15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

מכסחת דשא בנזין עצמית – הבחירה הנכונה לשטחים גדולים

שטח גדול מטופל בצורה הטובה ביותר באמצעות מכסחת דשא מונעת עצמית. טיפול באזור פרברי ללא מנגנונים מודרניים דורש מאמץ פיזי רב. מכסחת הדשא בנזין עצמית תאפשר לכם לחתוך במהירות ובנקיון את הדשא הגדל לגובה נתון. הקריטריונים לבחירת כלי מתאים ידועים. הבה נביא למערכת את המידע הזמין אודות מכסחות דשא בעלות הנעה עצמית עם מנועי בעירה פנימית.

קריטריונים לבחירת כלים

מנוע מכסחת הדשא יכול להיות דו-פעימתי וארבע פעימות. ההבדל במערכת בעירת הדלק מוביל לתוצאות הבאות:

 1. מנוע הדו פעימות חזק יותר ממנוע ארבע פעימות, אך הוא רעש יותר וצורך יותר דלק ב- 30%.
 2. מנוע ארבע פעימות פועל על בנזין טהור, הדו פעימות דורש תערובת של בנזין ושמן.
 3. מנוע שתי פעימות פולט מוצרי בעירה לא שלמים לאטמוספירה מאשר מנוע בנזין.

עלות מכסחת בנזין מונעת עצמית עם מנוע דו-פעימתי נמוכה משמעותית מאשר במנוע בעירה מלאה.

תִדלוּק הביצועים של מכסחת המונעת על ידי גז תלוי בעוצמת המנוע. אך אותו אינדיקטור משפיע באופן משמעותי על עלות המכשיר. לכן ניתן לקבוע את הביצועים של מכסחת על ידי סימון:

 • S – עד 150 מ”ר של דשא ליום;
 • M – עד 400 מ”ר;
 • L – עד 1000 מ”ר;
 • XL – יותר מ 1000 מ”ר ליום.

יש הגדרה לביצועים של יחידות. מכסחות הדשא הביתיות כוללות מנוע של לא יותר מ -5 ליטר. עם. וחיי שירות של 500 שעות. כלי חצי מקצועי יכול לעבוד 700 שעות והספק שלו הוא עד 7 ליטר. עם. דגמים מקצועיים משמשים כלי עזר וחקלאים.

החברה לייצור מנועים וכלים “הונדה” ידועה לא רק במוצריה, אלא גם בעובדה שהמייסד היה הראשון שחשב על חיבור שרשרת עם מנוע בעירה פנימית ונתן את המשימה לפתח מתאים לְעַצֵב.

גורם חשוב בבחירת מכסחת דשא מונעת עצמית תהיה ריכוז במיקום מנוע אחורי, זה הופך את המנגנון לתמרון. גלגלי הנעה קדמיים מספקים טיפול טוב יותר תוך כדי תנועה. הימצאות תיבת הילוכים תאפשר עבודה במהירויות שונות בהתאם לשטח.

רוחב החיתוך חשוב ליעילות, אך כאשר מטפלים באזור עם מיטות וגבעות, הכלי לא יוכל לעבוד במעברים צרים.

בעל שואב אבק לגינה יקל על הטיפול במדשאה לאחר גשם או טל כבד. סילון האוויר מיישר את הדשא ומתאים יותר ללוכד הדשא. מכסחת הבנזין המניעה את עצמה עם מאלץ ‘תפשט את איסוף ופריקת החיתוך. השיטה עתירת העבודה ביותר לאיסוף דשא כשהיא פשוט נזרקת.

דגמי מכסחת דשא

מוצר מעולה לטיפוח הדשאברכישת מנגנון יקר, חשוב להבטיח ערבות לאמינותו. יצרנים ומוכרים בוחנים את הביקוש לדגמים, סקירות של עבודה בתנאים שונים. לכן הדירוג יהפוך לאינדיקטור חשוב לבחירת מכסחת מונעת גז מונעת עצמית. כאשר בוחנים את הביקוש לציוד, אחד המדדים המגדירים את רוב הצרכנים הוא העלות. החיסכון בעלויות נובע מהכלי. במקום גוף נירוסטה, ניתן להשתמש בפח צבוע. שקית הדשא יכולה להיות מסגרת קשה או רכה. כיצד בוחרים מכסחת דשא מונעת עצמית כך שהמחיר יתאים לכם והאיכות גבוהה? רק על ידי לימוד תיעוד טכני, דירוגים וסקירות משתמשים.

עבור משתמשים המעריכים נוחות בעבודה, היצרנים מציעים את הטכנולוגיה ברמה הגבוהה ביותר, עם שירות נוח. מכסחות דשא בעלות הנעה עצמית עם מושבים מיוצרות בעיקר לשימוש מקצועי. קובעי הטרנדים בקטע זה הם Stiga, Cub Cadet, Wolf Garten וכדומה. מכסחות הדשא הנוחות שלהן עולות אלפי דולרים. אנו מציעים לשים לב למוצרים איכותיים אך פחות יקרים.

מכסחת דשא בנזין של חברת סטרווינס האיטלקיתמכסחת הדשא בנזין של חברת סטרווינס האיטלקית, מציגה דגם מקצועי בעל מנוע 8 כ”ס ארבע פעימות. עם. לוכד הדשא מכיל 160 ליטר. רוחב החוט הוא 76 ס”מ, מהירות הנסיעה היא 6 קמ”ש. מחיר המוצר 80 אלף רובל.

תמורת אותה עלות תוכלו לרכוש מכסחת המונעת על ידי בנזין עם מושב לעיבוד שטח קטן. מכסחת הדשא McCulloch m95 66x בעלת מנוע 5.2 כ”ס. עם., נפח המיכל לדלק 1.1 ליטר, רוחב חיתוך 66 ס”מ.

בדירוג המדורג של מיטב הדגמים של מכסחות דשא בנזין עצמית לשימוש חובבנים, יצרני ציוד ידועים לשירות קוטג’ים וקרקעות מובילים מובילים..

מכסחת דשא מונעת עצמית אל-קוהמספר הגדול ביותר של ביקורות חיוביות התקבלו על ידי מספר דגמים עם מנוע 2.2 – 3.0 כ”ס. לכולם יש פונקציית מאלץ וקולטים קשיחים. גובה הכיסוח מתכוונן, 3-8 ס”מ, רוחב החוט הוא 46 ו -51 ס”מ. עלות המוצרים היא בין 19 ל -31 אלף רובל. מתוך 10 הדגמים הנבחנים, חמש סדרות של מכסחות דשא מונעות עצמיות בנזין מסוג Al-Co נמצאות בעמדות מובילות.

מצויד במנוע בנזין 3.5 ליטר ארבע פעימות. עם., מכסחת ההנעה העצמית MTD 46 S שייכת לדגמים הזולים ביותר. מנוע בנזין חסכוני יוצר חיסכון נוסף ותחזוקה נוחה. למכסחת אין פונקציית חיתוך, לוכד הדשא רך.

מכסחת דשא בעלת הנעה עצמית הוסקוורנהשלוש תפקידים בדירוג תופסים דגמים של המותג המפורסם הוסקוורנה. מכסחת הדשא הוסקוורנה, בנזין, מונעת עצמית עם צבע כתום מוצק נראית אלגנטית. כל הדגמים מצוידים במנועי ארבע פעימות בנפח תא בעירה של 190 סמ”ק, בלם מנוע. ל- Husqvarna LB J55S יש פונקציית חיתוך. לדגם אחיזה של 55 ס”מ והוא שייך לאחיזה רחבה. עלות טווח הדגמים גבוהה, הוא חורג פי 2 מאל אל-קו.

השימוש בדלק באיכות נמוכה או תוספים אחרים שאינם מומלצים יוביל לכשל במנוע.

דגם הוסקווארנה LB 553S E, בעל גלגלי הנעה קדמיים ושואב אבק לגינה, מבוקש בקרב אנשי מקצוע. מכסחת דשא זו מרימה בקלות מדרונות ועובדת בדשא רטוב.

מכסחת הדשא Husqvarna LB348V (LB48V) היא מקצוענית. המכונה מיועדת למשימות קשות, ויש לה הגנה נוספת מפני קורוזיה, יציבות מוגברת עם הזזה כלפי מטה של ​​מרכז הכובד.

אנליסטים מציינים כי מכסחות הדשא בנזין עצמיות של הוסקוורנה נחותות מדגמים יקרים יותר מבחינת איכות הביצועים. מעטפתם עשויה פלדה רגילה, ויהיה צורך להשתמש בחומר מגולוון להגנה מפני קורוזיה..

מכסחת דשא בנזין עצמית Makita PLM 4618בדירוג הדגמים הטובים ביותר, המוצרים של יצרנית הכלים החשמליים היפניים “מקיטה” הם תמיד גבוהים. מכסחת הדשא בנזין עצמית Makita PLM 4618 הוצגה לשיקול דעת הצרכנים, אשר נכנסה ל- TOP-5 ב סוף 2016. המודל מייצג כלי לשימוש חובבני בנפח של 3 ליטר. s מצויד במנוע ארבע פעימות. הסט כולל שקית רכה לאיסוף עשבי תיבול ל -60 ליטר ומכשיר לבידוד. התאמת גובה השיפוע מתבצעת בעזרת מנוף אחד במרכז. איכות בנייה גבוהה היא סימן המסחר של החברה. הנסיבה הזו היא שמאפשרת לחלק את קו המכשירים לדגמים מקצועיים וחובבנים על תנאי.

כל מוצרי המותג הינם באיכות מובטחת. עם זאת, יש פגם בסיסי במודל זה. היצרן לא הגן על המנוע מפני אבנים או חפצים חדים. לכן, מכסחת הדשא חייבת להיות מופעלת באזור מטופח..

ללא קשר לשימוש במכסחת דשא מקצועית או ביתית, יש לפעול על פי כללי בטיחות אישיים. תשומת לב קפדנית לציוד תחסוך ממך תאונות. לא מומלץ לעבוד במזג אוויר גרוע.

מכסחת הדשא מקיטה PLM4621 נכנסה גם היא לדירוג המכונות הטובות ביותר להנעה עצמית. הוא מצויד במנוע בנפח תא של 190 סמ”ק, בלם למנוע וברוחב רוחב של 46 ס”מ. לכל הדגמים המניעים את עצמם באיכות גבוהה ופונקציונליות יש עלות תקציבית של לא יותר מ -25 אלף רובל.

מכסחת דשא מונעת עצמית הונדה HRG466SKEאם התאמת הכלי תלויה בעיקר בהספק ובאיכות המנוע, אז עבור כלי הנעה עצמית מחוון זה יהפוך למכריע. “0% מהאנרגיה מושקעת לתנועה והשארת העתודה צריכה להספיק לתפקיד הראשי. ורק יצרן מנועים יודע להציג את המוצר שלו באור הטוב ביותר. באופן טבעי וראוי, מכסחות הדשא המניעות את עצמן בנזין של הונדה תופסות תפקיד מוביל בדירוג. דוגמה לדגם כזה במחיר נמוך הוא הונדה HRG466SKE..

להלן המאפיינים הטכניים:

 • הספק – 2.6 קילוואט;
 • רוחב הלכידה – 46 ס”מ;
 • גובה חיתוך – 20-74 ס”מ;
 • נפח סל צמחים – 55 ליטר;
 • משקל – 32 ק”ג.

נפח מיכל הדלק של 0.77 ליטר מספיק לשעה וחצי של פעולה רציפה. מערך היצרן כולל מכסחות דשא מונעות עם מושב בעלות של 220 אלף רובל.

מכסחת דשא מונעת עצמית בנזין ויקינג 2Bדגמים ויקינגיים של מכסחות דשא בנזין עצמיות נשמעות כבר מזמן על ידי משתמשים מתעניינים. הדגמים זמינים בשתי גרסאות – עם אספן קשיח או מסוק. כל המוצרים מתאפיינים במערכת הפעלה מהירה של מנוע ובקרת שבץ חלקה על ידי מפחית משתנים. לכל סדרת דגמים מיוצרים יש אפשרויות חדשות. לסדרה הרביעית ידית חד כיוונית עם פעולה פשוטה. כלי סדרה 6 קלים לתפעול ומהירים. בואו נסתכל במיוחד על דגם הוויקינג 2B. מכסחת התנועה עם גוף פלדה נמנעת בקלות ממכשולים. אין שקית דשא, המכסחת מעבירה את פני הדשא.

בנוסף, לכסחת יש:

 • שבע רמות של גובה חיתוך;
 • גלגלים מיוחדים עם מיסבים כפולים;
 • ידית מתקפלת:
 • סכין חיתוך בלעדית.

עלות הדגם 350 $.

אומן מכסחת דשא אמריקאית בעלת הנעה עצמיתאם יש לך שטח מחוספס שאינו נוח עם רוב הכלים, בדוק את מכסחת הדשא הבנזין האמריקאית בעל הנעה עצמית של Craftsman. זהו כלי מקצועי בעל ביצועים גבוהים. גלגלים גדולים, גוף פלדה, ידית מתקפלת – הכל הופך את המכשיר לנוח ואמין. הדגמים האחרונים כגון Craftsman 88776 מופעלים במפתח ויכולים לפעול ב -4 מצבים בו זמנית, כולל ואקום לגינה. המכשיר מצויד בלוכד דשא עבור 83 ליטר,

עבודה על ציוד מורכב אינה אפשרית ללא הכשרה מיוחדת. ראשית כל, יש ללמוד את הוראות ההפעלה של מכסחת הדשא בנזין עצמית ולפעול בהתאם להמלצות היצרן..

בדיקת מכסחת דשא בנזין עצמית – וידאו

Previous Post
Citromvíz – egészségmegelőzés
Next Post
Κλάδεμα σύμφωνα με τον Kurdyumov – η ικανότητα διαχείρισης του κήπου χωρίς μεγάλη προσπάθεια