15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

הכירו את הנופים האלגנטיים של אוכמניות השלג

סוגים של אוכמניות בגינה כשמדובר בשיחי נוי, עולים בראשכם ורדים מטפסים, יסמין, לילך או ויברנום. כולן משמחות אותנו בעיטור שופע בעונה החמה, אך סוגי האלגנטים האלגנטיים נותרים בלתי ניתנים לעמוד בפני תחילת מזג האוויר הקר. שיח זה עומד בירידה בטמפרטורה, והגרגרים אינם מתדרדרים אפילו מתחת לשכבת שלג עבה. הוא ראוי בצדק לתואר הצמח העמיד ביותר בפני קור..

פיזור של פירות יער לבנים השיח קיבל את שמו לפיזור ייחודי של פירות יער לבנים על ענפים מעוקלים מכוסים עלים ירוקים קטנים. יש כל כך הרבה פירות שמבחוץ נראה כאילו הצמח נפל תחת שלג פתאומי. למרות שלא לכל סוגי עצי השלג יש פירות לבנים, השם מעוגן היטב בשיח המרהיב הזה..

אוכמניות שלג ורודותבסביבתו הטבעית, הצמח נמצא במרכז ובצפון אמריקה. הוא שייך למשפחת יערה. חטיבת השלג משתרשת להפליא באזור העירוני וסובלת זיהום אוויר. הוא מסתפק בכמות הלחות הדלה המגיעה מהשמיים כדי להשקות את כדור הארץ. אך הצמח נופל לידיהם של גננים מנוסים, והפך את גאוותו למקום בעיצוב נוף.

פירות יער הצמח מכילים חומר רעיל, לכן עליכם להשגיח כך שאף אחד לא יאכל אותם בתקופת ההבשלה. זה נכון במיוחד לילדים..

סוגים פופולריים של אוכמניות: תיאור ותמונה

שיח ראוותניכיום מעובדים כ -15 מינים שונים של שיח מרהיב זה. לכל אחד מהם יש מאפיינים משלו. הם בגבהים שונים. והגרגרים אינם רק לבנים כשלג, אלא גם בגוונים כאלה:

 • וָרוֹד;
 • שני;
 • סָגוֹל;
 • סגול כהה;
 • אָדוֹם.

מגוון שיחיםבעת תיאור של אוכמניות השלג, ראוי לציין כי שיח זה יכול להיות בגבהים שונים. חלק מהדגימות גדלות עד 20 ס”מ בלבד, ואילו אחרות מגיעות ל -3 מ ‘. צמח יוצא דופן באמת. יורה מעוקל וגמיש מוכתר בעלווה מעוגלת, המוחזקת על עמוד עליון קצר. בחודשים יולי או אוגוסט מופיעות תפרחות גזע בין הירק השופע. לכל אחד מהם עד 15 חתיכות ניצנים, בצבע אדום, ורוד או לבן-ירוק.

פרי של שלגלאחר האבקה מוצלחת נוצרים פירות עסיסיים במקום פרחים. הם אליפסידיים או כדוריים. בתוך הגרגרים יש זרעים סגלגלים. בכל סוגי השלג, עיסת הפרי מזכירה פתיתי שלג מגורעים, הנוצצים באור השמש. כמה שהם טעימים, אסור לטעום מהם. ההשלכות עלולות להיות חמורות מדי, לא רק לילדים, אלא גם למבוגרים..

למרות הרעילות של הצמח, הוא עדיין נחשב לצמח דבש מצוין. לכן, על מנת למשוך חרקים לגינה, ניתן לגדל שיח מסוים זה..

נס הטבע שלג לבן

שלג לבןשקול תיאור מפורט של תות השלג הלבן, הנחשב לשיח העמיד ביותר מכל מיני צמח זה. בסביבתו הטבעית הוא גדל באזורים הבאים:

 • כרי נהר החוף;
 • מדרונות פתוחים לאור השמש;
 • יערות בתולות הרים.

פירות יער מבשיליםלבן השלג גדל עד כ -150 ס”מ. יש לו כתר מעוגל יפה, שנוצר מיורה גמיש ודק. הם מכוסים עלים ירוקים. לכל אורך הצילומים נמצאות תפרחות גזעניות המורכבות מניצנים ורודים בהירים. לכן, לצמח יש שם אחר – אוכמניות שלג. עם הזמן, פירות יער עסיסיים מופיעים במקומם בצורה של כדורים, שנשארים על הענפים עד האביב הבא. הפירות משמשים מזון לציפורים החורפות כגון דגי לוז, פסיונים וציצים..

התענוגות של אוני השלג הנפוץ

תות שלג נפוץלראשונה, שיח מסוג זה נמצא באחו של צפון אמריקה. הוא מאופיין ביריות דקיקות מעוקלות היוצרות כתר חצי כדור מעולה. הצד החיצוני של העלווה של אונמן השלג הנפוץ צבוע בירוק כהה. ולגב יש גוון אפרפר, המעניק לצמח מראה זוהר. במהלך הפריחה השופעת, השיח “מתלבש” בתלבושת של ניצני ורדים. לכן, זה נקרא לעתים קרובות ורוד אוכמניות..ורוד של שלג

הצמח נראה מרשים במיוחד כאשר מופיעים עליו פירות בצבע ורוד, אלמוג או סגול בסתיו. גננים מציינים את הזנים הנפוצים ביותר של תות השלג הרגיל:

 • Variegatus (נבדלת על ידי מסגרת צהובה על צלחת הסדין);מגוון variegatus
 • Taffs Age Age (שוליים לבנים כשלג של עלים).

דקורטיביות השיח ניתנת על ידי העלווה המאדימה בתקופת הסתיו. לכן, הוא נמצא בשימוש נרחב לגינון חלקות ביתיות או בפארקים עירוניים..

קבוצת גברים דורנבוזה נאים

דובנבו שלגמין זה קיבל את שמו לכבוד מגדל הולנדי שגידל מספר שיחים כאלה. כיום, ישנם מספר תת -מינים של אוכמניות השלג הדורנבוז:

 • ברי מג’יק (פירות יער ורודים עמוקים);מגוון ברי קסם
 • הלבן האג ‘(יורה זקוף שאינו צונח מתחת למשקל הגרגרים);גידור לבן בדרגה
 • מזר הפנינה (פרי לבן עם גוון ורדרד);ממזר פנינה בדרגה
 • אמטיסט (עמידות גבוהה בפני כפור).אמטיסט מגוון

כל תת -מין נבדל בגודלו הקומפקטי, בכתרו המתפשט ובפוריותו הגבוהה..

פעמוני שיח נוי מעולים

שלג חובב הריםשלג חובב ההרים בסביבתו הטבעית גדל במרחבי החלק המערבי של צפון אמריקה. למרות זאת, הוא גדל גם בקווי הרוחב האמצעיים. גובהו מגיע ל -150 ס”מ וגובהו מכוסה בשפע בעלים אליפטיים ודליליים. במהלך תקופת הפריחה, השיח מעוטר בפעמונים בצבע ורוד או לבן. מאוחר יותר, נוצרים מהם פירות לבנים כדוריים. המאפיין העיקרי שלהם הוא שני זרעים בתוך כל ברי, מה שתורם להתרבות המוצלחת של הצמח..

לסוג זה של אוכמניות יש רמה ממוצעת של עמידות בפני כפור. לכן, באזורים הצפוניים, אסור לגדל אותו בקוטג ‘קיץ..

תות שלג מערבי

תות שלג מערביבהתבסס על השם, יש שיחשבו שהשיח גדל רק באזור מסוים. למעשה, השלג המערבי נמצא גם באזורים אחרים של אמריקה. בסביבתו הטבעית הוא יוצר סבך צפוף על מורדות הרים או ליד מאגרים טבעיים.

הצמח מאופיין בעלווה ירוקה בהירה, המכוסה בערימה עבה על הגב. באמצע הקיץ (יולי), השיח מתחיל לפרוח עם תפרחות גזע צפופות. הם מורכבים מניצנים לבנים או ורדרדים עדינים. בקרוב נוצרים במקומם פירות כדורים רכים באותו צבע כמו הניצנים..

חנות הנקוק היא לא רק שם מפואר

שלג חנות הנקוקסוג זה של שיח גדל על ידי שילוב של שני מינים, רגילים וקטנים. התוצאה היא שלג השלג של חנות הנקוק, בעל התכונות הבאות:

 • שיח חצי כדור בגובה 1.5 מ ‘;
 • עלווה מתבגרת בצבע ירוק כהה;
 • פורח עם פעמונים לבנים;
 • פירות יער כדורי עם גוון לילך.

הצמח נחשב תרמופילי, ולכן הוא מעובד רק באזורים עם אקלים ממוזג..

הכל אודות שלג השלג – סרטון

Previous Post
Fotó, amely leírja az otthoni adenium típusait és fajtáit
Next Post
Πώς να προσδιορίσετε τα νιτρικά άλατα στο καρπούζι;