15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

מסור שרשרת Stihl mc 180 – כלי אמין במבט חטוף

מסור שרשרת Stihl mc 180 מסור שרשראות Stihl mc 180 – כלי המיועד לחיתוך עץ בכיוון הרוחבי. הציוד שייך לקטגוריית מוצרי הבית. המודל שונה מכלים מקצועיים בחומר של גופי העבודה והוא מיועד לשימוש מעת לעת, לא יותר מ -40 דקות לכל מחזור עבודה..

ראיתי זנים ומפרטים

מסור שרשרת מפורק הביקוש למסורי שרשרת Stihl mc 180 בקרב חובבים נובע מקלות התפעול והאמינות. משקל דגם הבסיס 3.9 ק”ג בלבד. סייבר, אורך הלהב 35 ס”מ מאפשר לך לנסר בולי עץ או להפיל עצים עם חתך של עד 30 ס”מ. הספק מנוע דו-פעימתי 2 כ”ס. עם., המאפשרת לך לבצע את כל עבודות הבית הקשורות ללוחות חוצים ואפילו עצי הסקה מכל סוג עץ. קיבולת מיכל הדלק היא 0.25 ליטר בלבד, אך זה מאפשר לך לעבוד ללא עצירה במשך 45-55 דקות.

יש להשתמש בתערובת המורכבת משמן המומלץ או משולב עם בנזין נטול עופרת AI-92 ו- AI-95. היחס הוא 25 מ”ל של תוסף לליטר בנזין..

שרשרת מסור השרשרת Stihl 180 היא לולאה אינסופית אינסופית של 50 חוליות. פרמטרים נוספים:

 • מרווח שרשרת – 3/8 אינץ ‘;
 • רוחב החריץ – 1.3 ס”מ;
 • חומר ייצור פלדה בעלת פחמן גבוה, פלדה מצופה כרום, הלחמה מנצחת.

שרשרת מסורי שרשרת רגועה 180מנגנון עבודה, אוזניות מסור, כולל מוט, גלגל שיניים ומערכת סיכה אוטומטית.

מערכת מתיחת השרשרת ממוקמת בצד, וזה נוח. בלם שרשרת מסופק.

מערכת מתיחת שרשרת צדדיתבהתאם לאורך הצמיג ולמודרניזציה של מסור השרשרת שטיל MC 180, ישנם מספר שינויים. מסורים באורך חרב של 35 ס”מ מתייחסים לדגמים שבסימנם יש 14, אורכם בסנטימטרים הוא 14. אותו ציוד למנוע ולפרמטרים שלו, אך באורך צמיג של 40 ס”מ, נקרא MC 180 16. מכשיר המסור Stihl mc 180 С- BE הוא ברמה גבוהה יותר. הוא מכיל מיטת צמיגים באורך 40 ס”מ, מערכת התנעה קלה ומערכת מתיחת שרשרת מהירה. גישה קלה יותר למסנן כניסת האוויר, מצב המאריך את חיי הכלי.

מערכת הפעלה קלה

עמידה בהוראות היא הבסיס לפעולה ארוכת הטווח של המנגנון

מדריך הוראות מצורף לכל כלי, במיוחד מורכב כמו מסור השרשרת Stihl 180. לפני ההתחלה הראשונה, יש ללמוד את המדריך הטכני. זה רלוונטי פי כמה וכבר אם יש לך כבר ניסיון עם מסור Druzhba. פריסה אחרת, מתיחת שרשרת, תנאי התחלה והתאמות כלים דורשים ידע מוקדם. יש הודעות בפורומים שהנסר שפך נר בהתחלה הראשונה – הוא משך את המתנע פעמים רבות, אתה צריך:

 • העבר את הידית למצב הקיצוני;
 • משוך את המתנע לאט – 2 פעמים;
 • למשוך מספר פעמים בחדות ובמהירות.

כדי להימנע מבעיות, צריך לעבד בנזין עד הסוף, מבלי להשאיר את הטנק “חמוץ” למשך מספר ימים.

מסנן אוויר ומצתהוראות השימוש נותנות הגדרה מילולית של הסימונים על גוף הכלי. יש גם תיאור של החלקים, הליך פירוק מסור השרשרת Stihl 180 להחלפת יחידות, חידוד השרשרת.

אזהרות לגבי הליך העבודה עם כלי לסכנה מוגברת, על טכניקות בטיחות יעזרו להימנע מפציעה. חשוב, בעת החלפת השרשרת, הקפד לבדוק האם היא מומלצת על ידי היצרן. חוסר עקביות של יחידות יכול להוביל להתמוטטות, אי עמידה בתנאי שירות האחריות.

תיקון מסור DIY

תיקון מסור שרשרתעם הופעתו של מסור השרשרת הקל והנוח של Stihl MC 180 במשק הבית, הוא יחליף לחלוטין את מסור הדו-ידיים, החרטום ואפילו המסור. עם הזמן השרשראות משתעממות, גלגלי השיניים נשחקים, מערכת אספקת השמן ניזוקה. אתה יכול לתקן כמה בעיות בעצמך. אחרים דורשים תיקון במרכזי שירות מיוחדים.

אתה יכול לבדוק אם יש שומן במאגר, ואם הוא נכנס לשרשרת, בעזרת דף נייר נקי. כוון את הצמיג לגיליון נייר, הוא אמור להשאיר עקבות אופייניות בצורת רצועת שמן.

מכשיר להרכבת כליםאתה יכול לתקן את המסור בעצמך רק לאחר הבנת סידור היחידות ורצף הפעולות להסרה ושיקום או החלפת היחידה. מדריך ההוראות של מסור השרשרת Stihl 180 יהפוך לעוזר אמין. ניתן למצוא בו טכניקות התקנה ורצף פעולות תיקון:

 • מערכות אספקת נפט;
 • הכנסת הקרבורטור למצב עבודה;
 • תיקון או החלפה של משאבת השמן.

חידוד שרשרת DIYבנוסף, עשה זאת בעצמך יכול לקצר את השרשרת הנמתחת ולחדד אותה..

אם שרשרת המסור נשארת יבשה במהלך ההפעלה או דליפות שמן, המשמעות היא שיש לסלק את התקלה ולתקן את מערכת הסיכה של מסור השרשרת Stihl 180. במקביל, קווי השמן והידוק החיבור עם האביזרים. נבדקים. יש לנקות את המסנן באספקת השמן. אם יש לצינורות נזק מכני קל, ניתן לשחזר את האטימות בעזרת חומר איטום..

תיקון קרבורטורהקרבורטור מרגיש את עצמו מהקושי בהפעלת המסור, כלי הריצה אינו תופס תאוצה, נתקע בעת חנקו. הסיבה עשויה להיות שחיקת השרוול על הבוכנה, כתוצאה מכך האוויר נשאב פנימה בעת פריקה. לתיקון, המונית מוסרת ומוציאים את השרוול במאיץ, ומפרקים את המכלול ברצף:

 • הסר את המכסה עם הממברנה על ידי הברקת הבורג;
 • הסר את טבעת ההחזקה;
 • נתק את בולם האוויר, הסר את המצערת;
 • לשלוף את המאיץ עם הקפיץ;
 • החלף את הבוכנה הזעירה והרכיב את הקרבורטור בסדר הפוך.

בדיקת ביצועי המצתבעיות עשויות להיות קשורות למערכת ההצתה. לאחר בדיקת ביצועי הנרות וניקוי מצבורי הפחמן, התאם את הקרבורטור, מערכת האספקה ​​ונקה את הזריקות. הקרבורטור הוא יחידה מורכבת ותפעול השלדה תלוי בהגדרה שלה. אם אין ביטחון ומיומנות, עדיף להשתמש בשירותיו של מומחה. לעתים קרובות, עבודה על בנזין באיכות נמוכה, עם שמן לא מומלץ הוא הגורם הבסיסי לכל הבעיות..

כדי לעזור למאסטר על המשאבים יש מידע כיצד לתקן את מסור השרשרת Stihl 180 במו ידיך, למשל, הסרטון יראה את רצף הפירוק.

לאבחון מערכת הסיכה ראו כאן:

תכונות שרשרת מסור

שרשרת מסורי שרשרתמנגנון העבודה של המסור הוא שרשרת. שרשראות מסור מיוצרות בטכנולוגיה מיוחדת:

 1. רכיב החיתוך עשוי פלדה בעלת פחמן גבוה ושימוש בציפוי כרום או החלת שכבת מנצח על החותך. ככל שטכנולוגיית הייצור מורכבת יותר, כך עולה עלות הרשת..
 2. חורי צירים משייפים כדי להפחית את החיכוך ולהאריך חיים.
 3. מסמרות משמשות רק מוקשחות על ידי טכנולוגיה מיוחדת.
 4. השיניים מסומנות בסימנים שבאמצעותם ניתן לקבוע בלאי ולבצע חידוד אחיד.
 5. לאחר חיבור החוליות לשרשרת, המוצר נמתח על מנת להבטיח יציבות ממדית במהלך הפעולה..

קישור שרשרתמערכת שימון שרשרת אוטומטית חכמה מאריכה את חיי השירות. יש לבחור מסורים חדשים בהתאם למאפיינים המפורטים בהוראות ההפעלה של מסור השרשרת Stihl 180.

עליך לדעת שרשתות בעלות משטח מנצח יקרות פי 3-5 מאלה רגילות, אך אי אפשר לחדד אותן במו ידיך בעת תיקון מסור שרשרת Stihl 180. כלי זה משמש לעתים קרובות יותר את עובדי המשרד למצבי חירום..

לתקופות ארוכות ללא תחזוקה, השתמש בשמן המומלץ על ידי יצרן הכלים. הרכב מינרלי מיוחד משמש למניעת התכווצות שרשרת. לא מקובל להשתמש בשמן המיועד להוספת בנזין למסורי סטיהל.

שמן שרשרתלעתים קרובות נשאל האם ניתן לבצע חיתוכים לאורך לאורך מסור Stihl 180. כוחו של המסור מאפשר לך לחתוך עץ רק על פני הדגן.

על פי רוב, ביקורות על מסורי Stihl טובות. יש תלונות על העוצמה הלא מספקת של המכשיר. יש לבחור עוזר למשימות. מסור השרשרת הקל והמחיר המשתלם Stihl 180 מיועד לשימוש מדי פעם. ישנם מוצרים מיוחדים לכריתה וחיתוך עץ. בבית, אפשרות זו אינה מוצדקת. הכלי הרבה יותר כבד והם לא יכולים לחתוך קרשים קטנים בידיים..

המחיר של מסור השרשרת Stihl MS 180 שונה משמעותית. הדגם הבסיסי הזול ביותר בתצורה הרגילה. עלות המכשיר תלויה במדינת הייצור. מוצר גרמני או אמריקאי יקר יותר מאשר סיני מסיבות מובנות.

סקירת מסור שרשרת ms 180 – וידאו

Previous Post
Cellogin orchidea: fajták termesztése, szaporítása és gyűjtése
Next Post
Επιλέγοντας τις καλύτερες ποικιλίες μηλιών για την περιοχή της Μόσχας