15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

בחירת משאבת צואה לשאיבת ביוב

דגמי משאבות צואה החיים בבית כפרי מהנים אם מערכות תומכות חיים עובדות. נבחרת משאבת צואה אמינה לשאיבת מערכת הביוב תוך התחשבות בעיצוב המערכת המקומית. תכונה של כל המכשירים לשאיבת מוצרי פסולת היא הסרת גושי לכלוך מבלי לסתום את חדר העבודה.

בחירת המשאבה הנכונה

משאבת ביוב בעת ציוד מערכת הביוב, יש לזכור לגבי בלתי נמנע של פינוי הפסולת המוצקה שהצטברה. לשם כך, השתמש במשאית ביוב או נקה את המיכל בכוחות עצמם. משאבת צואה לשאיבת ביוב – הפתרון הנכון.

יש צורך לבחור ציוד על בסיס פרמטרים טכניים ותנאי עבודה. משאבת הצואה יכולה להיות:

 • שטחי;
 • טבולה למחצה;
 • טבולה.

יחד עם זאת, ישנם מספר סוגים של כל סוג של מכשירים מיצרנים שונים..

על ידי סימון, אתה יכול לקבוע את מטרת מכשיר הניקוז. אם הסימון כולו כולל רק פרמטרים דיגיטליים – משאבת הניקוז יכולה לשאוב ניקוז עם חלקיקים מושעים פחות מ -5 מ”מ. אם האות F קיימת, משאבת הצואה מתמודדת עם שאיבת סיבים ארוכים ושברים מוצקים. אם האות H קיימת בסימון, המכשיר יציב בעת עבודה בסביבה אגרסיבית. מנהל החנות יעזור לך בבחירת משאבת הצואה המתאימה לשאיבת מערכת הביוב..

המשאבה נבחרת לשאיבת מי שפכים דרך מערכת כוח כבידה ארוכה אל סעפת הכניסה של מערכת הביוב הכללית, לעתים קרובות יותר, לשאיבת VOC.

בחירת משאבות טבולות לשאיבת מי שפכים

משאבה צוללת צואההמכשיר עובד בסביבה נוזלית אגרסיבית, חייב להיות אטום ועמיד בפני קורוזיה. לכן, המשאבה הטבולה בצואה עשויה מחומרים עמידים – ברזל יצוק, נירוסטה או פולימרים..

על פי עקרון הפעולה, מכשירים מובחנים:

 • צֶנטרִיפוּגָלִי;
 • מְעַרבּוֹלֶת;
 • לִדפּוֹק.

מומחים רואים את המשאבה הצנטריפוגלית היעילה והאמינה ביותר.

המכשיר מצויד ברשת מסננים בצינור היניקה, שסתום סימון, מערכת הפעלה אוטומטית ברמה מסוימת במיכל. לעתים קרובות משמשת משאבת צואה עם מטחנה, המותקנת על מצע רחב כך שלא תישאב לתוך משקעי תחתית הבוצה..

היתרונות של מכשירים טבולים:

 • שאיבת פסולת עם חלק מוצק עם חתך רוחב של 80 מ”מ;
 • אמינות בעבודה, אל תתמוטט בסביבה מסוימת;
 • אין להתחמם יתר על המידה בסביבה נוזלית;
 • יוצר ראש עד 30 מ ‘;
 • משאבות עם מגרסות משאבות פסולת בצינור עם חתך רוחב של 50 מ”מ, חוסכות בעת התקנת צינור לחץ.

יצרני המפעל הם חברות ידועות.

משאבת צואהלהלן דוגמאות של משאבות צואה זולות, תכונותיהן.

 1. קליבר NPTs-1350 מציג אפשרות תקציב עבור משאבת צואה ניקוז טבולה. למכשיר יש מגרסה המסוגלת להעביר פסולת של 18 מ”ק. יחד עם זאת, המכשיר מסוגל לעבור גודל מרבי של חתיכות של 40 מ”מ. המשאבה יוצרת ראש של 12 מטרים, היא נוחה לשימוש במערכות מקומיות. עלות המכשיר 5-8 אלף רובל זמינה לאנשים עם הכנסה נמוכה.
 2. מערבולת FN-750 עובד בעומקים של עד 9 מטרים. ראש 13 מטר מאפשר להרים פסולת מרמה נמוכה. למשאבה אין מסוק, אך יש לה מערכת התנעה לצוף. המכשיר מסוגל להעביר פסולת מוצקה בגודל של עד 42 מ”מ. המכשיר כולל הגנה מפני התחממות יתר. מחיר המשאבה הוא 6-7 אלף רובל.
 3. מכשיר הונגרי Eipumps יכול לשמש בחיי היומיום ולשאיבת שפכים תעשייתיים, בהתאם לשינוי. מכשיר אמין חסכוני, שאינו נחות בביצועים מהדגמים המקומיים, עולה מ -4,000 רובל.
 4. ז’ילקס פקלניק – התקנת המפעל הרוסי מיוצרת בתוך מארז פלסטיק או עשוי נירוסטה. הקיבולת של משאבת הביוב לבריכות בור היא 9-15 מ ‘, הראש הוא 11 מטר, וזה מספיק למערכת מקומית. בהתאם לעיצוב התיק, העלות הממוצעת היא כ -5,000 רובל.
 5. HeizWRS 25 – משאבה בעיצוב גרמני, ייצור סיני. המכשיר מצויד במטחנה, בלחץ של עד 14 מטרים, קצב הזרימה שלו עד 15 m3 / שעה אפשרי. צריכת אנרגיה 0.8 קילוואט, הגנה מפני התחממות יתר, עיצוב ברזל יצוק או נירוסטה הופכת את הדגם לאמין וחסכוני.

התקנות יקרות יותר כוללות מוצרים ממותגים של חברות אירופאיות. משאבות של המותגים Grundfos, Pedrollo, WILO-DRAIN MTC-MTS הן ציוד יקר בעל ביצועים גבוהים, עם הפעלה אוטומטית ומידת הגנה גבוהה..

מבחר משאבות משטח

משאבת שטח לביובמשאבת צואה לשאיבת ביוב מסוג משטח משמשת בעיקר את תושבי הקיץ. אי אפשר להשתמש ביחידה בטמפרטורות חוץ שליליות, התא קופא. הגוף עשוי מבלי לאטום, בגשם או ללא חופה מפני התזות, המנוע עלול להפוך ללא שמיש. התקנות נמשכות על ידי הקומפקטיות והניידות שלהן. הם יכולים להיות מאוחסנים בבלוק השירות, ומתקינים רק למשך התנדנדות של בור הספיגה. הכניסה מצוידת ברשת, יש שסתום סימון מובנה. הציוד קל לתפעול, זול יותר ממערכות טבולות.

עיצוב משאבת השטח אינו מרמז על עיצוב מטחנה, הוא מאפשר לחלקיקים עד 5 מ”מ לעבור דרכם. כוח המתקנים נמוך יותר, אך הניידות מאפשרת שימוש במכשירים במשימות ביתיות שונות..

משאבות טבולות למחצה

משאבות טבולות למחצהמשאבת צואה ניקוז מסוג טבולה למחצה שילבה את היתרונות של מתקנים טבולים ומשטחיים. המכשיר אנכי, המנוע ממוקם על פני השטח ואינו דורש איטום. בשל העיצוב הפשוט, עלות המשאבה נמוכה. המכשיר פועל ביעילות נמוכה יותר לעומת טבילה, אפשר להמליץ ​​לחצר פרטית רק משאבה של המותג NCI-F100, בלחץ של 8 מטר והספק של 0.5 קילוואט.

מכל הסוגים המפורטים של משאבות ביוב לבריכות ספיגה, צוללות נבחרות לעתים קרובות יותר כטכנולוגיות ואמינות יותר..

כיצד לבחור משאבת ניקוז או צואה – וידאו

Previous Post
A természet csodája vagy szokatlan alakú és színű ehető gombák
Next Post
Πώς να καλλιεργήσετε ζαχαρότευτλα: κανόνες φύτευσης και φροντίδας
iphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org