15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

מדוע מטוס האינטרסקול עומד בדרישות המפרק

כלי לעיבוד עץ - מטוס אינטרסקול אי אפשר לתת מטוס שטוח למוצרי עץ מבלי להסיר שכבת עץ דקה. המטוס אינטרסקול הוא אחד מכלי עבודת העץ. זה יכול להיות ידני או להשתמש בחותך חשמלי. כמובן שלכלי החשמל יש פרודוקטיביות גבוהה יותר, תוך השארת הנגר בשליטה על התהליך. אבל כלי יד משמשים גם אתרים..

שליש מהנגרים המקצועיים העובדים עם כלי יד סובלים מפגיעות ביד. אל תשכח את סכנת המגע עם משטח החיתוך הפתוח של הכלי כאשר מגן הבטיחות פועל.

תכונות פונקציונליות של מטוסים

מכשיר יד ביסודו של דבר, כל כלי בעיבוד לוח או עץ חייב לחסל קוצים, אי סדרים שעלו במהלך החיתוך ולהביא את החלק לגודל הרצוי. העבודה דורשת חותך מכל צורה. בכלי יד, מדובר בסכין שחודדה בזווית מסוימת ויוצאת מהגוף לחריץ מיוחד עם השיפוע הרצוי. עובי השכבה החתוכה, השבבים, יהיה תלוי בשחרור הסכין ביחס לסוליה של המטוס. טוהר עיבוד העץ תלוי באיכות הלהב, ברוחבו ובזווית הנטייה, מה שמאפשר לך לעבור בצורה חלקה לאורך העץ לאורך הדגן. מטוסי יד עובדים רק לאורך התבואה. הכלי משמש לגימור ידני של פגמים בקושי ניכרים לאחר מכשירים חשמליים.

מטוסים חשמליים מצוידים בכונן חגורות, אותו יש לבדוק ולהדק חגורות רופפות. אסור לעבוד ללא כיסוי עם כונן חגורה..

מכשיר חשמליבדגמים חשמליים של מטוסי יד Interskol, תפקידה של סכין מבוצע על ידי חותך כרסום בעל הנעה חשמלית. לכלי זה לא אכפת מכיוון העיבוד, הוא מחליק את המטוס לאורך הדגן ולרוחבו. כלי זה נקרא ידני, מכיוון שהכיוון ניתן על ידי האדם המחזיק בידיות. הכונן החשמלי יכול להיות בעל יכולות שונות. רוחב העבודה ועומק ההקצאה משתנים. ייתכן שיהיה צורך לבחור חריץ במהלך תהליך הקצף, פונקציה כזו קיימת במטוסי Interskol. בנוסף, הכלי נבחר על פי הפרמטרים:

 • גובה הורדת חותך מתכוונן ועובי שבב;
 • עם שתי ידיות ועם חסימה מפגיעה בחותכות;
 • עם הסרת שבבים נוחה לכיוון.

נלקח בחשבון אם אפשר להשתמש בכלי על פלטפורמה קבועה. זה אטרקטיבי אם ההתחלה מתבצעת על ידי סיבוב המפתח בעזרת הפעלה רכה.

מחירי מטוסים חשמליים ביד אינטרסקול תלויים בסדרת הכלי, בתכונותיו הפונקציונאליות ובאיכות הרכיבים בהם נעשה שימוש. עבור הדגם הביתי משתמשים בחותך צר יותר, בהתאמה, הכוח והעלות של המטוס מופחתים.

כלי לעיבוד עץ P 110 1100 מ ‘

כלי לעיבוד עץ P 110 1100 מ 'זהו מטוס בעל משטח חיתוך של 110 מ”מ, המאפשר לעבד חלקי עבודה מעוצבים ברוחב של 100 מ”מ ללא קצוות קרועים במעבר אחד. צריכת החשמל של מגרש Interskol R 110 1100 M היא 1.1 קילוואט, האות M פירושה שהדגם שופר.

השינויים השפיעו על רוחב הסכין. הגידול שלה הכפיל את תפוקת העבודה, מכיוון שחסימה סטנדרטית מעובדת במעבר אחד. המטוס נעשה כבד יותר, וזה מאפשר לך לשכב שטוח על המשטח המטופל. סכיני פלדה 110 מ”מ מפלדה מיוחדת האריכו את חיי השירות לפני חידוד הכלי. כפתור חסימה יישומי להפעלת הכלי.

לפני העבודה יש ​​לבדוק את ניקיון מקום העבודה. הסר את כל חפצי המתכת מאזור העבודה. לפני העיבוד, בדוק לוחות משומשים על ציפורניים. הרכיבו משקפי מגן.

הכלי פועל בכל עמדה, אפילו כשהסכינים למעלה. לכן, נוח לטפל במבנה מגושם. המטוס מרוכז היטב, בעל ידית גומי, המהווה בידוד של העבודה.

אינדיקטורים טכניים:

 • צריכת אנרגיה – 1.1 קילוואט / שעה;
 • מתח החשמל – 220 וולט;
 • רוחב סכין – 110 מ”מ;
 • עובי שבב מרבי – 3 מ”מ.

המחיר של מטוס Interskol R 102 1100 M ברשתות השיווק השונות הוא בין 5 ל -6,000 רובל.

תיאור דגם המטוס Р102 1100 ЭМ

מטוס דגם Р102 1100 ЭМסוג נדיר של כלי עבודה בעבודת עץ מודרנית הוא מטוס Interskol R 102 1100 EM. הוא משמש בעת עיבוד חלקים מעוצבים ברוחב של פחות מ -10 ס”מ. לכלי מספר פונקציות נוחות. המנוע מצויד במנוע אספן, משתמשים במברשות גרפיט. במצב סרק הוא מפתח 11,000 סל”ד, מה שמבטיח חיתוך נקי. יש כפתור וסת שמגדיר במיקרון את עומק הורדת הסכינים עד 2.5 מ”מ. השקת המטוס החשמלי של אינטרסקול היא לא אידיוט, אלא חלק, מה שהופך את העבודה לבטוחה יותר. שליטה אלקטרונית מבטיחה כי המנוע יכבה אם תתאפשר עומס יתר ויווצר מצב פעולה יציב. ניתן להשתמש במעצור ההנחה לניפוח בעומק 15 מ”מ.

אין להפעיל את המכונה החדשה עד שנחקרו הוראות ההפעלה של המכשיר. האחריות אינה חלה על נזקים הנגרמים כתוצאה מאי ציות להוראות..

ניתן לכוון את פריקת נסורת משני הצדדים. סכינים שאינן עובדות מכוסות בכיסוי מיוחד. מסופק כפתור שחוסם את ההפעלה בשוגג של המכשיר. משקל המכשיר הוא 3.8 ק”ג. עלות בממוצע 5,000 רובל.

כלי לעיבוד עץ דגם P 82 710

כלי לעיבוד עץ דגם P 82 710מכשיר הכביסה Interskol R 82 710 משמש לעתים קרובות עם ההתקנה על המכונה, כך שהחומר המעובד עובר על צלחת החיתוך עם כל המטוס שלו..

אפשרויות:

 • צריכת אנרגיה – 710 קילוואט / שעה;
 • מהירות x / x – 14500 סל”ד;
 • אורך קטע חיתוך – 8.2 ס”מ;
 • עומק – עד 2 מ”מ.

הכלי משתמש בסכיני קרביד. בעזרת בקרה אלקטרונית מתבצעות התחלה רכה, עומס יתר של בלוקים ותפעול יציב. המטוס הופך לפולן באמצעות המעמד הכלול. עלות המכשיר היא 3400 רובל.

מטוס רב עוצמה Р 110 2000М

מטוס רב עוצמה Р 110 2000Мסביר יותר שמכשיר האינטרסקול R 110 2000M יהיה מגהץ בעל פלטפורמה מוארכת ועומק חיתוך במעבר אחד. המכשיר יכול ליצור פרופיל שטוח ללוחות לא אחידים, וליישר אותם עם מד עובי. כונן רב עוצמה של 2 קילוואט מטפל בפרקט. למטוס יש מגבלות ניווט על מקביליות וזווית הנטייה..

באמצעות מטוס הפוך מתקבלת מכונה לעיבוד עץ. מיטה מעוצבת לעבודה בטוחה זמינה על פי בקשה. כמו כן, ניתן לצייד את המכונה בשאיבת אבק ושבבים על ידי חיבור צינור ענף לשואב אבק תעשייתי.

הגנה חלקה והגנה על התחממות יתר של המנוע מבטיחות בטיחות. ישנם כלים לחיתוך, בחירת רבע, חידוד סכינים. הסכינים בכלי הם פיפיות, מה שמאפשר להשתמש בחומר מתכלה אחד במשך שתי תקופות לפני השחזה. הפחת את הרטט וצור אחיזה נוחה מגומי.

מאפיינים טכניים של המכונה:

 • רשת אספקה ​​- חד פאזית, 220 וולט;
 • צריכת אנרגיה – 2000 וואט;
 • מהירות זוויתית של החותך x / x – 15000 סל”ד;
 • עובי שבב – לא יותר מ 3.5 מ”מ;
 • עומק החריץ האורך – לא יותר מ -16 מ”מ;
 • הגנת עומס יתר – לא;
 • משקל כולל – 7.3 ק”ג.

עלות המכשיר היא בממוצע 10 אלף רובל. אחריות יצרן למשך 24 חודשים.

סקירת וידאו של המטוס החשמלי Interskol R-110-01

Previous Post
A természet csodája vagy szokatlan alakú és színű ehető gombák
Next Post
Πώς να καλλιεργήσετε ζαχαρότευτλα: κανόνες φύτευσης και φροντίδας