15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

זורע מדשאות: זול עד יקר

זריעת דשא על הדשא מדשאה טובה צריכה להיות ירוקה באופן אחיד, מטופח ומסודר היטב. אם האמצעים למיכון כריתת דשא כבר מוכרים, אז עדיין לא זורם לעתים קרובות זורע דשא בארסנל של תושב קיץ. אבל מכשיר כזה לא רק עוזר להקל על התחזוקה המפרכת של הדשא, אלא גם מבטיח את חלוקת הזרעים השווה ביותר באדמה..

התוצאה של חלוקת זרעים לא אחידה חושבים על סידור הדשא, תושבי הקיץ חולמים לראות אותה ירוקה, ללא קרחות ומקומות בהם צפיפות הדשא נמוכה יותר מאשר באזורים השכנים.

בעזרת זריעה ידנית לא ניתן יהיה להשיג כיסוי מושלם. זרעים המפוזרים מקומץ או ממכשירים תוצרת בית נופלים בצורה לא אחידה. אפילו השני, הניצב למעבר הראשון דרך האתר לא עוזר.

זורע הדשא פותר את הבעיה. אבל איך לבחור את העיצוב הנכון מבין המכשירים הרבים שמציעים היצרנים?

בין הזורעים המיועדים לזריעת הדשא, ישנם דגמים השונים זה מזה באופן בולט:

 • מראה חיצוני;
 • ממדים;
 • עקרונות הפעולה;
 • במחיר.

המכשיר והזנים של זורעים ידניים לדשא

זורע דשא ידניהפשוטים והזולים ביותר הם זרעים ידניים ידניים. הזנים הקטנים ביותר שלהם מיועדים לזריעת שטחים קטנים או לשיקום מדשאה קיימת. אלה מכשירים סיבוביים המורכבים מ:

 • מכלי הזרע;
 • מהמכשיר לאספקתם;
 • ממפיץ סיבובי.

יש צורך לשלוט בכל התהליך באופן ידני, ואתה צריך לשאת את המכשיר על פני הדשא ביד.

זרע מדשאה גדולאם אתה צריך ליצור מדשאה בשטח לא של כמה מטרים רבועים, אבל קצת יותר, אז אתה לא יכול בלי דגם גדול ופרודוקטיבי יותר.

מכשיר כזה מצויד במיכל מרווח יותר לזרעים, כך שלא נוח לשאת אותו ביד. עגלה עם גלגלים מאפשרת לזריעת הדשא לנוע. האדם שמפעיל אותו, נשאר לדחוף את הזורע על פני הדשא ולפקח על הלכידה המלאה של כל השטח המעובד..

זרעים אלה שונים:

 • נפח בונקר;
 • רוחב וצפיפות זריעת זרעים;
 • זמינות של פונקציות נוספות.

בעת תכנון רכישת מכשיר כזה, עליך לדמיין בבירור את האזור ואת תצורת הדשא העתידי, לחשב את מספר הזרעים לזריעה.

בדגם עם מיכל גדול אין צורך להוסיף כל הזמן זרעים, אך יחד עם זאת, מבנים מגושמים לא יתפתחו לכל מקום, הם כבדים ויקרים יותר. זרעים מיניאטוריים זולים הרבה יותר פעמים, אך ניתן ליישם זרעים באופן שווה בעזרת ובעזרה רק בשטח מוגבל..

בדגמים הפשוטים ביותר ובמקביל הזולים ביותר של זורעי דשא, אין אפשרות לשתול זרעים שנפלו לאדמה..

שימוש במזרע ידני ליישום דשןלכן, לאחר השלמת השלב הראשון של העבודה, חובה לגלגל את האתר בעזרת גלגלת מיוחדת או לעבור בעדינות דרך הקרקע בעזרת מגרף מאוורר או ליישר את הדשא בגב הרגיל.

אך ניתן להשתמש בהצלחה בכל זרעי הדשא הידניים לא רק למטרה המיועדת להם. הם ישימים גם להפריה, הן על הדשא והן על ערוגות הגינה, בשדה תפוחי אדמה או מתחת לעצי פרי בגינה..

בחורף, מלח מפוזר על החצר האחורית עם זורע להסרת קרח על השבילים ועל שבילים.

ככל שהדשא גדול יותר כך קשה יותר לזרוע אותו. לכן, לבעלי אזורי פרברים, בנוסף לזריעות הדשא הידניות, מוצעים דגמים ממוכנים ומקצועיים בעלי ביצועים גבוהים..מורחים מלח או חול בעזרת זורע דשא ידני בחורף

זורעי דשא מופעלים

אם נפח הטעינה בו זמנית של זרעים עולה על 10-15 ק”ג, זה כבר בעייתי להזיז את הזורע באופן ידני..

זורע דשא כוח שטח גדולדגמים כאלה מצוידים במנוע והופכים לעגלות ממוכנות הפועלות על בנזין או חשמל. במקרה זה, הזריעה היא עוד יותר אוטומטית, וזריעים יקרים ומתוחכמים יותר מצוידים ב:

 • מכשיר איתות המופעל כאשר הבונקר ריק;
 • המנגנון לשינוי עוצמת הזריעה;
 • פריקת זרעים מבוקרת.

זריעות דשא נגררות ומורכבות משמשות בשטחים נרחבים, למשל, בעת יצירה ואחזקת דשא באצטדיונים או בפארקים. בשל העומס, העלות הגבוהה והצורך להשתמש בציוד טרקטור, קטגוריית זרעים זו משמשת לעתים רחוקות בחלקות ביתיות..

זורע ידני לדשא – וידאו

Previous Post
Hogyan készítsünk madárházat egy kutya számára saját kezével – otthont szereltünk egy szeretett őrnek
Next Post
Αρωματικό λουκάνικο από την Κίνα – αξίζει να το αγοράσετε
iphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org