15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

תמונה ותיאור של גזעי הודו

תרנגולי הודו מגזעים שונים תרנגולי הודו המבויתים על ידי מתנחלים מהעולם הישן הפכו למעין סמל של ארצות הברית וקנדה, אך במשך מאות שנים גדלו עופות גדולים בכל רחבי העולם. במהלך הזמן האחרון, התקבלו מגוון גזעי הודו, תמונות ותיאורים שלהם יסייעו למגדלי עופות טירונים לבחור ולתרום זן זה או אחר לחצר ביתם..

במאה האחרונה העופות משכו את תשומת ליבם של יצרני בשר גדולים. בתקופה זו החלה עבודה שיטתית בהרחקת תרנגולי הודו כבדי חזה ופלטות כבדים, שעד השחיטה צומחים למשקל שיא של 25-30 ק”ג..

גזעים מודרניים אינם שונים במראה ובצבע של הנוצות, אלא גם:

 • הזמן להגיע למשקל החי האופטימלי לשחיטה;
 • משקל הגוף והיחס שלו לכמות הבשר שהתקבלה;
 • ייצור ביצים.

גזעי הודו מקומיים מותאמים היטב למרעה. ציפור כזו עמידה, עולה במהירות במשקל, לא בררנית בבחירת מזון.

תרנגולי הודו

תרנגול הודו זן ההודו הישן, המוכר היטב לחקלאי העופות, קיבל את שמו בשל צבעו האופייני. נראה כי נוצת הרקע אדומה חומה, ברונזה. יחד עם זאת, אצל זכרים גדולים בהירים, השליש העליון של עצם החזה והצוואר צבועים כמעט בשחור, באותו צבע, רק עם רצועת ארומה של נוצות על הגב. נוצות זנב מעוטרות בפסים חומים ואדומים. פסים לבנים מנוגדים נראים על המותניים והכנפיים של תרנגול הודו. הגידולים בראש הציפור והאלמוגים אדומים בוהקים עם מעבר ללבן או לכחול.

תרנגולי הודו בחצראצל הנקבות הצבע צנוע יותר, אך ניתן לזהות את הציפור לפי הקצוות הלבנים על נוצות הכנפיים, החזה והגב, צללית חיננית יותר מההודו הזכר מברונזה והעדר תכשיטים על הראש.

המשקל הממוצע של הודו מגיע ל -18 ק”ג, ומשקלו של הודו – 11 ק”ג. נקבה יכולה להטיל עד 100 ביצים בשנה..

ציפורים סובלות חיים בחוץ היטב, אפילו באקלים ממוזג. בקנדה, באמצע המאה הקודמת, גידלו מגוון של תרנגולי הודו מברונזה עם סיבולת שיא, משקל הגון וייצור ביצים גבוה. לרוע המזל, כיום סוג זה של תרנגול הודו קנדי ​​כמעט נעלם ממשקים. על פי מפקד העופות, בשנת 2013 היו רק 225 תרנגולות מטילות בפריסה ארצית. כיום מתבצע קמפיין לשחזור בעלי החיים לשעבר ולתחזק את הגזע..

זכרי ארדגזע בארצות הברית, גזע עופות הברונזה, בדומה לזה הקנדי, מקורו בתרנגולי הודו הפראיים. אבל כיום כמעט ולא נעשה בו שימוש, מה שמעורר שורות עופות מודרניות רבות יותר..

תרנגולי הודו רחבי חזה מברונזה

תרנגול הודו זכר רחב חזהיורשו של תרנגולי הודו היה תרנגול הודו רחב החזה, הדומה כלפי חוץ לאביו, אך גדול יותר בחלק החזה של הגוף. המשקל הממוצע של תרנגול הודו הוא 16 ק”ג, ושל נקבה הוא 9 ק”ג. בעל השיא של הגזע הוא הודו במשקל 35 ק”ג..

למרבה הצער, גזע זה של תרנגולי הודו אינו מיועד לגידול ביתי. הסיבה לכך היא ייצור הביצים הנמוך יחסית, רק 50-60 ביצים בשנה וחוסר היכולת ללכת בחוץ. אבל הציפור מסתגלת בקלות לשמירה בבתי עופות תעשייתיים.

כיום מגוון זה של תרנגולי הודו משמשים בעבודות גידול וגדלים תחת גידול עופות אינטנסיבי לבשר..

תרנגולי הודו ברונזה צפון קווקזית

תרנגולי הודו ברונזה צפון קווקזיתזן ההודו, שגדל בברית המועצות בשנת 1946, גדל בבית עד היום. אבות הציפור היו נציגי זנים מקומיים של תרנגולי הודו ויצרנים מגזע תרנגולי הודו ברוחב חזה רחב. אנשים גדולים, המסתגלים היטב לתנאי מעצר שונים, מרשימים בגודלם..

זכר בוגר גדל עד 14 ק”ג. הנקבות, בדרך כלל, קלות למחצה. תרנגולי הודו מתנהלים היטב ונותנים צאצאים חזקים.

תרנגולי הודו של ארד מוסקבה

הודו ברונזה מוסקבהזן מקומי אחר, הודו הברונזה של מוסקבה, התקבל מידי תרנגולי הודו ברוחב חזה וציפורים מקומיות. להלן מתיאור וצילום הגזע, לתרנגולי הודו מסוג זה חזה קמור רחב וגוף ארוך. הציפורים עמידות, הן מרגישות נהדר במרעה, מה שמאפשר לשמור על תרנגולי הודו לא רק בבתי עופות גדולים, אלא גם במשקי חווה פרטיים..

זכרים מגזע תרנגולי הודו זה לגידול בבית מגיעים למשקל של 19 ק”ג. תרנגולי ההודו קטנים יותר, עם מגבלת משקל של 10 ק”ג.

תרנגולי הודו לבנים רחבי חזה

הודו לבן חזה רחבבאמצע המאה הקודמת, מגדלים בארצות הברית השיגו זן של תרנגולי הודו, אשר כיום תופס עמדות מנהיגות שאין להכחישה ברחבי העולם. תרנגולי הודו לבנים רחבי חזה הם תוצאה של הכלאה בין הודו הלבן ההולנדי הפופולרי לבין ארד יליד ברונזה אינדיאנית..

הסיבה להתפלגות הנרחבת של עופות הייתה בשלותם המוקדמת, תפוקה גבוהה של בשר תזונתי יקר, שהגיע עד 80% ממשקל הפגר. בהשוואה לתרנגולי הודו, ציפורים לבנות נקבות מייצרות יותר ביצים, כ -100 עד 120 ביצים בשנה..

לתרנגולי הודו של זן זה יש גוף סגלגל עם חזה גדול ומשופע וגב רחב רחב. הציפור מנוצת היטב ומתאימה לחלוטין לשמה. אין נוצות שחורות על הגוף, למעט ציצית קטנה על עצם החזה. הרגליים ורודות, מרווחות, די ארוכות וחזקות. הארוכה צפופה, לבנה, על החזה יש חבורה של נוצות שחורות.

תרנגולי הודו לבנים רחבי חזהתרנגולי הודו לבנים רחבי חזה בגידול נותנים שלוש קווים:

 1. קו כבד והצלבים ממנו הם תרנגולי הודו במשקל של עד 25 ק”ג ותרנגולי הודו עד 11 ק”ג.
 2. קו אמצע – זכרים עד 15 ונקבות עד 7 ק”ג.
 3. פרטים קלים וצלבים מהם הם המוקדמים והקטנים ביותר. תרנגולי הודו במשקל של כ -8 ק”ג, והנקבות גדלות עד 5 ק”ג.

נתוני שיא לא יכלו לעניין את יצרני בשר העופות ואוהבי העופות הפרטיים. תרנגולי הודו לבנים רחבי חזה הפכו למייסדי גזעים מעניינים, יצרניים במיוחד והצלבים שגדלו ברחבי העולם..

תרנגולי הודו לבנים בצפון הקווקז

ממעבר של תרנגולי הודו וציפורים מהגזע הלבן רחב החזה, התקבל מגוון ביתי של תרנגולי הודו עלים – תרנגול ההודו הצפון -קווקזי הלבן.

הגזע מתאפיין בסיבולת שלו, עלייה מהירה במשקל וייצור ביצים מעולה, שיכול להיחשב לשיא. תרנגול הודו בוגר מסוגל לייצר עד 180 חתיכות של ביצים של 80 גרם בשנה.

הגזע המיועד לגידול בבית נשמר בקלות במרעה ומשתמש במזון הזול ביותר.

תמונה ותיאור של תרנגולי הודו BIG 6

בריטניה יונייטד (BUT) ביג 6בריטניה יונייטד (BUT) ביג 6 הוא צלב כבד, מניב גבוה של תרנגול הודו רחב חזה, המשמש באופן פעיל בייצור תעשייתי של בשר עופות. הקו ההיברידי התקבל על ידי מגדלים בריטים וקנדים. הודות לתוצאות המעולות של גידול מקומי, תיאור וצילום של תרנגולי הודו, הגזע הפך לנפוץ במדינות רבות בעולם תוך זמן קצר..

כפי שאתה יכול לראות בתמונה, BIG 6 תרנגולי הודו הם ציפורים לבנות עוצמתיות, שיש להן:

 • צוואר ארוך וחזק;
 • חזה עגול ומלא, אצל אנשים משמינים המהווים עד שליש ממשקל הפגר;
 • גב ישר;
 • רגליים ישרות בצבע צהבהב;
 • נוצות לבנות עם אזור שחור קטן על החזה.

ראשיהם של תרנגולי הודו מבודדים באלמוגים ארגמניים וגדלת סוסים ארוכה עד 15 ס”מ..

גידול תרנגולי הודו מגזע BIG 6בהשוואה לגזעים אחרים, BIG 6 תרנגולי הודו עולים במשקל באופן פעיל יותר. עד גיל חמישה חודשים, פיצה יכולה לשקול עד 12 ק”ג. אך אלה אינם ערכים מגבילים. משקלו של תרנגול הודו כבד בזמן השחיטה יכול להגיע ל-25-30 ק”ג עם התשואה הגבוהה ביותר של בשר תזונתי איכותי.

תרנגולי הודו חוצים את “יוניברסל” – סרטון

Previous Post
Télálló és produktív édes cseresznye Julia – lesznek -e gyümölcsök további beporzás nélkül
Next Post
Στην καταπολέμηση των παρασίτων των δαμάσκηνων, οι φωτογραφίες με περιγραφές θα βοηθήσουν
iphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org