15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.dedmoroztv.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

עיצוב ערוגה יצירתי קל

מיטת אבן מנוחת דאצ’ה היא בילוי מועדף של בני ארצנו. אז למה לא להפוך את החופשה הזו לא רק לנעימה, אלא גם ליפה? זה ידרוש מאמץ חד פעמי, ולאחר מכן פעולות פשוטות שמטרתן לשמור על היופי שנוצר..

הצמח הנעים ביותר לעין באתר הוא כמובן פרחים. אבל פשוט לשתול אותם בשורות זה משעמם מדי. עדיף ליצור עיצוב נוף משלך עבור ערוגת פרחים יוצאת דופן. זה לא דורש ידע באוניברסיטה, אתה רק צריך רצון.

איך להתחיל ליצור ערוגה מעוצבת? עדינות וטיפים

כדי להפוך את ערוגת הפרחים לעיצוב יפה, תחילה עליך לייצר אותה ביעילות ולהתחשב בכמה תכונות:

  • צייר ציור או לפחות רישומים על נייר על מנת להבין היכן יוקם גן הפרחים, איזו צורה וגודל הוא יהיה, האם הוא יפריע לצמחים אחרים.
  • האזור שנבחר חייב להיות שטוח. הסר אבנים, עשבים שוטים ממנה, חפר וסמן.
  • בעת יצירת עיצוב לערוגה בארץ, קח בחשבון את גבולותיה. הפרחים הנטועים יכולים לצמוח הרבה.
  • אם גן הפרחים לא יתחבר לבית, ערכו אליו שביל.
  • נטיעת פרחים צריכה להיות אחראית ביותר. אם לא עשית זאת בעבר, בחר צמחים שקל לטפל בהם..

כיצד ליצור ערכת צבעים יפה בעיצוב ערוגות פרחים?

עיצוב ערוגה בעת עיצוב ערוגות פרחים בארץ, לא סביר שתבחר רק סוג אחד של פרחים. ניתן להשיג תוצאות מדהימות אם אתה יודע כמה כללים פשוטים לשילובם. אז אתה יכול לשלב בקלות כמה צמחים יפים ולקבל גן פרחים מפואר..

  • מספר הפרחים המרבי בערוגה אחת הוא 4-5.
  • אם אתה יוצר שטח בגן הפרחים שיהפוך למבטא העיקרי, עליך להדגיש אותו בצבע ייחודי על פיסת אדמה זו..
  • אל תשכח שגוונים קרים מתערבבים עם קור, וחמים עם חמים.
  • אל תפחד לשלב גוון בהיר עם צבעים רכים יותר. אז העיצוב של ערוגת פרחים, שנעשה בעבודת יד, יתגלה כמגוון יותר..

בנוסף, דאגו לצד המעשי של הנושא. שקול את תקופת הפריחה של הצמחים. זה חייב להיות זהה לכל הפרחים בערוגה אחת. וודא כי עלים מסוג צמח אחד אינם מכסים אחר כאשר הם פורחים. לפני השתילה, למד את המאפיינים של כל פרח. כולם דורשים טיפול וסוג אדמה ספציפי..

מבחינת העיצוב של הערוגה, היא יכולה להיות לא רק ברמה אחת, אלא לוודא שהמעברים חלקים. אופציה מצוינת היא לעצב גינת פרחים כך שהצמחים הדועכים יוחלפו בצמחים פורחים. שיטה זו תעזור לשמור על היופי של הערוגה במשך רוב השנה. אגב, כדי לא לסבול מהשתלות קבועות, העדיפו צמחים רב שנתיים..

רעיונות מעולים לעיצוב ערוגות פרחים DIY

מדרכות חיות. זוהי אחת הדרכים היפות והפשוטות יחסית לעדכן את האתר שלך. ראשית, אתה צריך שביל, ואתה יכול ליצור יופי מדהים לאורך הצדדים שלו. העיצוב של ערוגות פרחים בצורה של גבול יכול להיעשות עם צמח יחיד או שילוב של פרחים. לגן פרחים כזה, לא מומלץ לשתול יותר מ 2-3 צמחים בו זמנית..

גבול פרחים

רבאטקי. זהו סוג של ערוגה, שאורכה כמטר אחד (אפשר ועוד) וצורה של מלבן צר. Rabatki, ככלל, נוצרים ליד קירות, גדרות, משוכות, מדשאות. הם יכולים להיות מותקנים בצד אחד או סימטרית בצד השני. בערוגה מעוצבת כזו תוכלו לשלב באופן מושלם צמחים נמוכים וגבוהים בצבעים שונים..

עיצוב ערוגה

מיקסבורדרים. אם יש לך הזדמנות ורצון להתמודד עם העיצוב המורכב יותר של ערוגת פרחים בארץ, בחר רק באפשרות זו. מאמציכם ישתלמו יפה ביופי שייווצר עלילתכם האישית. בגבול תערובת מחוברים פרחים ושיחים המשלימים זה את זה. בדרך כלל הם נטועים כך שהם פורחים בזמנים שונים. מאמצע האביב ועד הכפור הראשון, עיצוב ערוגת הפרחים עשה זאת בעצמך בצורת מיקסבורדר ישמח את העין. אם עצי מחט כלולים בהרכב, אז היופי יישמר כל השנה..

מיטת פרחים

מגלשה אלפינית. זהו אולי אחד היצירות האהובות ביותר באתר של כל בעל דאצ’ה. כמובן, זה דורש יותר זמן ומאמץ כדי ליצור אותו, אבל האם זה באמת שווה את זה? רק תסתכל על התמונה של עיצוב ערוגת הפרחים, שם מוצגות השקופיות האלפיניות? זו תמיד אופציה מקורית, לא טריוויאלית ויפה מבחינה אסתטית לקישוט קוטג ‘קיץ. בגן פרחים כזה, אתה יכול להתקין מאגר מלאכותי, אך גם בלעדיו ערוגת הפרחים תיראה נהדר, במיוחד אם ייבחרו אבנים יפות לקישוט.

מגלשה אלפינית

בנוסף לאפשרויות המוצעות, אתה יכול לעצב ערוגות פרחים בארץ לפי הדמיון שלך. אל תהסס לבחור את הצורה המקורית, אל תפחד לשלב צמחים, וגם אל תשכח להוסיף אביזרים יוצאי דופן לגן הפרחים..

אתה לא צריך לחשוב שאביזרים לערוגות הם רק צמיגים ישנים וטובים (אם כי בעזרת צמיגים צבועים בצבעים עזים, אתה יכול להשיג עיצוב נוף מעניין של ערוגה יוצאת דופן). אנו מפעילים את הדמיון! אנו משתמשים בריהוט ישן. כיסאות, שידות ליד המיטה, שולחנות ואפילו אמבטיות יעשו זאת. כמובן, לפני התקנתם בגן פרחים, יהיה צורך לשקם אותם מעט – לצבוע אותם בצבע מתאים, ליצור אפקט עתיק באמצעים מיוחדים..

כמו כן, חתכי עצים מתאימים כאביזרים, שתמיד ייראו הרמוניים בחיק הטבע. העיצוב של ערוגות פרחים, שניתן למצוא תמונות שלהן באינטרנט, כולל לעתים קרובות גדים (אפילו לא נעקרים מהאדמה), לבנים, אבנים טבעיות שונות, כלי מטבח ישנים ומיותרים. ניתן להשיג עיצוב יפה של ערוגות פרחים במו ידיכם בעזרת לוחות ריצוף המונחים סביב גן הפרחים בשורות בגובה..

אל תשכח שבחנויות מתמחות אתה תמיד יכול למצוא מגוון אלמנטים ודמויות שייראו נהדר בגינת הפרחים שלך.!

וידאו: רעיונות עיצוב לערוגות פרחים יוצאות דופן

Previous Post
Nő, karfiol, hatalmas, hatalmas
Next Post
Πυροβόλο κόλλα από την Κίνα – ένα γρύλο όλων των επαγγελμάτων
iphonevideorecorder.com
mgcool.cc
deadmansbones.net
fearlesslycreativemammas.com
thefunky-monkey.com
openssi.org