15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

אנו בוחרים חותכים למקדחה

מקדח החלק הפונקציונאלי העיקרי של המקדחה הוא המנוע המניע את הפיר החשמלי. בעתיד העומס מועבר למפעילים, אחד מהם עשוי להיות חותך למקדחה. חותך מייצג כלי עבודה, כמו מברג או מקדחה. בהתאם לתצורה ולרוחב של החלק החיתוך, ניתן ליצור שקעים של פרופילים, חריצים וחריצים שונים בגוף החומר המעובד..

תכונות של עבודה עם מקדחה עם חותך

לעבוד עם מקדחה עם חותך כרסום כרוכה בעיבוד החומר באמצעות חותך המותקן בגוף נייח של מכשיר כוח. במקרה זה, ההנחה היא שהמהירות, עומק הכניסה לחומר המעובד מוסדרים על הכלי. אך המערך שעליו מתבצעת הפעולה חייב לנוע. מכונות כאלה נקראות מכונות כרסום..

אתה יכול להשתמש במקדחה כנתב רק במקרים מסוימים. הסיבה היא דיוק העבודה הגבוה, מאמץ רב בכונן. חותכי מקדחות תוכננו במיוחד תוך התחשבות בכוח ובדרכי התאמת המכשיר. לצורת המקדח ולמרכז הכובד שלו יש חשיבות רבה לעבודה..

תכונות השימוש בחותך מקדחה:

 • שינוי ווקטור העומס עלול לפגוע בתיבת ההילוכים אם מופעל לחץ נוסף על חומר העבודה;
 • המנוע מתחמם יתר על המידה, נדרשת מנוחה תכופה;
 • העומס על מארז הפלסטיק יכול להוביל ליישור שגוי ולעיוות;
 • הידוק בצ’אק עם ציר עבודה אופקי אינו אמין.

כל זה מצביע על כך שהמקדחה כחותך כרסום פועלת במצב יוצא דופן ועם כיוונים לא אופייניים של כוחות התנגדות. עבודה עם מצורף כרסום עבור מקדחה, אתה צריך לאט, בזהירות.

עבודות עץ

חותכים לעץהכלי הוא שוק לתיקון בצ’אק וחותך, שעשוי פלדה מיוחדת. בתחילה, החותך מושחז לפעולה ספציפית. החבטות נעשות בדיוק קפדני בכדי לחסל את התגובות. פלדה לחידוד וקשיות מותאמים למאפייני החומר המעובד.

עדיף לבחור את הפרופיל ועומק החיתוך על דגימת חומר בעל קשיות דומה. במקרה זה, המקדחה מותקנת בתוך מהדקים במרחק הנדרש והמהירות נבחרת בהתאמה לעבודה שבוצעה.

עבור קבצים מצורפים, משתמשים רק בטחנות קצה עם שוק. לעבודה לטווח ארוך ללא חידוד עדיף לבחור חותכי דיקט. אי אפשר לחדד אותם בעצמך.

חותך עץ למקדח שונה בסוג העיבוד:

 • kalevye – עגול בפינות;
 • בצורת V – יוצרים דגימה בגוף חומר העבודה;
 • דיסק ומקופל – צור חריצים;
 • פילה – חריץ פנימי בקצה;
 • זנב זנב-מחברי הלשון והחריץ;
 • שוליים – עיבדו את קצוות המטוסים.

חותכי עץ מובחנים בהשפעתם הרכה על החומר על מנת למנוע סתימה והתקשות של הקצה לשבירות..

תכונות של חותכי שוק לעיבוד מתכת

חותכים למתכתמתכת היא חומר מוצק עם סריג קריסטל אחיד. הוא מעובד בקשיחות, האינדיקטור העיקרי הוא מהירות העבודה.

בהתאם לתוצאה הרצויה, מקדחי מתכת בתצורות שונות משמשים למקדח:

 • סוֹף;
 • פינה;
 • גְלִילִי;
 • דִיסק;
 • מָסוֹף.

חותכי קצה משמשים לעיבוד מתכת אנכי. לעתים קרובות יותר הם מעבדים את המטוס.

אם השיניים ממוקמות בקצה ובקצה הצדדי של דיסק שטוח, ניתן לקדוח פרופיל שקוע על המטוס. כך יוצרים חריצים וחריצים. אם אתה לא משתמש בדיסק, גליל עם חריצים מעוקלים בצורה חלקה, אתה יכול לעבד משטח אופקי, להסיר שכבה, להחליק אי סדרים. לכל פעולה, נבחר חותך מתכת מיוחד למקדח. במקרה זה, זכור לגבי העומס על המנוע והמסבים, הימנע מחימום יתר של הכלי..

הדרישות לייצור חותכים קשות. הכלי אמור לעבוד ביעילות ולשמור על חדות משטח החיתוך לאורך זמן. לעתים קרובות, על מנת לחסוך פלדת קרביד יקרה, חותכים נעשים טרומיים, הגוף עשוי מפלדה רגילה והשיניים עשויות מסגסוגות..

יש לרכוש חותכים רק מיצרנים בעלי מוניטין. במקביל, בדוק את איכות ההשחזה, ההומוגניות של המבנה, שימו לב לחומר של חוד החנית. בדוק במיוחד את אטימות החותכים שהורכבו מראש..

חותך כרסום, כמו כל כלי חיתוך, דורש טיפול זהיר. חוד החנית מתנגד לחום, לרטט ולשימוש לרעה.

אנו מעבדים פלסטיק בעזרת מקדחה עם חותך

חותך לפלסטיקתכונה מיוחדת של עיבוד פלסטיק היא צמיגותו. כאשר הוא נחשף לחותך במהירות גבוהה, הפלסטיק מתחיל קודם לעטוף את החותך, ולאחר מכן נוזל. לכן בחירת המקדחות ומהירות העיבוד של כל פולימר גורמות לקשיים מסוימים. חותך לפלסטיק למקדחה נבחר בהתאם לסוג החומר:

 • תרמופלסטיק;
 • חומרים תרמיים.

מהשם ברור כי תרמופלסטיקה בהשפעת הטמפרטורה רוכשת נזילות, השבבים מחומרים כאלה מתנקזים, עם קצוות מומסים. Reactoplastics אינם נתונים לריכוך בעת חימום. לעתים קרובות חומר זה מיוצר בחיזוק. בהתבסס על תכונות הפולימר, נבחרים חותכים ומצב עיבוד.

פלסטיק חם מעובד בעזרת חותכים מרובי התחלות, תוך שמירה על עיבוד חלק. עומק חיתוך אחד לא יעלה על 2.5 מ”מ. אחרת, אתה יכול לקבל את ההרס של המשטח המטופל. בהתחשב במלאכותיות החומר, יש צורך לארגן את שאיבת המיקרו -חלקיקים כך שאבק לא יכנס למערכת הנשימה של העובד..

חותכים חומר רך עם חותכי שתי התחלות במהירות נמוכה, כך שהחומר לא “יזרום”. עבור יריעת פלסטיק, עדיף להשתמש בחותכי דחיסה לקצוות.

אנו טוחנים בטון בעזרת מקדחה

חותכי בטוןאם יש צורך לעבד את המבנה בעזרת חותך בטון למקדח, משתמשים בביסי ליבת יהלום עם חותכים חיצוניים. החותך נפרק מהבסיס, השוק. שכבת pobeditovy מנקה היטב את החור, בתנאי שמקדח רב עוצמה פועל במצב ללא השפעה. כתרים כאלה משמשים להסרת אריחי קרמיקה מהקיר לניקוי עדין..

השימוש במקדחים מנצחים לקידוח הוא מסוכן. יש להחזיק את המקדחה בחוזקה, תוך ציפייה לטלטלה, שכן צפיפות החומר בקיר עשויה להשתנות, וכוח הפגיעה ייצור השפעה.

למה אתה צריך מקדחה מגנטית

מקדחה מגנטיתכאשר פיתחנו מקדחה על מיטה מגנטית, הנחה אותנו הבעיה של יצירת חורים במבני מתכת רב טון שאי אפשר להזיז אותם. חוות כגון מגנט גדול מושכות זוג בעל מטען הפוך. יצירת מיטת מקדחה טעונה פתרה את הבעיה של תיקון הכלי לקידוח חורים בדיוק רב.

קידוח במתכת של חורי חתך גדולים מתבצע עם חרירים שונים, כולל שימוש בחיתוך כרסום למקדחה על מיטה מגנטית. בדרך כלל, טיפ זה משמש בצורה של כתר חלול. מובטח שקידוח בעזרת מקדחה מגנטית לאורך הסימונים יהיה מדויק. כל עוד המתח מופעל על המיטה, המקדחה מוחזקת שטוחה בכוח של כמה טון לכל סנטימטר מרובע. לאחר כיבוי הזרם, ההתקנה מועברת בקלות למקום חדש, משקלו אינו עולה על 25 ק”ג.

חותך החריצים יכול לקדוח חור במבנה בקוטר של עד 130 מ”מ.

מקדח – וידאו

Previous Post
Univerzális fűtőkazán vidéki házhoz.
Next Post
Makita plane – επιλέξτε το καλύτερο