, המותקנים היטב ומחוברים למסגרת. כדי למנוע דליפת לחות, עדיף למקם את הלוחות אנכית..

כיסא ורצפה

סטולצ'קבעת חישוב מושב האסלה, חשוב לא רק שלא לטעות בגובהו, אלא גם לעשות חור במרחק נוח מהקצה. מסגרת מושב האסלה נעטפת בקפידה בלוחות ומעובדת בנייר זכוכית וצבועה. כיסוי מושב האסלה נוח לביצוע על צירים.

דלת אסלה

הדלת באסלה מעץ למגורי קיץ עשויה מאותו חומר כמו הקירות. המבנה תלוי על צירים, שמספרם תלוי במשקל ובגודל המבנה. הן מבחוץ והן מבפנים, כל מנגנון סגירה מותקן, בין אם זה וו, תפס, תפס או מכשיר אחר.

דלת נוספת נעשית על הקיר האחורי. ניתן להשתמש בו להסרת מיכל עם פסולת או לטבול את שרוול מכונת הביוב.

כדי לספק אור קטן אך טבעי, נחתך חלון מעל הדלת.

עם סיום הבנייה, יש לבצע ניקוז ברחבי הבית, במיוחד אם השירותים לבקתת הקיץ מסודרים מעל בור הספיגה..

וידאו: בניית שירותים כפריים במו ידיך

Previous Post
Melyek a kurkuma előnyös tulajdonságai és a használat ellenjavallatai
Next Post
Η Μολδαβική πιπεριά Gogoshary έχει ασυνήθιστο σχήμα και γεύση